www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XXVIII TURNIEJ BESKIDZKI ZAKOŃCZONY 22/06/2016


Tylko jeden z naszych zawodników stanął na podium ostatniego konkursu XXVIII Beskidzkiego Turnieju Skoków Narciarskich Dzieci, który odbył się w minioną niedzielę w Kozlovicach.
Był nim Marcin Waszek, który zajął drugie miejsce w gronie najmłodszych skoczków (do lat 7).

W klasyfikacji końcowej turnieju zawodnik Olimpii Goleszów również został sklasyfikowany na drugiej pozycji. 
Z kolei trzecie lokaty 'w generalce' zajęli zawodnicy WSS Wisła: Miłosz Krzempek (rocznik 2003-2004), Wiktor Szozda (rocznik 2005-2006) oraz Jan Pilch (rocznik 2009 i młodsi).


Wyniki:


Rocznik 2003-2004 - skocznia K-18

1 Jiří Konvalinka Ski klub Harrachov 230,6 pkt. 18,5 i 19,0 m
2 David Pešta JKL Desná 227,4 pkt. 18,0 i 19,0 m
3 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštem 223,9 pkt. 18,0 i 19,0 m
4 Miłosz Krzempek WSS Wisła 221,0 pkt. 17,5 i 18,5 m
5 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 219,9 pkt. 18,5 i 18,5 m
6 Jiří Jindrišek JKL Desná 216,0 pkt. 18,0 i 18,0 m
7 Wojciech Troszok WSS Wisła 214,5 pkt. 18,0 i 18,0 m
8 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 209,4 pkt. 17,5 i 17,0 m
. ... ... ... ...
10 Piotr Cieślar WSS Wisła 199,5 pkt. 16,5 i 17,0 m
11 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 199,0 pkt. 17,0 i 16,5 m
17 Jakub Wisełka WSS Wisła 187,1 pkt. 16,0 i 16,5 m
18 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 186,7 pkt. 17,0 i 17,0 m
21 Wiktoria Kiersnowska WSS Wisła 184,2 pkt. 15,5 i 16,0 m
27 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 164,8 pkt. 15,0 i 15,5 m


Rocznik 2005-2006 - skocznia K-18

1 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštem 218,8 pkt. 18,0 i 17,5 m
2 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštem 213,9 pkt. 17,5 i 17,0 m
3 Jiří Dohnal Ski klub Kozlovice 211,4 pkt. 17,0 i 17,5 m
4 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 208,3 pkt. 18,0 i 17,5 m
5 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 206,4 pkt. 17,0 i 17,5 m
6 Daniel Svoboda TJ Frenštát pod Radhoštem 205,9 pkt. 17,0 i 17,5 m
7 Wiktor Szozda WSS Wisła 204,9 pkt. 17,0 i 17,5 m
. ... ... ... ...
20 Wojciech Cieślar WSS Wisła 183,0 pkt. 15,0 i 16,0 m
32 Kacper Botor WSS Wisła 136,9 pkt. 12,0 i 12,5 m
33 Karolina Kiraga WSS Wisła 134,4 pkt. 14,5 i 15,0 m


Rocznik 2007-2008 - skocznia K-18

1 Jiří Černý LK Osek 187,7 pkt. 15,5 i 16,0 m
2 Jakub Šusta SK Ještěd Liberec 181,5 pkt. 15,5 i 15,5 m
3 Lukáš Matušínský TJ Frenštát pod Radhoštem 180,8 pkt. 14,5 i 16,0 m
4 Tom Hanák TJ Frenštát pod Radhoštem 180,5 pkt. 15,5 i 15,5 m
5 Hynek Dostalík Ski klub Harrachov 180,0 pkt. 15,5 i 15,5 m
6 Jakub Jalůvka Ski klub Kozlovice 179,3 pkt. 14,5 i 16,0 m
. ... ... ... ...
9 Jakub Żyła WSS Wisła 172,9 pkt. 15,5 i 16,5 m
15 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 157,7 pkt. 15,0 i 16,5 m
24 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 105,5 pkt. 10,0 i 11,0 m


Rocznik 2009 i młodsi - skocznia K-9

1 Matěj Skoupý LK Osek 215,0 pkt. 9,0 i 9,5 m
2 Marcin Waszek LKS Olimpia Goleszów 192,0 pkt. 8,0 i 8,5 m
3 Ondřej Sova JKL Desná 187,0 pkt. 8,5 i 8,5 m
4 Jan Pilch WSS Wisła 172,0 pkt. 8,5 i 6,0 m
5 Martin Opálka TJ Rožnov pod Radhoštem 162,5 pkt. 7,0 i 6,5 m
6 Petr Řezníček JKL Desná 158,5 pkt. 7,0 i 6,5 m




Klasyfikacja końcowa XXVIII Turnieju Beskidzkiego 


Rocznik 2001-2002 (po trzech konkursach)
 
1 Radek Selcer TJ Frenštát pod Radhoštem 642,9 pkt.
2 Jakub Šikola SK Ještěd Liberec 633,6 pkt.
3 Mikuláš Sluka SK Ještěd Liberec 558,4 pkt.
4 Marcel Matušínský TJ Frenštát pod Radhoštem 546,3 pkt.
5 Michał Socha LKS Klimczok Bystra 533,2 pkt.
6 Bartłomiej Klimowski PKS Olimpijczyk Gilowice 532,0 pkt.
. ... ... ...
19 Adrian Wawrzacz WSS Wisła 194,3 pkt.
21 Kacper Juroszek WSS Wisła 175,8 pkt.
22 Szymon Jojko WSS Wisła 173,0 pkt.
23 Arkadiusz Jojko WSS Wisła 170,6 pkt.
24 Marcin Małyjurek WSS Wisła 44,3 pkt.


Rocznik 2003-2004 (po czterech konkursach)

1 Jiří Konvalinka Ski klub Harrachov 902,9 pkt.
2 Petr Vaverka TJ Frenštát pod Radhoštem 872,3 pkt.
3 Miłosz Krzempek WSS Wisła 827,9 pkt.
4 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 821,1 pkt.
5 Klára Urlichová TJ Frenštát pod Radhoštem 759,0 pkt.
6 Wojciech Troszok WSS Wisła 737,8 pkt.
. ... ... ...
9 Piotr Cieślar WSS Wisła 676,8 pkt.
12 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 636,8 pkt.
19 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 557,9 pkt.
21 Jakub Wisełka WSS Wisła 516,5 pkt.
22 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 511,9 pkt.
29 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 414,9 pkt.
32 Wiktoria Kiersznowska WSS Wisła 293,8 pkt.
33 Jakub Wantulok WSS Wisła 278,1 pkt.


Rocznik 2005-2006 (po czterech konkursach)

1 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštem 887,3 pkt.
2 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštem 867,0 pkt.
3 Wiktor Szozda WSS Wisła 866,8 pkt.
4 Jiří Dohnal Ski klub Kozlovice 828,6 pkt.
5 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 775,6 pkt.
6 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 773,3 pkt.
. ... ... ...
20 Wojciech Cieślar WSS Wisła 662,3 pkt.
28 Karolina Kiraga WSS Wisła 459,3 pkt.
32 Kacper Botor WSS Wisła 341,3 pkt.
36 Jakub Cieślar WSS Wisła 249,9 pkt.
37 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 217,0 pkt.


Rocznik 2007-2008 (po czterech konkursach)

1 Jiří Černý LK Osek 786,9 pkt.
2 Hektor Kapustík KPSL Banská Bystrica 751,9 pkt.
3 Lukáš Matušínský TJ Frenštát pod Radhoštem 751,2 pkt.
4 Jakub Šusta SK Ještěd Liberec 733,7 pkt.
5 Tom Hanák TJ Frenštát pod Radhoštem 722,0 pkt.
6 Jakub Hnyk Ski klub Harrachov 699,6 pkt.
. ... ... ...
8 Jakub Żyła WSS Wisła 671,2 pkt.
11 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 636,0 pkt.
12 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 608,6 pkt.
25 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 305,6 pkt.
29 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 178,0 pkt.
35 Mikołaj Gaczkowski WSS Wisła 135,7 pkt.


Rocznik 2009 i młodsi (po trzech konkursach)

1 Matěj Skoupý LK Osek 540,0 pkt.
2 Marcin Waszek LKS Olimpia Goleszów 523,0 pkt.
3 Jan Pilch WSS Wisła 499,0 pkt.
4 Ondřej Sova JKL Desná 490,0 pkt.
5 Martin Opálka TJ Rožnov pod Radhoštem 471,0 pkt.
6 Barbora Štěpanková Ski klub Harrachov 450,0 pkt.
. ... ... ...
20 Michał Cieślar WSS Wisła 226,0 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności