www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







OTWARTE MISTRZOSTWA BRANDENBURGII 03/11/2016


Nasi zawodnicy szesnastokrotnie stawali na podium Otwartych Mistrzostw Brandenburgii w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, które odbyły się w minioną sobotę w niemieckim Bad Freienwalde.

W rywalizacji skoczków narciarskich zwycięstwa odnieśli: Karolina KiragaArtur Kukuła i Wiktor Szozda (wszyscy WSS Wisła). Drugie lokaty wywalczyli: Paulina Cieślar (WSS Wisła), Mateusz Chraścina (LKS Olimpia Goleszów), Tymoteusz Cienciała (WSS Wisła) i Marcin Waszek (LKS Olimpia Goleszów), a trzecie - Nicola Konderla,  Miłosz KrzempekWojciech Troszok (wszyscy WSS Wisła) oraz Filip Staszewski (LKS Olimpia Goleszów).

Z kolei w zmaganiach dwuboistów na drugich miejscach zostali sklasyfikowani: Jakub Cieślar (WSS Wisła) i Tymoteusz Cienciała, natomiast Karolina Kiraga, Miłosz Krzempek, Wojciech Troszok zajęli trzecie lokaty.


Wyniki:


SKOKI NARCIARSKIE


Skocznia K-60 - rocznik 1994 i starsi

1 Artur Kukuła WSS Wisła 259,8 pkt. 68,5 i 66,0 m
2 Heiko Hackl WSV 08 Lauscha 226,5 pkt. 62,0 i 60,5 m
3 Marcel Heinrich TSV 1861 Spitzkunnersdorf 160,4 pkt. 51,0 i 50,0 m


Skocznia K-60 - Dziewczęta (rocznik 2000-2002)

1 Sarlote Skele Łotwa 229,2 pkt. 63,0 i 62,6 m
2 Paulina Cieślar WSS Wisła 210,4 pkt. 63,5 i 65,0 m
3 Triinu Hausenberg Estonia 207,8 pkt. 58,0 i 59,0 m


Skocznia K-60 - rocznik 2003

1 Stanisław Majerczyk TS Wisła Zakopane 220,8 pkt. 60,5 i 61,5 m
2 Szymon Zapotoczny WKS Zakopane 204,5 pkt. 56,5 i 61,0 m
3 Miłosz Krzempek WSS Wisła 191,9 pkt. 55,5 i 55,5 m


Skocznia K-60 - rocznik 2004

1 Jan Rzadkosz TS Wisła Zakopane 220,8 pkt. 65,5 i 57,5 m
2 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 194,3 pkt. 58,0 i 54,0 m
3 Wojciech Troszok WSS Wisła 192,1 pkt. 55,5 i 61,0 m
. ... ... ... ...
6 Jakub Wisełka WSS Wisła 161,1 pkt. 51,0 i 50,5 m
8 Dawid Żlik LKS Olimpia Goleszów 114,6 pkt. 41,5 i 42,5 m
9 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 95,9 pkt. 35,0 i 41,0 m



Skocznia K-42 - rocznik 2005

1 Tymoteusz Amilkiewicz AZS Zakopane 191,7 pkt. 36,0 i 38,5 m
2 Sten Jörgen Leis Estonia 161,7 pkt. 31,5 i 33,0 m
3 Sandis Kaulins Łotwa 160,8 pkt. 33,0 i 33,0 m
. ... ... ... ...
8 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 129,5 pkt. 26,0 i 28,0 m


Skocznia K-42 - rocznik 2006

1 Wiktor Szozda WSS Wisła 209,1 pkt. 39,5 i 38,5 m
2 Max Unglaube WSV 1923 Bad Freienwalde 190,1 pkt. 35,0 i 38,0 m
3 Maciej Serwatowicz TS Wisła Zakopane 183,7 pkt. 34,5 i 35,0 m
4 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 181,4 pkt. 35,5 i 34,5 m
5 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 175,5 pkt. 34,5 i 34,5 m
. ... ... ... ...
9 Jakub Cieślar WSS Wisła 150,9 pkt. 28,5 i 30,5 m
10 Wojciech Cieślar WSS Wisła 150,0 pkt. 32,0 i 29,0 m
12 Kacper Botor WSS Wisła 82,1 pkt. 21,0 i 16,0 m


Skocznia K-21 - Open

1 Karolina Kiraga WSS Wisła 193,6 pkt. 18,0 i 18,0 m
2 Bartłomiej Marczak TKKF Dzikusy Łódź 188,7 pkt. 19,0 i 18,5 m
3 Nicola Kondera WSS Wisła 182,6 pkt. 18,5 i 17,5 m
. ... ... ... ...
5 Paulina Czepczor WSS Wisła 173,7 pkt. 16,5 i 16,0 m


Skocznia K-21 - rocznik 2007

1 Moritz Terei WSV 1923 Bad Freienwalde 212,6 pkt. 19,0 i 19,5 m
2 Łukasz Łukaszczyk TS Wisła Zakopane 202,0 pkt. 18,5 i 18,5 m
3 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 196,2 pkt. 17,5 i 17,5 m
. ... ... ... ...
7 Jakub Żyła WSS Wisła 186,3 pkt. 17,0 i 17,0 m


Skocznia K-21 - rocznik 2008

1 Michał Obtułowicz KS Eve-nement Zakopane 206,0 pkt. 19,5 i 20,0 m
2 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 205,5 pkt. 20,0 i 19,5 m
3 Szczepan Jarończyk TS Wisła Zakopane 167,8 pkt. 16,0 i 15,5 m



Skocznia K-10 - rocznik 2008-2009

1 Oscar Lüdecke WSV 1923 Bad Freienwalde 198,1 pkt. 8,5 i 9,0 m
2 Marcin Waszek LKS Olimpia Goleszów 197,1 pkt. 8,0 i 8,5 m
3 Paul-Luis Schmidt SFD Vippra 184,4 pkt. 7,0 i 6,5 m




KOMBINACJA NORWESKA


Dziewczęta (rocznik 2000-2002)
1 skok - skocznia K-60 / bieg na 5 km

1 Sarlote Skele Łotwa   63,0 m / 0:16.37
2 Triinu Hausenberg Estonia + 3.21 58,0 m / 0:19.09
3 Liga Berzina Łotwa + 4.58 46,0 m / 0:18.51
4 Paulina Cieślar WSS Wisła + 6.55 63,5 m / 0:22.15


Rocznik 2003
1 skok - skocznia K-60 / bieg na 5 km  
 
1 Jan Liszka AZS Zakopane   50,0 m / 0:16.41
2 Stanisław Majerczyk TS Wisła Zakopane + 0.32 60,5 m / 0:18.42
3 Miłosz Krzempek WSS Wisła + 1.24 55,5 m / 0:18.43


Rocznik 2004
1 skok - skocznia K-60 / bieg na 4 km  

1 Jan Rzadkosz TS Wisła Zakopane   64,5 m / 0:15.12
2 Jan Cudzich TS Wisła Zakopane + 0.28 54,0 m / 0:14.30
3 Wojciech Troszok WSS Wisła + 1.47 55,5 m / 0:15.30
. ... ... ... ...
6 Jakub Wisełka WSS Wisła + 4.36 51,0 m / 0:18.11


Rocznik 2005
1 skok - skocznia K-42 / bieg na 3 km  

1 Sten Jörgen Leis Estonia   31,5 m / 0:11.22
2 Florian Lipke WSV Harzgerode + 1.08 33,5 m / 0:12.42
3 Andrzej Waliczek LKS Poroniec Poronin + 0.51 29,5 m / 0:12.56
. ... ... ... ...
7 Grzegorz Mitręga WSS Wisła + 3.12 26,0 m / 0:13.51


Rocznik 2006
1 skok - skocznia K-42 / bieg na 3 km  
 
1 Max Unglaube WSV 1923 Bad Freienwalde   35,0 m / 0:10.58
2 Jakub Cieślar WSS Wisła + 0.47 28,5 m / 0:11.03
3 Maciej Serwatowicz TS Wisła Zakopane + 0.57 34,5 m / 0:11.56
4 Wiktor Szozda WSS Wisła + 1.50 39,5 m / 0:13.25
. ... ... ... ...
6 Wojciech Cieślar WSS Wisła + 3.03 36,0 m / 0:13.23
10 Kacper Botor WSS Wisła + 5.07 21,0 m / 0:14.16


Open
1 skok - skocznia K-21 / bieg na 2 km  

1 Margarita Sokolova Łotwa   18,5 m / 0.07,42
2 Bartłomiej Marczak TKKF Dzikusy Łódź + 0.02 19,0 m / 0:07.55
3 Karolina Kiraga WSS Wisła + 0.03 18,0 m / 0:07.59
4 Nicola Kondera WSS Wisła + 0.37 18,5 m / 0:08.26
. ... ... ... ...
6 Paulina Czepczor WSS Wisła + 1.52 16,5 m / 0:09.32


 Rocznik 2007
1 skok - skocznia K-21 / bieg na 2 km  
 
1 Moritz Terei WSV 1923 Bad Freienwalde   19,0 m / 0:07.25
2 Armin Peter Tabarzer SV 1887 e.V. + 0.33 16,0 m / 0:07.35
3 Gregor Dietrich WSV Harzgerode + 0.45 11,5 m / 0:07.19
. ... ... ... ...
7 Jakub Żyła WSS Wisła + 1.49 17,0 m / 0:08.51
8 Mikołaj Wantulok WSS Wisła + 4.15 18,5 m / 0:11.02


Rocznik 2008
1 skok - skocznia K-21 / bieg na 2 km  

1 Michał Obtułowicz KS Eve-nement Zakopane   19,5 m / 0:08.27
2 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła + 0.02 20,0 m / 0:08.32
3 Szczepan Jarończyk TS Wisła Zakopane + 5.18 16,0 m / 0:13.14






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności