www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TOMASZ I KAMIL BYRTOWIE MIĘDZYNARODOWYMI MISTRZAMI BRANDENBURGII 27/10/2003


Kamil Byrt w kategorii dzieci 10-letnich i Tomasz Byrt w kategorii dzieci 11-letnich wywalczyli tytuły Międzynarodowych Mistrzów Brandenburgii w skokach narciarskich.
Zawody odbyły się w niedzielę w Bad Freienwalde.
Drugie miejsce w kategorii dzieci 13-letnich zajął Mateusz Cieślar (wszyscy KS Wisła Ustronianka).

Dzień wcześniej w tej samej miejscowości odbyły się zawody Grand Prix Trzech Skoczni (Wisła, Harrachov, Bad Freinwalde). Tym razem nasi zawodnicy nie stanęli na najwyższym stopniu podium. Zarówno Mateusz Cieślar jak i Kamil i Tomasz Byrtkowie zajęli zgodnie drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Wyniki:

Grand Prix Trzech Skoczni

Dzieci 10-letnie - skocznia K-20
1. Daniel Havranek (Czechy) - 204,6 pkt. (18,5 i 18,0 m)
2. Kamil Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 203,5 pkt. (19,0 i 18,5 m)
3. Vitek Hacek (Czechy) - 198,4 pkt. (17,5 i 18,5 m)
...
9. Sebastian Szczypka (LKS Olimpia Goleszów) - 174,5 m (17,5 i 15,0 m)
12. Aleksander Zniszczoł (KS Wisła Ustronianka) - 165,6 pkt. (15,5 i 16,0 m)
18. Michał Suchy (LKS Olimpia Goleszów)- 144,7 pkt. (13,5 i 14,5 m)
20. Kamil Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 121,0 pkt. (13,0 i 12,0 m)

Dzieci 11-letnie - skocznia K-20
1. Martin Horinek (Czechy) - 211,7 pkt. (19,0 i 19,0 m)
2. Tomasz Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 211,2 pkt. (19,0 i 19,0 m)
3. Bartłomiej Klusek (LKS Klimczok Bystra)- 208,5 pkt. (19,5 i 18,0 m)
...
5. Jakub Wojnar (KS Wisła Ustronianka) - 201,5 pkt. (18,5 i 19,0 m)
10. Dawid Gomola (KS Wisła Ustronianka) - 189,0 pkt. (17,5 i 17,5 m)
11. Jan Kłoda (KS Wisła Ustronianka) - 187,6 pkt. (19,5 i 19,5 m u)

Dzieci 12-letnie - skocznia K-20
1. Leon Grobljar (Słowenia) - 217,9 pkt. (19,5 i 19,0)
2. Hannes Dachser (Austria) - 214,7 pkt. (18,5 i 19,5 m)
3. Jędrzej Ścisłowicz (LKS Klimczok Bystra) - 208,6 pkt. (19,5 i 19,5 m)
...
5. Daniel Krop (LKS Olimpia Goleszów) - 201,7 pkt. (18,0 i 17,0 m)
6. Dawid Macura (LKS Olimpia Goleszów) - 201,1 pkt. (18,5 i 18,0 m)
8. Artur Kukuła (LKS Olimpia Goleszów) - 198,8 pkt. (19,0 i 18,0 m)
10. Piotr Wójcik (KS Wisła Ustronianka) - 183,8 pkt. (17,0 i 17,5 m)

Dzieci 12-letnie (klasa A) - skocznia K-40
1. Jan Mayländer (Niemcy) - 218,1 pkt. (40,0 i 38,0 m)
2. Marc-Andre Möhring (Niemcy) - 201,9 pkt. (36,5 i 38,0 m)
3. Hubert Blaha (Czechy) - 191,9 pkt. (36,0 i 36,0 m)
...
8. Paweł Słowiok (KS Wisła Ustronianka) - 159,5 pkt. (30,5 i 32,0 m)
13. Aleksander Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 138,1 pkt. (28,0 i 30,0 m)
15. Mateusz Bujok (KS Wisła Ustronianka) - 134,1 pkt. (28,0 i 30,0 m)

Dzieci 13-letnie - skocznia K-40
1. Andreas Pograjc (Słowenia) - 230,6 pkt. (40,5 i 40 m)
2. Mateusz Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 211,5 pkt. (38,0 i 37,0 m)
3. Daniel Kühn (Niemcy) - 190,1 pkt. (35,0 i 35,0 m)
...
7. Mateusz Kukuczka (KS Wisła Ustronianka) - 181,8 pkt. (35,5 i 33,5 m)
12. Rafał Fober (LKS Olimpia Goleszów) - 138,8 pkt. (31,0 i 28,0 m)
17. Rafał Krop (LKS Olimpia Goleszów) - 100,4 pkt. (24,0 i 23,0 m)

Dzieci 14-letnie - Skocznia K-40
1. Max Kühn (Niemcy) - 219,9 pkt. (40,5 i 39,0 m)
2. Dejan Judez (Słowenia) - 204,1 pkt. (39,5 i 36,0 m)
3. Manuel Haas (Austria) - 200,6 pkt. (36,0 i 37,0 m)
...
4. Mariusz Kawulok (KS Wisła Ustronianka) - 190,1 pkt. (36,0 i 34,5 m)
11. Przemysław Polok (KS Wisła Ustronianka) - 134,3 pkt. (26,5 i 30,0 m)

Juniorzy - Skocznia K-40
1. Patrick Valentin (Niemcy) - 214,0 pkt. (38,0 i 39,5 m)
2. Christian Wunsch (Niemcy) - 207,3 pkt. (36,0 i 40,5 m)
3. Stefan Mayländer (Niemcy) - 205,7 pkt. (38,5 i 37,5 m)
...
4. Paweł Kubas (KS Wisła Ustronianka) - 202,5 pkt. (38,0 i 37,0 m)
7. Piotr Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 190,5 pkt. (38,0 i 34,5 m)
8. Przemysław Schroeder (KS Wisła Ustronianka) - 188,2 pkt. (35,0 i 36,0 m)
9. Jarosław Poloczek (KS Wisła Ustronianka) - 186,4 pkt. (34,0 i 35,5 m)
10. Artur Broda (KS Wisła Ustronianka) - 185,5 pkt. (35,5 i 34,5 m)
13. Dariusz Podżorny (KS Wisła Ustronianka) - 177,8 pkt. (32,5 i 34,0 m)
21. Sebastian Barabach (LKS Olimpia Goleszów) - 111,8 pkt. (26,5 i 25,0 m)


Międzynarodowe Mistrzostwa Brandenburgii

Dzieci 10-letnie - skocznia K-20
1. Kamil Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 211,2 pkt. (19,0 i 19,0 m)
2. Vitek Hacek (Czechy) - 204,6 pkt. (18,5 i 18,0 m)
3. Daniel Havranek (Czechy) - 203,9 pkt. (17,5 i 18,0 m)
...
11. Szymon Szostok (KS Wisła Ustronianka) - 168,1 pkt. (15,0 i 16,5 m)
13. Aleksander Zniszczoł (KS Wisła Ustronianka) - 156,1 pkt. (14,5 i 14,5 m)
15. Sebastian Szczypka (LKS Olimpia Goleszów) - 146,2 m (14,5 u i 16,0 m)
18. Michał Suchy (LKS Olimpia Goleszów)- 122,0 pkt. (15,0 u i 12,5 m)
19. Kamil Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 109,0 7kt. (13,0 i 12,5 m)

Dzieci 11-letnie - skocznia K-20
1. Tomasz Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 217,4 pkt. (19,0 i 19,5 m)
2. Bartłomiej Klusek (LKS Klimczok Bystra)- 215,6 pkt. (19,5 i 19,5 m)
3. Andre Wagner (Niemcy) - 207,2 pkt. (18,5 i 19,5 m)
...
9. Jakub Wojnar (KS Wisła Ustronianka) - 199,3 pkt. (18,0 i 19,0 m)
13. Jan Kłoda (KS Wisła Ustronianka) - 193,9 pkt. (19,0 u i 19,5 m)
16. Dawid Gomola (KS Wisła Ustronianka) - 191,5 pkt. (17,0 i 18,0 m)

Dzieci 12-letnie - skocznia K-20
1. Leon Grobljar (Słowenia) - 217,6 pkt. (19,5 i 19,5)
2. Hannes Dachser (Austria) - 213,4 pkt. (19,5 i 19,0 m)
3. Dawid Kanik (LKS Klimczok Bystra) - 208,2 pkt. (19,0 i 19,0 m)
...
5. Dawid Macura (LKS Olimpia Goleszów) - 203,6 pkt. (18,0 i 18,5 m)
6. Piotr Wójcik (KS Wisła Ustronianka) - 201,1 pkt. (18,5 i 18,5 m)
9. Daniel Krop (LKS Olimpia Goleszów) - 196,3 pkt. (17,5 i 17,0 m)
10. Artur Kukuła (LKS Olimpia Goleszów) - 195,4 pkt. (18,5 i 17,5 m)

Dzieci 12-letnie (klasa A) - skocznia K-40
1. Jan Mayländer (Niemcy) - 222,4 pkt. (39,5,0 i 40,0 m)
2. Marc-Andre Möhring (Niemcy) - 193,7 pkt. (36,5 i 37,0 m)
3. Daniel Weiß (Niemcy) - 188,8 pkt. (35,5 i 36,0 m)
...
7. Paweł Słowiok (KS Wisła Ustronianka) - 172,1 pkt. (32,5 i 33,0 m)
14. Aleksander Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 126,6 pkt. (29,0 i 26,5 m)
18. Mateusz Bujok (KS Wisła Ustronianka) - 109,8 pkt. (29,0 i 22,5 m)

Dzieci 13-letnie - skocznia K-40
1. Andreas Pograjc (Słowenia) - 223,4 pkt. (39,5 i 40 m)
2. Mateusz Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 219,8 pkt. (39,5 i 39,5 m)
3. Philipp Blaurock (Niemcy) - 199,3 pkt. (36,5 i 37,5 m)
...
6. Mateusz Kukuczka (KS Wisła Ustronianka) - 175,4 pkt. (34,0 i 33,0 m)
13. Rafał Fober (LKS Olimpia Goleszów) - 141,4 pkt. (29,5 i 30,0 m)
19. Rafał Krop (LKS Olimpia Goleszów) - 90,2 pkt. (22,5 i 23,5 m)

Dzieci 14-letnie - Skocznia K-40
1. Andreas Eibesberger (Austria) - 211,5 pkt. (39,0 i 38,5 m)
2. Dejan Judez (Słowenia) - 210,5 pkt. (39,0 i 38,5 m)
3. Max Kühn (Niemcy) - 207,7 pkt. (38,5 i 37,5 m)
...
5. Mariusz Kawulok (KS Wisła Ustronianka) - 200,3 pkt. (37,0 i 37,0 m)
11. Przemysław Polok (KS Wisła Ustronianka) - 123,9 pkt. (27,0 i 27,0 m)

Młodzicy 15-letni - Skocznia K-40
1. Stefan Mayländer (Niemcy) - 210,5 pkt. (39,0 i 38,5 m)
2. Holger Müller (Niemcy) - 200,8 pkt. (37,0 i 37,0 m)
3. Artur Heczko (LKS Klimczok Bystra) - 195,2 pkt. (36,0 i 37,5 m)
...
4. Jarosław Poloczek (KS Wisła Ustronianka) - 186,4 pkt. (35,5 i 34,0 m)
5. Piotr Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 186,1 pkt. (35,0 i 35,5 m)
7. Paweł Kubas (KS Wisła Ustronianka) - 180,2 pkt. (34,5 i 34,0 m)
8. Artur Broda (KS Wisła Ustronianka) - 175,4 pkt. (35,0 i 32,0 m)
10. Przemysław Schroeder (KS Wisła Ustronianka) - 162,4 pkt. (31,0 i 33,5 m)
11. Dariusz Podżorny (KS Wisła Ustronianka) - 160,1 pkt. (31,0 i 32,0 m)
18. Sebastian Barabach (LKS Olimpia Goleszów) - 83,4 pkt. (22,5 i 22,0 m)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności