www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MIKOŁAJ Z GOLESZOWA 27/11/2016


Wczoraj na skoczniach w Wiśle Centrum odbył się Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży 'Mikołaj z Goleszowa'. 
W poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Klára Ulrichová (TJ Frenštát pod Radhoštem), Sara Tajner (SS-R LZS Sokół Szczyrk), Sára Merendová (TJ Frenštát pod Radhoštem), Przemysław Kuszel (WSS Wisła), Michał Martynek (LKS Olimpia Goleszów), Wiktor Szozda (WSS Wsła), Tymoteusz Cienciała (WSS Wisła) oraz Adam Křenek (TJ Rožnov pod Radhoštěm).
 

Wyniki:


Dziewczęta


Open I - skocznia HS-40 (K-37)

1 Klára Ulrichová TJ Frenštát pod Radhoštem 276,9 pkt. 37,5 i 38,5 m
2 Wiktoria Kiersnowska WSS Wisła 259,8 pkt. 37,0 i 35,5 m
3 Sabina Król AZS Zakopane 243,6 pkt. 33,5 i 34,5 m
4 Róża Pawlikowska AZS Zakopane 241,6 pkt. 34,0 i 34,0 m
5 Nikola Pietraszko LKS Klimczok Bystra 225,5 pkt. 30,5 i 34,0 m
6 Natalia Kobiela AZS Zakopane 219,3 pkt. 35,5 i 32,0 m
7 Katarzyna Harsze ZKN Sokół Zagórz 213,7 pkt. 30,5 i 31,0 m
8 Anna Żądło LKS Klimczok Bystra 204,2 pkt. 29,5 i 29,5 m


Open II - skocznia HS-20 (K-19)

1 Sara Tajner SS-R LZS Sokół Szczyrk 291,3 pkt. 21,0 i 21,5 m
2 Karolina Kiraga WSS Wisła 275,7 pkt. 20,5 i 19,0 m
3 Wiktoria Przybyła SS-R LZS Sokół Szczyrk 272,1 pkt. 19,5 i 19,5 m
4 Terezie Kantorová TJ TŽ Třinec 269,1 pkt. 19,0 i 20,0 m
5 Paulina Czepczor WSS Wisła 255,2 pkt. 19,5 i 17,5 m
6 Nikola Konderla WSS Wisła 252,1 pkt. 18,0 i 18,5 m
7 Angelika Lewy LKS Klimczok Bystra 203,7 pkt. 15,5 i 16,5 m


Rocznik 2006 i młodsze - skocznia HS-10 (K-9)

1 Sára Merendová TJ Rožnov pod Radhoštem 200,4 pkt. 8,0 i 7,5 m
2 Helena Szurmanová TJ TŽ Třinec 196,3 pkt. 7,0 i 8,0 m
3 Nikola Kiersnowska WSS Wisła 139,6 pkt. 3,5 i 3,0 m



Chłopcy


Open - skocznia HS-40 (K-37)

1 Przemysław Kuszel WSS Wisła 288,4 pkt. 39,0 i 39,5 m
2 Paweł Stwora LKS Klimczok Bystra 227,7 pkt. 32,0 i 32,0 m
3 Krzysztof Leśniak LKS Klimczok Bystra 216,4 pkt. 30,0 i 31,0 m
4 Jakub Mirowski TKKF Dzikusy Łódź 209,2 pkt. 30,5 i 30,5 m
5 Oskar Siembida ZKN Sokół Zagórz 208,8 pkt. 30,0 i 30,0 m
6 Dawid Jurga TKKF Dzikusy Łódź 195,0 pkt. 28,0 i 29,0 m
7 Zbigniew Cieślar WSS Wisła 190,6 pkt. 27,5 i 28,0 m
8 Dawid Groszek ZKN Sokół Zagórz 186,8 pkt. 28,0 i 27,0 m
9 Bartłomiej Marczak TKKF Dzikusy Łódź 182,4 pkt. 27,5 i 28,5 m
10 Ondřej Žáček TJ TŽ Třinec 169,3 pkt. 27,0 i 23,0 m
11 Marcin Kaleta Dąbrowa Górnicza 164,2 pkt. 26,0 i 23,0 m
12 Grzegorz Guzik Jaroszewiec 159,3 pkt. 24,0 i 26,0 m
13 Adam Kujawa TKKF Dzikusy Łódź 157,9 pkt. 25,0 i 23,5 m
14 Krzysztof Wysocki ZKN Sokół Zagórz 146,3 pkt. 25,0 i 22,5 m
15 Mateusz Mikołąjczyk ZKN Sokół Zagórz 111,5 pkt. 22,0 i 15,0 m


Junior D (rocznik 2003-2004) - skocznia HS-40 (K-37)

1 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 287,2 pkt. 39,5 i 39,5 m
2 Wojciech Troszok WSS Wisła 280,3 pkt. 39,5 i 38,0 m
3 Miłosz Krzempek WSS Wisła 276,5 pkt. 39,0 i 38,0 m
4 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 273,6 pkt. 37,0 i 38,5 m
5 Konrad Czul SS-R LZS Sokół Szczyrk 258,8 pkt. 36,0 i 36,5 m
6 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 257,5 pkt. 35,0 i 37,0 m
7 Jakub Wisełka WSS Wisła 226,2 pkt. 31,0 i 33,0 m
8 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 222,9 pkt. 32,0 i 31,5 m
9 Szymon Niemczyk LKS Olimpia Goleszów 221,1 pkt. 31,5 i 31,5 m
10 Kacper Bysko LKS Klimczok Bystra 209,3 pkt. 29,5 i 30,5 m
11 Jiří Pokorný TJ Frenštát pod Radhoštěm 194,7 pkt. 27,0 i 29,5 m
12 Jakub Wantulok WSS Wisła 190,6 pkt. 26,0 i 29,5 m
13 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 181,4 pkt. 27,0 i 26,5 m
14 Rostislav Tyrlik TJ Frenštát pod Radhoštěm 176,0 pkt. 24,5 i 27,5 m
15 Michal Macháč TJ Frenštát pod Radhoštěm 163,9 pkt. 24,0 i 24,5 m


Junior E (rocznik 2005-2006) - skocznia HS-40 (K-37)

1 Wiktor Szozda WSS Wisła 278,9 pkt. 39,0 i 37,0 m
2 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštěm 269,2 pkt. 38,0 i 36,0 m
3 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 260,2 pkt. 35,5 i 36,0 m
4 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštěm 258,7 pkt. 35,0 i 36,5 m
5 Matouš Petrů Ski klub Kozlovice 250,6 pkt. 36,0 i 34,5 m
6 Jiří Dohnal Ski klub Kozlovice 245,4 pkt. 34,0 i 34,5 m
7 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 241,3 pkt. 35,5 i 32,0 m
8 Wojciech Cieślar WSS Wisła 230,5 pkt. 31,5 i 33,0 m
9 Filip Gluza SS-R LZS Sokół Szczyrk 226,2 pkt. 32,5 i 31,5 m
10 Jakub Cieślar WSS Wisła 217,2 pkt. 30,5 i 31,0 m
11 Wiktor Fender LKS Klimczok Bystra 207,1 pkt. 30,0 i 30,5 m
12 Filip Dąbkowski SS-R LZS Sokół Szczyrk 201,5 pkt. 29,5 i 30,0 m
13 Daniel Svoboda TJ Frenštát pod Radhoštěm 184,5 pkt. 27,0 i 27,5 m
14 Matěj Horák TJ Frenštát pod Radhoštěm 153,0 pkt. 23,0 i 24,0 m
15 Ondřej Trčka TJ Frenštát pod Radhoštěm 147,5 pkt. 22,5 i 22,0 m
16 Zdeněk Bahner TJ Rožnov pod Radhoštěm 120,7 pkt. 19,0 i 20,0 m
17 Kacper Botor WSS Wisła 83,4 pkt. 14,5 i 16,5 m
18 Richard Merenda TJ Frenštát pod Radhoštěm 79,5 pkt. 12,5 i 17,0 m



Rocznik 2007-2008 - skocznia HS-20 (K-17)

1 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 309,2 pkt. 22,5 i 22,0 m
2 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 300,5 pkt. 22,0 i 21,5 m
3 Tymoteusz Dyduch LKS Klimczok Bystra 292,7 pkt. 20,5 i 21,5 m
4 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 286,6 pkt. 21,0 i 20,5 m
5 Jakub Niemczyk LKS Klimczok Bystra 281,9 pkt. 19,5 i 21,0 m
6 Jakub Żyła WSS Wisła 277,8 pkt. 20,0 i 20,0 m
7 Jakub Jalůvka Ski klub Kozlovice 275,2 pkt. 19,5 i 20,0 m
8 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 274,2 pkt. 20,0 i 19,5 m
9 Tom Hanák TJ Frenštát pod Radhoštem 266,3 pkt. 19,0 i 18,5 m
10 Lukáš Matušinský Ski klub Kozlovice 265,8 pkt. 19,0 i 18,5 m
11 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 234,1 pkt. 19,0 i 17,5 m
12 Jan Krużołek WSS Wisła 208,4 pkt. 16,0 i 17,0 m
13 Tobiáš Byrtus TJ TŽ Třinec 167,8 pkt. 8,5 i 14,0 m
14 Matyáš Parma TJ Frenštát pod Radhoštem 92,5 pkt. 7,0 i 6,0 m


Rocznik 2009 i młodsi - skocznia HS-10 (K-9)

1 Adam Křenek TJ Rožnov po Radhoštěm 229,4 pkt. 10,0 i 10,5 m
2 Marcin Waszek LKS Olimpia Goleszów 224,4 pkt. 9,5 i 10,0 m
3 Martin Opálka TJ Rožnov pod Radhoštěm 208,1 pkt. 8,0 i 8,5 m
4 Oliver Janda TJ Frenštát pod Radhoštěm 199,5 pkt. 8,0 i 8,0 m
5 Jan Pilch WSS Wisła 197,3 pkt. 7,5 i 7,5 m
6 Bartłomiej Krużołek WSS Wisła 194,2 pkt. 7,0 i 7,5 m
7 Kacper Błaszczak LKS Klimczok Bystra 188,2 pkt. 8,0 i 6,5 m
PK Marcin Kryska LSK Klimczok Bystra 170,2 pkt. 5,5 i 6,5 m
8 Nikodem Janda TJ Frenštát pod Radhoštem 160,4 pkt. 6,0 i 7,0 m
9 Michał Cieślar WSS Wisła 156,6 pkt. 4,5 i 4,5 m
10 Jan Mojżesz LKS Klimczok Bystra 154,0 pkt. 4,5 i 4,0 m
11 Juraj Džumela TJ Frenštát pod Radhoštěm 132,6 pkt. 6,5 i 5,0 m
12 Jakub Džumela TJ Frenštát pod Radhoštěm 132,1 pkt. 5,5 i 6,0 m
13 Jakub Kryške TJ Frenštát pod Radhoštěm 97,1 pkt. 3,0 i 3,5 m



Oficjalne wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/Mikolaj z Goleszowa 2016.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności