www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XIII MEMORIAŁ IM. LEOPOLDA TAJNERA 03/05/2012


Dzisiaj w Goleszowie rozegrano pierwsze tegoroczne zawody w skokach narciarskich na igielicie - XII Międzynarodowy Memoriał im. Leopolda Tajnera.
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się Anna Twardosz (PKS Olimpijczyk Gilowice), Damian Lasota (TJ TŽ Třinec), Paweł Wąsek (KS Wisła Ustronianka), Jakub Harat (LKS Klimczok Bystra), Petr Vaverka (TJ Frenštát pod Radhoštěm) oraz Marcel Kantor (TJ TŽ Třinec).


Wyniki:

Rocznik 1997-1998 - skocznia HS-32 (K-30)

1 Damian Lasota TJ TŽ Třinec 240,1 pkt. 32,0 i 31,0 m
2 Lukáš Kantor TJ TŽ Třinec 223,7 pkt. 31,0 i 30,0 m
3 Paweł Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 214,5 pkt. 29,5 i 30,5 m
4 Mateusz Dyrcz PKS Olimpijczyk Gilowice 208,4 pkt. 28,0 i 29,0 m
5 David Kaleta TJ TŽ Třinec 175,9 pkt. 27,0 i 25,0 m
6 Paweł Stwora LKS Klimczok Bystra 165,6 pkt. 26,5 i 26,5 m
7 Daniel Źlik LKS Olimpia Goleszów 139,0 pkt. 25,5 i 24,5 m
8 Vít Szotkowski TJ TŽ Třinec 115,3 pkt. 20,5 i 21,0 m


Rocznik 1999-2000 - skocznia HS-32 (K-30)

1 Paweł Wąsek KS Wisła Ustronianka 235,9 pkt. 32,0 i 30,0 m
2 Kacper Konior LKS Klimczok Bystra 211,3 pkt. 29,5 i 29,5 m
3 Mateusz Rajda SS-R LKS Sokół Szczyrk 205,1 pkt. 29,0 i 29,0 m
4 Jarosław Krzak PKS Olimpijczyk Gilowice 202,0 pkt. 29,0 i 28,5 m
5 Bartosz Czyż KS Wisła Ustronianka 195,0 pkt. 30,0 i 30,0 m
6 Tomasz Pilch KS Wisła Ustronianka 193,8 pkt. 29,0 i 27,5 m
7 Łukasz Stawowy PKS Olimpijczyk Gilowice 189,5 pkt. 26,5 i 28,5 m
8 Łukasz Dyrcz PKS Olimpijczyk Gilowice 188,9 pkt. 27,5 i 27,0 m
9 Piotr Kudzia LKS Klimczok Bystra 178,2 pkt. 30,0 i 31,0 m
10 Roman Janik TJ TŽ Třinec 174,3 pkt. 25,5 i 25,5 m
11 Wiktor Węgrzynkiewicz SS-R LKS Sokół Szczyrk 169,8 pkt. 26,0 i 25,5 m
12 Eryk Barteczko SS-R LKS Sokół Szczyrk 156,3 pkt. 24,0 i 25,0 m
13 Kamil Kocierz LKS Olimpia Goleszów 150,3 pkt. 24,0 i 25,0 m
14 Patrik Julínek TJ Frenštát pod Radhoštěm 150,0 pkt. 24,0 i 23,5 m
15 Vojtěch Matějka TJ Frenštát pod Radhoštěm 135,0 pkt. 22,0 i 23,0 m
16 Przemysław Kuszel KS Wisła Ustronianka 131,3 pkt. 23,0 i 21,0 m
17 Benedikt Holub TJ Frenštát pod Radhoštěm 127,2 pkt. 21,5 i 22,0 m


Rocznik 2001-2002 - skocznia HS-19 (K-17)

1 Jakub Harat LKS Klimczok Bystra 245,5 pkt. 19,0 i 20,0 m
2 Bartłomiej Klimowski PKS Olimpijczyk Gilowice 235,6 pkt. 18,5 i 18,5 m
3 Wiktor Fickowski SS-R LKS Sokół Szczyrk 232,5 pkt. 18,0 i 18,5 m
4 Patryk Wątroba PKS Olimpijczyk Gilowice 228,7 pkt. 17,5 i 17,5 m
5 Radek Selcer TJ Frenštát pod Radhoštěm 221,6 pkt. 18,5 i 18,5 m
6 Karol Niemczyk LKS Klimczok Bystra 220,6 pkt. 17,5 i 17,0 m
7 Mateusz Małyjurek KS Wisła Ustronianka 220,3 pkt. 18,5 i 19,5 m
8 Szymon Jojko KS Wisła Ustronianka 216,5 pkt. 18,0 i 18,5 m
9 Dawid Kurek KS Wisła Ustronianka 216,0 pkt. 17,0 i 17,0 m
10 Marcin Małyjurek KS Wisła Ustronianka 210,8 pkt. 16,5 i 16,5 m
11 Patryk Hutyra SS-R LKS Sokół Szczyrk 209,4 pkt. 19,0 i 19,5 m
12 Patryk Pulkowski LKS Klimczok Bystra 201,6 pkt. 17,0 i 17,5 m
13 Josef Brodský TJ Frenštát pod Radhoštěm 194,0 pkt. 15,5 i 16,0 m
14 Andrzej Heczko KS Wisła Ustronianka 190,0 pkt. 15,0 i 16,5 m
15 Szymon Olek LKS Klimczok Bystra 184,2 pkt. 16,5 i 16,0 m
16 Jakub Zawada SS-R LKS Sokół Szczyrk 182,2 pkt. 15,0 i 15,0 m
17 Bruno Rudy SS-R LKS Sokół Szczyrk 177,3 pkt. 16,5 i 16,5 m
18 Arkadiusz Jojko KS Wisła Ustronianka 174,3 pkt. 16,5 i 16,5 m
19 Jan Šmahlík TJ Frenštát pod Radhoštěm 167,2 pkt. 14,5 i 13,0 m
20 Michał Socha LKS Klimczok Bystra 161,1 pkt. 14,0 i 15,5 m
21 Dawid Socha LKS Klimczok Bystra 116,1 pkt. 9,5 i 10,0 m
22 Konrad Siwiec LKS Klimczok Bystra 108,8 pkt.   9,0 i   9,0 m


Rocznik 2003 i młodsi - skocznia HS-19 (K-17)

1 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštěm 219,5 pkt. 17,0 i 17,0 m
2 Mateusz Podgórski KS Wisła Ustronianka 194,9 pkt. 15,5 i 15,5 m
3 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 180,6 pkt. 15,5 i 14,0 m
4 Jiří Pokorný TJ Frenštát pod Radhoštěm 162,1 pkt. 14,5 i 12,5 m
5 Miłosz Krzempek KS Wisła Ustronianka 160,6 pkt. 14,5 i 15,0 m
6 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 160,2 pkt. 13,0 i 17,0 m
7 Kacper Kiraga KS Wisła Ustronianka 141,5 pkt. 12,0 i 12,0 m
8 Tadeusz De Mulder KS Wisła Ustronianka 103,8 pkt. 9,0 i   9,0 m
9 Daniel Zwias KS Wisła Ustronianka 89,3 pkt. 8,5 i   9,5 m


Kategoria Open - skocznia HS-32 (K-30)

1 Marcel Kantor TJ TŽ Třinec 224,7 pkt. 31,0 i 30,0 m
2 Marek Matuszny LKS Olimpia Goleszów 189,5 pkt. 27,0 i 28,0 m
3 Jakub Radziszewski Łódź Ski Team 163,6 pkt. 25,5 i 25,0 m
4 Dawid Jurga Łódź Ski Team 161,9 pkt. 28,0 i 26,5 m


Dziewczęta - skocznia HS-19 (K-17)

1 Anna Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 207,8 pkt. 16,5 i 16,5 m
2 Kinga Rajda SS-R LKS Sokół Szczyrk 201,7 pkt. 16,0 i 16,5 m
3 Klára Kubečková TJ Frenštát pod Radhoštěm 184,8 pkt. 15,5 i 15,0 m
4 Elżbieta Kubica LKS Klimczok Bystra 170,7 pkt. 15,5 i 14,5 m
5 Paulina Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 156,4 pkt. 12,5 i 13,5 m
6 Justyna Badura KS Wisła Ustronianka 139,9 pkt. 12,0 i 11,5 m
7 Anežka Šmahlíková TJ Frenštát pod Radhoštěm 116,1 pkt. 13,0 i 14,0 m
8 Anna Żądło LKS Klimczok Bystra 88,4 pkt. 9,0 i   9,5 m
9 Terezie Kantorová TJ TŽ Třinec 67,4 pkt. 5,0 i   6,0 m




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.