www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







RAFAŁ ŚLIŻ POZA CZOŁOWĄ TRZYDZIESTKĄ 28/12/2009


Rafał Śliż (KS Wisła Ustronianka) zajął czterdzieste pierwsze miejsce we wczorajszych zawodach Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, które odbyły się w szwajcarskim Engelbergu.
Zwyciężył reprezentant Niemiec, Maximilian Mechler.


Wyniki - skocznia HS-137 (K-125)

1Maximilian MechlerNiemcy252,7 pkt.137,0 i 127,0 m
2Markus EggenhofferAustria244,6 pkt.127,5 i 132,0 m
3Anders BardalNorwegia241,8 pkt.126,0 i 132,5 m
4Roberto DellasegaWłochy241,7 pkt.132,5 i 126,5 m
5Antonin HajekCzechy241,4 pkt.126,5 i 131,5 m
6Primoz PiklSłowenia241,3 pkt.131,5 i 127,0 m
7Michael HayboeckAustria239,2 pkt.127,5 i 129,0 m
8Andreas StrolzAustria237,5 pkt.125,5 i 129,5 m
9Matic KramarsicSłowenia233,1 pkt.128,5 i 126,0 m
10Diego DellasegaWłochy229,9 pkt.127,0 i 126,0 m
11Tobias BognerNiemcy227,1 pkt.127,5 i 124,5 m
12Felix SchoftNiemcy223,6 pkt.125,0 i 124,5 m
13Remi FrancaisSzwajcaria223,5 pkt.129,5 i 120,5 m
14Pascal EgloffSzwajcaria222,2 pkt.126,0 i 123,0 m
15David UnterbergerAustria220,4 pkt.124,0 i 124,0 m
16Mario InnauerAustria219,2 pkt.128,5 i 118,0 m
17Thomas ThurnbichlerAustria218,5 pkt.124,5 i 123,0 m
18Rok UrbancSłowenia218,1 pkt.123,0 i 124,0 m
19Ivan KaraulovKazachstan217,6 pkt.128,0 i 119,0 m
20Stefan HayboeckAustria215,4 pkt.122,5 i 123,0 m
21Robert HrgotaSłowenia214,0 pkt.124,0 i 123,5 m
21Christian UlmerNiemcy214,0 pkt.122,0 i 123,0 m
23Anze DamjanSłowenia213,2 pkt.127,0 i 117,0 m
24Andreas StjernenNorwegia212,5 pkt.121,0 i 124,0 m
25Jurij TepesSłowenia212,0 pkt.122,5 i 122,5 m
26Dejan JudezSłowenia211,1 pkt.126,0 i 121,0 m
27Dimitry IpatovRosja210,7 pkt.124,0 i 120,0 m
28Borek SedlakCzechy210,1 pkt.122,0 i 122,5 m
29Radik ZhaparovKazachstan199,3 pkt.121,0 i 117,5 m
30Thomas LobbenNorwegia193,0 pkt.121,5 i 113,5 m
....
41Rafał ŚliżPolska96,5 pkt.117,5 m


Klasyfikacja generalna PK (po 7 konkursach)

1Stefan ThurnbichlerAustria340 pkt.
2Andreas StrolzAustria333 pkt.
3Lukas MuellerAustria296 pkt.
4Markus EggenhofferAustria247 pkt.
5Michael HayboeckAustria213 pkt.
6Stephan HockeNiemcy212 pkt.
7Jernej DamjanSłowenia200 pkt.
8Richard FreitagNiemcy172 pkt.
9Grzegorz MiętusPolska150 pkt.
10Felix SchoftNiemcy145 pkt.
....
58Piotr ŻyłaPolska9 pkt.
68Rafał ŚliżPolska4 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności