www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XXVIII TURNIEJ BESKIDZKI - ZAWODY W NYDKU 17/06/2016


Nasi zawodnicy czterokrotnie stawali na podium w pierwszym konkursie XXVIII Beskidzkiego Turnieju Skoków Narciarskich Dzieci, który rozegrano wczoraj w Nydku.
W gronie zwycięzców znalazł się Tymoteusz Cienciała (WSS Wisła), który triumfował w najmłodszej grupie wiekowej.
Z kolei kategorii U-11 drugą lokatę wywalczył Wiktor Szozda (WSS Wisła), natomiast Robert Ryś oraz Robert Staszewski (obaj LKS Olimpia Goleszów) w swoich grupach wiekowych zajęli trzecie miejsca.


Wyniki:


Rocznik 2003-2004 - skocznia K-40

1 Jan Habdas LKS Klimczok Bystra 221,6 pkt. 40,5 i 40,0 m
2 Jiří Konvalinka Ski klub Harrachov 219,5 pkt. 41,0 i 39,0 m
3 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 218,4 pkt. 40,5 i 39,0 m
4 Miłosz Krzempek WSS Wisła 207,4 pkt. 38,5 i 38,5 m
5 Klára Urlichová TJ Frenštát pod Radhoštem 204,9 pkt. 40,0 i 37,0 m
6 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštem 197,1 pkt. 39,0 i 39,0 m
7 Wojciech Troszok WSS Wisła 170,5 pkt. 34,5 i 33,0 m
. ... ... ... ...
9 Piotr Cieślar WSS Wisła 156,2 pkt. 31,5 i 32,0 m
14 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 135,0 pkt. 28,5 i 29,0 m
18 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 124,6 pkt. 28,0 i 27,5 m
21 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 113,0 pkt. 26,0 i 26,5 m
25 Jakub Wisełka WSS Wisła 107,0 pkt. 25,0 i 25,0 m
29 Jakub Wantulok WSS Wisła 71,4 pkt. 26,0 i 21,0 m


Rocznik 2005-2006 - skocznia K-25

1 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštem 220,3 pkt. 24,5 i 25,0 m
2 Wiktor Szozda WSS Wisła 219,2 pkt. 25,0 i 25,0 m
3 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 217,0 pkt. 25,0 i 25,0 m
4 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 214,2 pkt. 25,5 i 25,0 m
5 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštem 212,2 pkt. 23,5 i 24,0 m
6 Jiří Dohnal Ski klub Kozlovice 207,3 pkt. 23,0 i 24,0 m
7 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 206,5 pkt. 23,5 i 24,0 m
. ... ... ... ...
20 Wojciech Cieślar WSS Wisła 174,4 pkt. 20,0 i 21,0 m
24 Karolina Kiraga WSS Wisła 163,1 pkt. 18,5 i 20,5 m
30 Kacper Botor WSS Wisła 93,8 pkt. 13.5 i 13,5 m


Rocznik 2007-2008 - skocznia K-25

1 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 204,1 pkt. 23,0 i 23,5 m
2 Jiří Černý LK Osek 178,8 pkt. 20,5 i 21,5 m
3 Jakub Hnyk Ski klub Harrachov 173,1 pkt. 20,0 i 21,5 m
4 Lukáš Matušínský TJ Frenštát pod Radhoštem 170,9 pkt. 19,5 i 21,5 m
5 Tom Hanák TJ Frenštát pod Radhoštem 169,9 pkt. 19,5 i 21,5 m
6 Jakub Šusta SK Ještěd Liberec 167,5 pkt. 19,0 i 21,0 m
. ... ... ... ...
10 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 159,2 pkt. 21,0 i 19,5 m
11 Jakub Żyła WSS Wisła 150,5 pkt. 18,0 i 19,5 m





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności