www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







W ENGELBERGU PONOWNIE BEZ PUNKTÓW 29/12/2016


Reprezentant Austrii, Daniel Huber wygrał konkurs Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich w szwajcarskim Engelbergu.
Niestety zawodnicy WSS Wisła Aleksander Zniszczoł i Paweł Wąsek, podobnie jak we wtorek, również wczoraj nie zdołali awansować do serii finałowej.


Wyniki - skocznia HS-140 (K-125)
Wind Factor - 9,36 pkt. = 1 m/s --- Gate Factor - 7,56 pkt. = 1 metr

1 Daniel Huber Austria 280,3 pkt. 139,0 i 133,5 m
2 Aljaz Osterc Słowenia 276,2 pkt. 133,5 i 133,0 m
3 Joakim Aune Norwegia 275,3 pkt. 138,0 i 131,0 m
4 Halvor Egner Granerud Norwegia 273,6 pkt. 141,0 i 132,5 m
5 Johann Andre Forfang Norwegia 271,0 pkt. 136,0 i 131,5 m
6 Antti Aalto Finlandia 265,9 pkt. 133,5 i 133,5 m
7 Clemens Aigner Austria 264,9 pkt. 132,0 i 128,0 m
8 Sebastien Colloredo Włochy 264,4 pkt. 138,5 i 128,0 m
9 Miran Zupancic Słowenia 263,6 pkt. 133,0 i 129,0 m
10 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 256,6 pkt. 135,0 i 131,0 m
10 Joachim Hauer Norwegia 256,6 pkt. 130,0 i 134,0 m
12 Andreas Wank Niemcy 255,4 pkt. 129,5 i 136,5 m
13 Nejc Dezman Słowenia 248,7 pkt. 128,5 i 127,5 m
14 Maximilian Steiner Austria 247,7 pkt. 128,0 i 124,5 m
15 Alex Insam Włochy 246,9 pkt. 127,5 i 136,5 m
16 Stefan Huber Austria 244,0 pkt. 127,0 i 128,0 m
17 Tine Bogataj Słowenia 243,0 pkt. 126,5 i 130,0 m
18 Killian Peier Szwajcaria 242,6 pkt. 126,5 i 127,0 m
19 Philipp Aschenwald Austria 242,3 pkt. 128,0 i 122,0 m
20 Gregor Deschwanden Szwajcaria 240,1 pkt. 126,5 i 127,5 m
21 Davide Bresadola Włochy 239,5 pkt. 128,5 i 130,5 m
22 Janni Reisenauer Austria 239,3 pkt. 127,0 i 117,5 m
23 Luca Egloff Szwajcaria 239,0 pkt. 130,0 i 124,5 m
24 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 238,5 pkt. 127,0 i 123,0 m
25 Jan Matura Czechy 237,9 pkt. 129,0 i 118,5 m
26 Mikhail Maksimochkin Rosja 237,4 pkt. 126,0 i 123,5 m
27 Johannes Schubert Niemcy 235,9 pkt. 128,5 i 123,5 m
28 Cestmir Kozisek Czechy 228,8 pkt. 124,0 i 121,0 m
29 Tilen Bartol Słowenia 227,7 pkt. 126,5 i 120,0 m
30 Sandro Hauswirth Szwajcaria 225,5 pkt. 127,0 i 123,5 m
. ... ... ... ...
36 Aleksander Zniszczoł Polska 113,6 pkt. 119,5 m
46 Paweł Wąsek Polska 103,7 pkt. 121,5 m





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności