www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEMORIAŁ IM. LEOPOLDA I WŁADYSŁAWA TAJNERÓW 03/05/2014


Dzisiaj w Goleszowie rozegrano pierwsze tegoroczne zawody w skokach narciarskich na igielicie - Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży - Nadzieje Beskidzkie "Memoriał im. Leopolda i Władysława Tajnerów".
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Klára Kubečková (TJ Frenštát pod Radhoštěm), Paweł Stwora (LKS Klimczok Bystra), Karol Niemczyk (LKS Klimczok Bystra), Marcin Małyjurek (KS Wisła Ustronianka), Petr Vaverka (TJ Frenštát pod Radhoštěm), Mateusz Chraścina (LKS Olimpia Goleszów) oraz Daniel Škarka (TJ Rožnov pod Radhoštěm).


Wyniki:


Kategoria Open - skocznia HS-32 (K-30)

1 Paweł Stwora LKS Klimczok Bystra 196,6 pkt. 27,0 i 28,5 m
2 Krzysztof Leśniak LKS Klimczok Bystra 193,0 pkt. 27,5 i 27,5 m
3 Kamil Kocierz LKS Olimpia Goleszów 176,4 pkt. 26,0 i 26,0 m
4 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštěm 170,0 pkt. 25,0 i 25,0 m
5 Klára Kubečková TJ Frenštát pod Radhoštěm 156,4 pkt. 23,0 i 24,0 m
6 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 154,3 pkt. 23,5 i 23,0 m
7 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 147,2 pkt. 23,0 i 23,0 m
8 Bartłomiej Marczak TKKF Dzikusy Łódź 123,9 pkt. 24,5 i 22,5 m
9 Marcin Kaleta Dąbrowa Górnicza 107,2 pkt. 20,0 i 18,5 m


Rocznik 2001 - skocznia HS-32 (K-30)

1 Karol Niemczyk LKS Klimczok Bystra 198,3 pkt. 27,5 i 29,0 m
2 Patryk Pulkowski LKS Klimczok Bystra 172,8 pkt. 27,0 i 27,0 m
3 Patryk Wątroba PKS Olimpijczyk Gilowice 170,7 pkt. 26,0 i 25,5 m
4 Marcel Matušinský TJ Sokol Kozlovice 169,6 pkt. 25,5 i 25,0 m
5 Radek Selcer TJ Frenštát pod Radhoštěm 169,1 pkt. 24,5 i 26,0 m
6 Krzysztof Kleta TS Wisła Zakopane 157,5 pkt. 26,0 i 26,5 m


Rocznik 2002 - skocznia HS-32 (K-30)

1 Marcin Małyjurek KS Wisła Ustronianka 188,1 pkt. 26,5 i 26,5 m
2 Michał Socha LKS Klimczok Bystra 184,5 pkt. 26,0 i 26,5 m
3 Bartłomiej Klimowski PKS Olimpijczyk Gilowice 176,4 pkt. 26,0 i 26,0 m
4 Krystian Zygmuntowicz WKS Zakopane 175,7 pkt. 25,5 i 25,5 m


Rocznik 2003 - skocznia HS-19 (K-37)

1 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštěm 233,5 pkt. 18,0 i 18,5 m
2 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 224,5 pkt. 16,5 i 17,5 m
3 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 220,6 pkt. 17,0 i 17,5 m
4 Mateusz Podgórski KS Wisła Ustronianka 200,6 pkt. 16,0 i 16,0 m
5 Sebastian Zygmuntowicz WKS Zakopane 195,5 pkt. 16,0 i 15,5 m
6 Miłosz Krzempek KS Wisła Ustronianka 183,2 pkt. 16,5 i 16,0 m
7 Szymon Szydlak TS Wisła Zakopane 167,3 pkt. 15,0 i 13,0 m
8 Jonáš Jančálek TJ Frenštát pod Radhoštěm 154,8 pkt. 10,5 i 15,0 m
9 Vojtěch Macháč TJ Frenštát pod Radhoštěm 124,6 pkt. 11,0 i 11,0 m
10 Piotr Cieślar KS Wisła Ustronianka 41,4 pkt. 3,0 i 3,0 m


Rocznik 2004 - skocznia HS-19 (K-37)

1 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 227,3 pkt. 17,0 i 18,5 m
2 Jan Rzadkosz TS Wisła Zakopane 218,6 pkt. 18,0 i 16,5 m
3 Jiří Pokorný TJ Frenštát pod Radhoštěm 206,3 pkt. 16,5 i 16,5 m
4 Kacper Byśko LKS Klimczok Bystra 202,9 pkt. 17,0 i 16,5 m
5 Kacper Źlik LKS Olimpia Goleszów 198,1 pkt. 15,0 i 17,0 m
6 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 190,5 pkt. 16,0 i 15,5 m
7 Tadeusz De Mulder KS Wisła Ustronianka 143,5 pkt. 12,5 i 11,5 m
8 Rostislav Tyrlik TJ Frenštát pod Radhoštěm 131,1 pkt. 11,0 i 11,0 m
9 Kacper Sobel LKS Olimpia Goleszów 47,1 pkt. 3,5 i 3,5 m
10 Mateusz Skiba KS Wisła Ustronianka 40,9 pkt. 3,0 i 3,0 m


Rocznik 2005 i młodsi - skocznia HS-19 (K-17)

1 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštěm 200,6 pkt. 15,5 i 16,0 m
2 Jiří Dohnal TJ Sokol Kozlovice 197,5 pkt. 16,0 i 15,5 m
3 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštěm 193,4 pkt. 15,5 i 15,5 m
4 Tymoteusz Cienciała KS Wisła Ustronianka 183,1 pkt. 14,5 i 15,0 m
5 Mikołaj Serwatowicz TS Wisła Zakopane 174,4 pkt. 13,5 i 15,0 m
6 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 171,9 pkt. 15,0 i 13,5 m
7 Jakub Jalůvka TJ Sokol Kozlovice 169,2 pkt. 14,0 i 13,5 m
8 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane 167,7 pkt. 13,5 i 16,5 m
9 Lukáš Matušinksý TJ Sokol Kozlovice 167,2 pkt. 14,5 i 13,0 m
10 Bořivoj Kašpar TJ Frenštát pod Radhoštěm 160,8 pkt. 16,0 i 16,0 m
11 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 160,5 pkt. 11,0 i 15,5 m
12 Łukasz Łukaszczyk TS Wisła Zakopane 115,0 pkt. 9,0 i 10,0 m
13 Wojciech Cieślar KS Wisła Ustronianka 64,3 pkt. 6,0 i 7,0 m
14 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 55,9 pkt. 4,0 i 4,5 m
15 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 47,1 pkt. 3,5 i 3,5 m
16 Marcin Waszek LKS Olimpia Goleszów 45,0 pkt. 3,0 i 3,5 m
17 Zdeněk Bahner TJ Rožnov pod Radhoštěm 31,4 pkt. 3,0 i 3,0 m


Dziewczęta - skocznia HS-19 (K-17)

1 Klára Kubečková TJ Frenštát pod Radhoštěm 231,9 pkt. 18,0 i 18,0 m
2 Dominika Zawada KS Wisła Ustronianka 221,7 pkt. 17,5 i 17,5 m
3 Justyna Badura KS Wisła Ustronianka 210,8 pkt. 16,5 i 16,5 m
4 Paulina Cieślar KS Wisła Ustronianka 195,4 pkt. 15,5 i 15,5 m
5 Anežka Šmahliková TJ Frenštát pod Radhoštěm 184,8 pkt. 16,5 i 16,5 m
6 Anna Żadło LKS Klimczok Bystra 162,6 pkt. 13,5 i 13,5 m
7 Klára Urlichová TJ Frenštát pod Radhoštěm 142,9 pkt. 13,0 i 10,5 m
8 Klára Klímová TJ Frenštát pod Radhoštěm 127,3 pkt. 10,5 i 10,0 m



Dokładne wyniki:

http://www.sport.olza.pl/public/Skocznia K-17 - dziewczeta.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/Skocznia K-17 - rocznik 2004 i 2003.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/Skocznia K-17 - rocznik 2005.pdf

http://www.sport.olza.pl/public/Skocznia K-30.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.