www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XII MEMORIAŁ IM. LEOPOLDA TAJNERA 30/04/2011


Dzisiaj w Goleszowie rozegrano pierwsze tegoroczne zawody w skokach narciarskich na igielicie - XII Międzynarodowy Memoriał im. Leopolda Tajnera.
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się Monika Luber (PKS Olimpijczyk Gilowice), Antoni Juroszek, Jakub Jurosz, Bartosz Czyż (wszyscy KS Wisła Ustronianka), Łukasz Stawowy (PKS Olimpijczyk Gilowice) oraz Dawid Kurek (KS Wisła Ustronianka).

Wyniki:

Kategoria Open - skocznia HS-32 (K-30)

1Antoni JuroszekKS Wisła Ustronianka227,3 pkt.30,5 i 31,0 m
2Krzystof LeśniakLKS Klimczok Bystra172,2 pkt.25,5 i 25,5 m
3Dawid JurgaŁódź Ski Team150,7 pkt.25,5 i 24,0 m
4Marcin KaletaDąbrowa Górnicza144,9 pkt.23,5 i 23,5 m
5Jakub RadziszewskiŁódź Ski Team108,4 pkt.19,0 i 20,5 m
6Bartłomiej MarczakŁódź Ski Team61,8 pkt.22,0 i 17,0 m


Rocznik 1998 - skocznia HS-32 (K-30)

1Jakub JuroszKS Wisła Ustronianka217,5 pkt.29,5 i 30,5 m
2Dominik KastelikPKS Olimpijczyk Gilowice213,7 pkt.28,5 i 30,0 m
3Dawid KrupaSS-R LKS Sokół Szczyrk208,5 pkt.28,0 i 29,4 m
4Paweł TwardoszPKS Olimpijczyk Gilowice207,0 pkt.28,5 i 29,0 m
5Mateusz DyrczPKS Olimpijczyk Gilowice200,1 pkt.27,5 i 28,0 m
6Jakub DoleželTJ Sokol Kozlovice183,0 pkt.26,0 i 26,5 m
7Jakub KurekKS Wisła Ustronianka174,7 pkt.25,0 i 26,0 m
8Paweł StworaLKS Klimczok Bystra136,7 pkt.25,0 i 26,0 m


Rocznik 1999 - skocznia HS-32 (K-30)

1Bartosz CzyżKS Wisła Ustronianka214,6 pkt.29,0 i 29,0 m
2Paweł WąsekLKS Olimpia Goleszów212,0 pkt.28,5 i 29,0 m
3Kacper KoniorLKS Klimczok Bystra202,7 pkt.28,0 i 28,0 m
4Mateusz RajdaSS-R LKS Sokół Szczyrk174,2 pkt.26,0 i 25,0 m
5Przemysław KuszelKS Wisła Ustronianka171,6 pkt.25,0 i 25,5 m
6Łukasz DyrczPKS Olimpijczyk Gilowice162,8 pkt.24,5 i 24,0 m
7Marcel VyvialTJ Sokol Kozlovice`159,2 pkt.24,0 i 24,5 m


Rocznik 2000 - skocznia HS-32 (K-30)

1Łukasz StawowyPKS Olimpijczyk Gilowice204,9 pkt.28,5 i 28,5 m
2Tomasz PilchKS Wisła Ustronianka203,7 pkt.28,0 i 28,0 m
3Piotr KudziaLKS Klimczok Bystra194,2 pkt.28,0 i 28,0 m
4Jarosław KrzakPKS Olimpijczyk Gilowice186,8 pkt.27,5 i 26,5 m
5Benedikt HolubTJ Frenštát pod Radhoštěm176,2 pkt.25,0 i 26,0 m
6Szymon PawłowskiLKS Klimczok Bystra168,4 pkt.25,0 i 24,5 m
7Kamil KocierzLKS Olimpia Goleszów120,8 pkt.21,5 i 20,0 m
8Sebastian KellermanTJ Frenštát pod Radhoštěm120,4 pkt.20,0 i 22,0 m


Rocznik 2001 i młodsi - skocznia HS-19 (K-17)

1Dawid KurekKS Wisła Ustronianka226,8 pkt.17,5 i 18,0 m
2Szymon JojkoKS Wisła Ustronianka220,6 pkt.17,5 i 17,0 m
3Marcel MatušinskýTJ Sokol Kozlovice208,3 pkt.16,0 i 17,0 m
4David TabachTJ Sokol Kozlovice207,7 pkt.16,0 i 16,5 m
5Partryk HutyraSS-R LKS Sokół Szczyrk207,3 pkt.17,0 i 16,0 m
6Jakub HaratLKS Klimczok Bystra204,8 pkt.18,0 i 17,5 m
7Arkadiusz MałyjurekKS Wisła Ustronianka203,2 pkt.16,0 i 16,5 m
8Wiktor FickowskiSS-R LKS Sokół Szczyrk200,0 pkt.16,0 i 15,5 m
9Václav ŠmahlíkTJ Frenštát pod Radhoštěm199,1 pkt.16,0 i 16,0 m
10Szymon OlekLKS Klimczok Bystra195,5 pkt.15,5 i 15,5 m
11Dawid NiemczykLKS Klimczok Bystra181,6 pkt.15,0 i 14,5 m
12Arkadiusz JojkoKS Wisła Ustronianka181,1 pkt.15,5 i 14,0 m
13Benedikt HolubTJ Frenštát pod Radhoštěm180,7 pkt.15,0 i 15,0 m
14Patryk WątrobaPKS Olimpijczyk Gilowice179,7 pkt.17,5 i 17,5 m
15Philip KellermannTJ Frenštát pod Radhoštěm174,5 pkt.14,5 i 14,5 m
16Wiktor WęgrzynkiewiczSS-R LKS Sokół Szczyrk166,8 pkt.14,0 i 14,0 m
17Marcin MałyjurekKS Wisła Ustronianka163,1 pkt.13,0 i 14,0 m
18Patrik JulínekTJ Frenštát pod Radhoštěm159,1 pkt.13,5 i 13,5 m
19Petr VeverkaTJ Frenštát pod Radhoštěm147,9 pkt.15,0 i 13,5 m
20Hubert SkwarnaLKS Klimczok Bystra145,8 pkt.12,5 i 13,0 m
21Adam KaniaSS-R LKS Sokół Szczyrk144,0 pkt.11,5 i 12,5 m
22Leopold BrakLKS Olimpia Goleszów135,5 pkt.12,0 i 12,0 m
23Patryk PulkowskiLKS Klimczok Bystra128,8 pkt.14,0 i 14,0 m
24Kryštof BlaníkTJ Sokol Kozlovice120,9 pkt.8,0 i 13,0 m
25Radek SelcerTJ Frenštát pod Radhoštěm120,9 pkt.13,0 i 11,0 m
26Josef BrodskýTJ Frenštát pod Radhoštěm118,4 pkt.10,0 i 11,0 m
27David BřeznýTJ Sokol Kozlovice103,1 pkt.11,0 i 11,0 m


Dziewczęta - skocznia HS-19 (K-17)

1Monika LiuberPKS Olimpijczyk Gilowice200,2 pkt.16,0 i 16,5 m
2Kinga RajdaSS-R LKS Sokół Szczyrk172,9 pkt.14,0 i 14,5 m
3Anna TwardoszPKS Olimpijczyk Gilowice140,0 pkt.11,5 i 12,5 m
4Justyna BaduraKS Wisła Ustronianka137,5 pkt.12,0 i 12,0 m
5Marcelina HerzykKS Wisła Ustronianka136,4 pkt.12,5 i 11,0 m
6Wiola WątrobaPKS Olimpijczyk Gilowice125,6 pkt.11,0 i 13,5 m
7Paulina TwardoszPKS Olimpijczyk Gilowice84,6 pkt.7,5 i 7,0 m
















Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.