www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XXVIII TURNIEJ BESKIDZKI - ZAWODY W FRENSZTACIE 18/06/2016


Cztery miejsca na podium to bilans startów naszych zawodników w drugim konkursie XXVIII Beskidzkiego Turnieju Skoków Narciarskich Dzieci, który odbył się wczoraj w czeskiej miejscowości Frenštát pod Radhoštem.
Na jego najwyższy stopień wskoczył Marcin Waszek (LKS Olimpia Goleszów). Drugą lokatę wywalczył Wiktor Szozda, a na trzeciej pozycji rywalizację ukończyli Tymoteusz Cienciała oraz Jan Pilch (wszyscy WSS Wisła).


Wyniki:


Rocznik 2001-2002 - skocznia K-45

1 Patryk Hutyra SS-R LZS Sokół Szczyrk 238,8 pkt. 48,0 i 48,5 m
2 Radek Selcer TJ Frenštát pod Radhoštem 224,0 pkt. 44,5 i 45,5 m
3 Jakub Šikola SK Ještěd Liberec 216,5 pkt. 41,5 i 46,0 m
4 Mikuláš Sluka SK Ještěd Liberec 194,9 pkt. 42,0 i 40,0 m
4 Bartłomiej Klimowski PKS Olimpijczyk Gilowice 194,9 pkt. 40,5 i 41,5 m
6 Wiktor Fickowski SS-R LZS Sokół Szczyrk 191,2 pkt. 40,0 i 41,0 m
. ... ... ... ...
13 Adrian Wawrzacz WSS Wisła 147,5 pkt. 36,0 i 34,0 m


Rocznik 2003-2004 - skocznia K-45

1 Jiří Konvalinka Ski klub Harrachov 226,4 pkt. 45,0 i 44,5 m
2 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštem 219,5 pkt. 42,5 i 45,0 m
3 Jan Habdas LKS Klimczok Bystra 215,4 pkt. 43,0 i 44,0 m
4 Miłosz Krzempek WSS Wisła 191,6 pkt. 39,5 i 41,0 m
5 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 189,4 pkt. 40,0 i 40,5 m
6 David Pešta JKL Desná 172,4 pkt. 39,0 i 38,0 m
. ... ... ... ...
9 Wojciech Troszok WSS Wisła 161,6 pkt. 36,0 i 37,0 m
12 Piotr Cieślar WSS Wisła 145,5 pkt. 34,0 i 36,0 m
15 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 138,5 pkt. 33,0 i 34,5 m
20 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 114,8 pkt. 29,0 i 32,5 m
24 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 88,5 pkt. 26,0 i 29,0 m
26 Jakub Wantulok WSS Wisła 87,3 pkt. 30,0 i 29,0 m
27 Jakub Wisełka WSS Wisła 81,7 pkt. 27,0 i 28,5 m


Rocznik 2005-2006 - skocznia K-21

1 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštem 213,9 pkt. 19,5 i 20,5 m
2 Wiktor Szozda WSS Wisła 211,5 pkt. 19,0 i 20,5 m
3 Jiří Dohnal Ski klub Kozlovice 199,3 pkt. 18,0 i 20,0 m
4 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 195,5 pkt. 17,0 i 20,0 m
5 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštem 195,4 pkt. 18,0 i 19,5 m
6 Matěj Šikola SK Ještěd Liberec 190,7 pkt. 17,5 i 18,5 m
. ... ... ... ...
19 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 167,9 pkt. 17,5 i 20,0 m
20 Wojciech Cieślar WSS Wisła 167,1 pkt. 16,5 i 17,5 m
23 Karolina Kiraga WSS Wisła 161,8 pkt. 16,0 i 17,0 m
26 Jakub Cieślar WSS Wisła 148,4 pkt. 15,0 i 15,0 m
33 Kacper Botor WSS Wisła 110,6 pkt. 11,5 i 12,5 m


Rocznik 2007-2008 - skocznia K-21

1 Hektor Kapustík KPSL Banská Bystrica 199,8 pkt. 19,0 i 19,0 m
2 Jiří Černý LK Osek 196,0 pkt. 19,0 i 18,0 m
3 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 191,5 pkt. 18,5 i 18,5 m
4 Lukáš Matušínský TJ Frenštát pod Radhoštem 186,4 pkt. 18,0 i 17,0 m
5 Jakub Šusta SK Ještěd Liberec 173,6 pkt. 17,0 i 17,0 m
6 Tom Hanák TJ Frenštát pod Radhoštem 169,7 pkt. 17,0 i 16,5 m
. ... ... ... ...
9 Jakub Żyła WSS Wisła 151,8 pkt. 14,5 i 16,0 m
11 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 150,6 pkt. 16,5 i 17,5 m
26 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 53,4 pkt. 8,0 i 7,0 m
27 Mikołaj Gaczkowski WSS Wisła 46,4 pkt. 9,0 i 6,0 m


Rocznik 2009 i młodsi - skocznia K-9

1 Marcin Waszek LKS Olimpia Goleszów 114,0 pkt. 7,0 i 7,0 m
2 Jan Pilch WSS Wisła 113,0 pkt. 6,5 i 7,0 m
3 Ondřej Sova JKL Desná 105,0 pkt. 6,5 i 6,5 m
4 Tereza Sadvarová SK Ještěd Liberec 103,0 pkt. 6,0 i 6,5 m
5 Martin Opálka TJ Rožnov pod Radhoštem 100,5 pkt. 6,0 i 6,0 m
5 Barbora Štěpanková Ski klub Harrachov 100,5 pkt. 6,0 i 6,0 m
. ... ... ... ...
17 Michał Cieślar WSS Wisła 68,0 pkt. 4,0 i 4,5 m




Klasyfikacja generalna XXVIII Turnieju Beskidzkiego 


Rocznik 2001-2002 (po dwóch konkursach)
 
1 Radek Selcer TJ Frenštát pod Radhoštem 439,2 pkt.
2 Jakub Šikola SK Ještěd Liberec 437,7 pkt.
3 Marcel Matušínský TJ Frenštát pod Radhoštem 393,2 pkt.
4 Bartłomiej Klimowski PKS Olimpijczyk Gilowice 391,7 pkt.
5 Mikuláš Sluka SK Ještěd Liberec 390,7 pkt.
6 Michał Socha LKS Klimczok Bystra 379,6 pkt.
. ... ... ...
18 Adrian Wawrzacz WSS Wisła 147,5 pkt.


Rocznik 2003-2004 (po dwóch konkursach)

1 Jiří Konvalinka Ski klub Harrachov 445,9 pkt.
2 Jan Habdas LKS Klimczok Bystra 437,0 pkt.
3 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštem 416,6 pkt.
4 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 407,5 pkt.
5 Miłosz Krzempek WSS Wisła 399,0 pkt.
6 Klára Urlichová TJ Frenštát pod Radhoštem 349,2 pkt.
. ... ... ...
8 Wojciech Troszok WSS Wisła 332,1 pkt.
10 Piotr Cieślar WSS Wisła 301,7 pkt.
13 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 273,5 pkt.
18 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 239,4 pkt.
22 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 201,5 pkt.
23 Jakub Wisełka WSS Wisła 194,1 pkt.
28 Jakub Wantulok WSS Wisła 158,7 pkt.


Rocznik 2005-2006 (po dwóch konkursach)

1 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštem 434,2 pkt.
2 Wiktor Szozda WSS Wisła 430,7 pkt.
3 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštem 407,6 pkt.
4 Jiří Dohnal Ski klub Kozlovice 406,6 pkt.
5 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 402,0 pkt.
6 Matěj Šikola SK Ještěd Liberec 393,3 pkt.
7 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 382,1 pkt.
. ... ... ...
21 Wojciech Cieślar WSS Wisła 341,5 pkt.
22 Karolina Kiraga WSS Wisła 324,9 pkt.
30 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 217,0 pkt.
33 Kacper Botor WSS Wisła 204,4 pkt.
35 Jakub Cieślar WSS Wisła 148,4 pkt.


Rocznik 2007-2008 (po dwóch konkursach)

1 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 395,6 pkt.
2 Jiří Černý LK Osek 374,8 pkt.
3 Hektor Kapustík KPSL Banská Bystrica 365,2 pkt.
4 Lukáš Matušínský TJ Frenštát pod Radhoštem 357,3 pkt.
5 Jakub Šusta SK Ještěd Liberec 341,1 pkt.
6 Jakub Hnyk Ski klub Harrachov 340,5 pkt.
. ... ... ...
9 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 309,8 pkt.
11 Jakub Żyła WSS Wisła 302,3 pkt.
26 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 53,4 pkt.
28 Mikołaj Gaczkowski WSS Wisła 46,4 pkt.


Rocznik 2009 i młodsi (po jednym konkursie)

1 Marcin Waszek LKS Olimpia Goleszów 114,0 pkt.
2 Jan Pilch WSS Wisła 113,0 pkt.
3 Ondřej Sova JKL Desná 105,0 pkt.
4 Tereza Sadvarová SK Ještěd Liberec 103,0 pkt.
5 Martin Opálka TJ Rožnov pod Radhoštem 100,5 pkt.
5 Barbora Štěpanková Ski klub Harrachov 100,5 pkt.
. ... ... ...
17 Michał Cieślar WSS Wisła 68,0 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności