www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XXVIII TURNIEJ BESKIDZKI - ZAWODY W ROŻNOWIE 19/06/2016


Czterech naszych zawodników stanęło na podium trzeciego konkursu XXVIII Beskidzkiego Turnieju Skoków Narciarskich Dzieci, który odbył się wczoraj w czeskiej miejscowości Rožnov pod Radhoštem.
Na jego drugi stopień wskoczył Marcin Waszek (LKS Olimpia Goleszów), a najniższy: Wiktor Szozda, Tymoteusz Cienciała oraz Jan Pilch (wszyscy WSS Wisła).


Wyniki:


Rocznik 2001-2002 - skocznia K-70

1 Karol Niemczyk LKS Klimczok Bystra 220,8 pkt. 72,5 i 66,5 m
2 Patryk Hutyra SS-R LZS Sokół Szczyrk 219,1 pkt. 71,5 i 69,0 m
3 Radek Selcer TJ Frenštát pod Radhoštem 203,7 pkt. 65,0 i 68,5 m
4 Jakub Šikola SK Ještěd Liberec 195,9 pkt. 70,0 i 69,5 m
5 Kacper Juroszek WSS Wisła 175,8 pkt. 58,0 i 66,0 m
6 Szymon Jojko WSS Wisła 173,0 pkt. 59,0 i 61,0 m
7 Arkadiusz Jojko WSS Wisła 170,6 pkt. 57,0 i 66,0 m
. ... ... ... ...
20 Adrian Wawrzacz WSS Wisła 46,8 pkt. 37,0 i 37,0 m
21 Marcin Małyjurek WSS Wisła 44,3 pkt. 38,0 i 36,0 m


Rocznik 2003-2004 - skocznia K-35

1 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštem 231,8 pkt. 36,5 i 37,5 m
2 Jiří Konvalinka Ski klub Harrachov 226,4 pkt. 36,0 i 36,0 m
3 Jan Habdas LKS Klimczok Bystra 220,1 pkt. 35,0 i 35,5 m
4 Miłosz Krzempek WSS Wisła 207,9 pkt. 32,0 i 35,0 m
5 Sebastian Zygmuntowicz WKS Zakopane 204,6 pkt. 34,5 i 33,5 m
5 Klára Urlichová TJ Frenštát pod Radhoštem 204,6 pkt. 32,0 i 33,5 m
7 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 204,2 pkt. 33,0 i 33,0 m
8. Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 195,0 pkt. 34,0 i 31,0 m
9 Wojciech Troszok WSS Wisła 191,2 pkt. 31,0 i 32,5 m
. ... ... ... ...
12 Piotr Cieślar WSS Wisła 175,6 pkt. 30,5 i 30,0 m
15 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 164,3 pkt. 28,0 i 28,5 m
19 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 145,6 pkt. 26,0 i 27,0 m
24 Jakub Wisełka WSS Wisła 135,3 pkt. 24,5 i 24,5 m
25 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 131,8 pkt. 28,0 i 26,0 m
28 Jakub Wantulok WSS Wisła 119,4 pkt. 24,0 i 23,0 m
31 Wiktoria Kiersnowska WSS Wisła 109,6 pkt. 22,0 i 23,5 m


Rocznik 2005-2006 - skocznia K-35

1 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštem 240,6 pkt. 37,0 i 38,5 m
2 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštem 239,2 pkt. 38,5 i 37,5 m
3 Wiktor Szozda WSS Wisła 231,2 pkt. 37,0 i 36,5 m
4 Jiří Dohnal Ski klub Kozlovice 210,6 pkt. 34,0 i 34,0 m
5 Filip Gluza SS-R LZS Sokół Szczyrk 188,2 pkt. 31,0 i 32,5 m
6 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 184,8 pkt. 31,5 i 30,0 m
. ... ... ... ...
12 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 165,3 pkt. 28,0 i 28,5 m
20 Wojciech Cieślar WSS Wisła 137,8 pkt. 24,5 i 27,0 m


Rocznik 2007-2008 - skocznia K-15

1 Jiří Černý LK Osek 224,4 pkt. 15,5 i 15,5 m
2 Lukáš Matušínský TJ Frenštát pod Radhoštem 213,1 pkt. 14,5 i 14,5 m
3 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 213,0 pkt. 14,5 i 15,5 m
4 Jakub Šusta SK Ještěd Liberec 211,1 pkt. 14,0 i 15,0 m
5 Hektor Kapustík KPSL Banská Bystrica 208,2 pkt. 13,5 i 14,5 m
6 Tom Hanák TJ Frenštát pod Radhoštem 201,9 pkt. 14,0 i 14,5 m
. ... ... ... ...
9 Jakub Żyła WSS Wisła 196,0 pkt. 13,5 i 14,0 m
13 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 178,0 pkt. 12,5 i 12,5 m
17 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 168,5 pkt. 15,0 i 15,0 m
21 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 146,7 pkt. 10,5 i 10,0 m
32 Mikołaj Gaczkowski WSS Wisła 89,3 pkt. 6,0 i 6,0 m


Rocznik 2009 i młodsi - skocznia K-8

1 Matěj Skoupý LK Osek 225,5 pkt. 8,5 i 9,0 m
2 Marcin Waszek LKS Olimpia Goleszów 217,0 pkt. 9,5 i 9,5 m
3 Jan Pilch WSS Wisła 214,0 pkt. 8,0 i 8,5 m
4 Martin Opálka TJ Rožnov pod Radhoštem 208,0 pkt. 8,5 i 7,5 m
5 Ondřej Sova JKL Desná 198,0 pkt. 8,5 i 8,0 m
6 Jakub Garaj SKL Banská Bystrica 197,5 pkt. 7,5 i 7,5 m
. ... ... ... ...
17 Michał Cieślar WSS Wisła 159,0 pkt. 5,5 i 6,0 m




Klasyfikacja generalna XXVIII Turnieju Beskidzkiego 


Rocznik 2001-2002 (po trzech konkursach)
 
1 Radek Selcer TJ Frenštát pod Radhoštem 642,9 pkt.
2 Jakub Šikola SK Ještěd Liberec 633,6 pkt.
3 Mikuláš Sluka SK Ještěd Liberec 558,4 pkt.
4 Marcel Matušínský TJ Frenštát pod Radhoštem 546,3 pkt.
5 Michał Socha LKS Klimczok Bystra 533,2 pkt.
6 Bartłomiej Klimowski PKS Olimpijczyk Gilowice 532,0 pkt.
. ... ... ...
19 Adrian Wawrzacz WSS Wisła 194,3 pkt.
21 Kacper Juroszek WSS Wisła 175,8 pkt.
22 Szymon Jojko WSS Wisła 173,0 pkt.
23 Arkadiusz Jojko WSS Wisła 170,6 pkt.
24 Marcin Małyjurek WSS Wisła 44,3 pkt.


Rocznik 2003-2004 (po trzech konkursach)

1 Jiří Konvalinka Ski klub Harrachov 672,3 pkt.
2 Jan Habdas LKS Klimczok Bystra 657,1 pkt.
3 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštem 648,4 pkt.
4 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 611,7 pkt.
5 Miłosz Krzempek WSS Wisła 606,9 pkt.
6 Klára Urlichová TJ Frenštát pod Radhoštem 533,8 pkt.
7 Wojciech Troszok WSS Wisła 523,3 pkt.
. ... ... ...
9 Piotr Cieślar WSS Wisła 477,3 pkt.
12 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 437,8 pkt.
18 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 371,2 pkt.
22 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 347,1 pkt.
25 Jakub Wisełka WSS Wisła 329,4 pkt.
28 Jakub Wantulok WSS Wisła 278,1 pkt.
31 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 195,0 pkt.
34 Wiktoria Kiersznowska WSS Wisła 109,6 pkt.


Rocznik 2005-2006 (po trzech konkursach)

1 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštem 673,4 pkt.
2 Wiktor Szozda WSS Wisła 661,9 pkt.
3 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštem 648,2 pkt.
4 Jiří Dohnal Ski klub Kozlovice 617,2 pkt.
5 Matěj Šikola SK Ještěd Liberec 574,7 pkt.
6 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 567,3 pkt.
7 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 566,9 pkt.
. ... ... ...
20 Wojciech Cieślar WSS Wisła 479,3 pkt.
29 Karolina Kiraga WSS Wisła 324,9 pkt.
32 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 217,0 pkt.
35 Kacper Botor WSS Wisła 204,4 pkt.
36 Jakub Cieślar WSS Wisła 148,4 pkt.


Rocznik 2007-2008 (po trzech konkursach)

1 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 608,6 pkt.
2 Jiří Černý LK Osek 599,2 pkt.
3 Hektor Kapustík KPSL Banská Bystrica 573,4 pkt.
4 Lukáš Matušínský TJ Frenštát pod Radhoštem 570,4 pkt.
5 Jakub Šusta SK Ještěd Liberec 552,2 pkt.
6 Tom Hanák TJ Frenštát pod Radhoštem 541,5 pkt.
. ... ... ...
10 Jakub Żyła WSS Wisła 498,3 pkt.
12 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 478,3 pkt.
26 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 200,1 pkt.
28 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 178,0 pkt.
35 Mikołaj Gaczkowski WSS Wisła 135,7 pkt.


Rocznik 2009 i młodsi (po dwóch konkursach)

1 Marcin Waszek LKS Olimpia Goleszów 331,0 pkt.
2 Jan Pilch WSS Wisła 327,0 pkt.
3 Matěj Skoupý LK Osek 325,0 pkt.
4 Martin Opálka TJ Rožnov pod Radhoštem 308,5 pkt.
5 Ondřej Sova JKL Desná 303,0 pkt.
6 Barbora Štěpanková Ski klub Harrachov 294,0 pkt.
. ... ... ...
17 Michał Cieślar WSS Wisła 226,0 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności