www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEMORIAŁ TADEUSZA PAWLUSIAKA 29/05/2016


Nasi zawodnicy pięciokrotnie stawali na podium Memoriału Tadeusza Pawlusiaka w skokach narciarskich na igielicie, który odbył się wczoraj w Szczyrku.
Na jego najwyższy stopień wskoczył Maciej Staszewski (LKS Olimpia Goleszów) - triumfator zmagań w najmłodszej grupie wiekowej.
Drugie lokaty wywalczyli Artur Kukuła (WSS Wisła), Paweł Wąsek (WSS Wisła) i Antoni Orawski (LKS Olimpia Goleszów), a na trzecim miejscu został sklasyfikowany Tomasz Pilch (WSS Wisła).


Wyniki:


Juniorki - skocznia HS-77 (K-70)
 
1 Magdalena Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre 205,2 pkt. 66,0 i 67,5 m
2 Kinga Rajda SS-R LZS Sokół Szczyrk 199,9 pkt. 64,5 i 67,5 m
3 Joanna Szwab KS Chochołów 195,8 pkt. 68,5 i 68,0 m
4 Anna Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 178,2 pkt. 61,0 i 62,5 m
5 Joanna Kil AZS Zakopane 154,7 pkt. 55,0 i 58,5 m
6 Kamila Karpiel AZS Zakopane 134,6 pkt. 52,0 i 53,5 m
7 Paulina Cieślar WSS Wisła 116,9 pkt. 48,5 i 51,0 m



Młodziczki (rocznik 2003 i młodsze) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Klára Ulrichová TJ Frenštát Pod Radhoštěm 215,7 pkt. 39,0 i 39,5 m
2 Anežka Šmahliková TJ Frenštát Pod Radhoštěm 174,8 pkt. 36,0 i 33,0 m
3 Natalia Kobiela AZS Zakopane 169,0 pkt. 34,0 i 33,5 m
4 Wiktoria Kiersnowska WSS Wisła 102,3 pkt. 25,0 i 24,0 m
5 Wiktoria Przybyła SS-R LZS Sokół Szczyrk 90,8 pkt. 22,0 i 24,5 m
6 Sara Tajner SS-R LZS Sokół Szczyrk 89,2 pkt. 25,0 i 26,0 m
7 Karolina Kiraga WSS Wisła 74,2 pkt. 19,0 i 22,0 m




Open - skocznia HS-77 (K-70)

1 Sebastian Colloredo Włochy 233,8 pkt. 74,5 i 69,5 m
2 Artur Kukuła WSS Wisła 233,5 pkt. 72,0 i 70,5 m
3 Federico Cecon Włochy 233,1 pkt. 74,5 i 68,5 m
4 Alex Insam Włochy 227,8 pkt. 72,0 i 69,5 m
5 Krzysztof Leja AZS Zakopane 227,6 pkt. 70,0 i 70,5 m
6 Daniele Varesco Włochy 224,0 pkt. 71,5 i 68,5 m
. ... ... ... ...
13 Jakub Jurosz WSS Wisła 187,8 pkt. 64,5 i 62,0 m





Junior B (rocznik 1999-2000) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane 234,1 pkt. 71,5 i 71,5 m
2 Paweł Wąsek WSS Wisła 228,5 pkt. 70,0 i 72,5 m
3 Tomasz Pilch WSS Wisła 219,8 pkt. 72,0 i 67,0 m
4 Bartosz Czyż WSS Wisła 219,0 pkt. 70,5 i 67,0 m
5 Damian Skupień TS Wisła Zakopane 213,6 pkt. 69,0 i 66,5 m
6 Piotr Kudzia LKS Klimczok Bystra 202,8 pkt. 66,5 i 65,0 m
. ... ... ... ...
14 Wiktor Pękala WSS Wisła 162,5 pkt. 63,5 i 61,5 m




Junior C (rocznik 2001-2002) - skocznia HS-77 (K-70)
 
1 Patryk Hutyra SS-R LZS Sokół Szczyrk 220,0 pkt. 66,5 i 73,5 m
2 Radek Selcer TJ Frenštát Pod Radhoštěm 210,2 pkt. 66,0 i 70,0 m
3 Adam Niźnik TS Wisła Zakopane 201,0 pkt. 67,5 i 65,0 m
4 Kacper Juroszek WSS Wisła 187,8 pkt. 64,5 i 62,0 m
5 Dawid Haberny KS Chochołów 183,4 pkt. 60,0 i 64,5 m
6 Karol Niemczyk LKS Klimczok Bystra 182,3 pkt. 61,5 i 62,5 m
7 Szymon Jojko WSS Wisła 180,1 pkt. 61,5 i 61,5 m
. ... ... ... ...
16 Arkadiusz Jojko WSS Wisła 119,6 pkt. 49,0 i 51,5 m




Junior D (rocznik 2003-2004) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Petr Vaverka TJ Frenštát Pod Radhoštěm 231,1 pkt. 40,0 i 43,0 m
2 Stanisław Majerczyk TS Wisła Zakopane 229,0 pkt. 40,5 i 42,0 m
3 Jan Bukowski AZS Zakopane 226,5 pkt. 40,0 i 42,5 m
4 Maciej Dawidek AZS Zakopane 220,5 pkt. 41,0 i 39,0 m
5 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 220,4 pkt. 40,5 i 39,0 m
6 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 214,3 pkt. 39,5 i 39,5 m
7 Miłosz Krzempek WSS Wisła 208,3 pkt. 39,5 i 39,5 m
. ... ... ... ...
10 Wojciech Troszok WSS Wisła 191,0 pkt. 36,5 i 36,0 m
11 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 190,5 pkt. 38,0 i 34,5 m
16 Tadeusz De Mulder WSS Wisła 173,8 pkt. 35,0 i 34,0 m
17 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 170,0 pkt. 33,0 i 34,5 m
20 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 152,0 pkt. 32,0 i 30,5 m
23 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 131,5 pkt. 28,0 i 29,5 m
24 Jakub Wantulok WSS Wisła 131,0 pkt. 28,5 i 29,0 m



 
Junior E (rocznik 2005 i młodsi) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 231,3 pkt. 43,0 i 41,0 m
2 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 213,1 pkt. 39,5 i 38,5 m
3 Tymoteusz Amilkiewicz AZS Zakopane 205,4 pkt. 39,0 i 38,0 m
4 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 204,7 pkt. 37,5 i 38,5 m
5 Rafał Rafacz AZS Zakopane 199,0 pkt. 37,0 i 38,0 m
6 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane 196,8 pkt. 37,5 i 36,5 m
7 Wiktor Szozda WSS Wisła 195,0 pkt. 36,5 i 36,0 m
. ... ... ... ...
18 Jakub Cieślar WSS Wisła 132,2 pkt. 29,0 i 29,5 m
21 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 127,4 pkt. 28,5 i 28,5 m
22 Wojciech Cieślar WSS Wisła 115,6 pkt. 27,0 i 26,0 m
23 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 92,4 pkt. 27,0 i 25,0 m





Autor: SRiWR 'OLZA' (Foto: Anna Karczewska / PZN)


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności