www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MIKOŁAJ NA SKOCZNI 08/12/2003


Sebastian Szczypka (LKS Olimpia Goleszów) w kategorii dzieci rocznik 1994 i młodsi, Paweł Słowiok (KS Wisła Ustronianka) w kategorii dzieci rocznik 1992-1993 i Kamil Waluś (LKS Klimczok Bystra) w kategorii dzieci rocznik 1990-1991 zwyciężyli w sobotę w II Zawodach w Skokach Narciarskich ‘Mikołaj w Goleszowie’.

Wyniki:

Rocznik 1994 i młodsi - skocznia K-17
1. Sebastian Szczypka (LKS Olimpia Goleszów) - 213,5 pkt. (17,0 i 17,0 m)
2. Kamil Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 198,7 pkt. (14,5 i 16,0 m)

3. Michał Majtyka (LKS Klimczok Bystra) - 188,4 pkt. (14,0 i 15,5 m)
4. Damian Żyła (LKS Klimczok Bystra) - 175,4 pkt. (15,5 i 16,5 m)
5. Krzysztof Biegun (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 172,8 pkt. (14,0 i 13,5 m)
6. David Martynek (TJ TŽ Třinec) - 171,8 pkt. (13,5 i 14,0 m)
7. Kornel Dobija (LKS Klimczok Bystra) - 163,6 pkt. (13,0 i 13,0 m)
8. Michał Suchy (LKS Olimpia Goleszów) - 161,7 pkt. (14,5 i 13,5 m)
9. Piotr Mojżesz (LKS Klimczok Bystra) - 159,7 pkt. (12,5 i 13,0 m)
10. Jakub Wolny (LKS Klimczok Bystra) - 152,9 pkt. (12,0 i 12,5 m)
11. Szymon Szostok (KS Wisła Ustronianka) - 150,7 pkt. (12,0 i 13,5 m)
12. Marek Hickel (TJ TŽ Třinec) - 149,0 pkt. (11,5 i 12,5 m)
13. Mateusz Pelczarski (LKS Klimczok Bystra) - 137,8 pkt. (11,5 i 11,0 m)
14. Jakub Pelczarski (UKS Zieloni Zielin) - 137,4 pkt. (11,0 i 11,0 m)
15. Konrad Janota (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 126,7 pkt. (14,0 i 14,0 m)
16. Grzegorz Pilarz (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 122, 6 pkt. (11,5 i 12,0 m)

Rocznik 1992-1993 - skocznia K-30
1. Paweł Słowiok (KS Wisła Ustronianka) - 195,5 pkt. (27,0 i 26,5 m)
2. Adam Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 186,5 pkt. (27,0 i 26,0 m)
3. Tomasz Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 177,0 pkt. (24,5 i 25,5 m)

4. David Ripper (TJ TŽ Třinec) - 163,0 pkt. (24,5 i 24,0 m)
4. Patryk Pokorski (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 163,0 (25,0 i 23,0 m)
6. Vojtěch Raszka (TJ TŽ Třinec) - 159,0 pkt. (23,5 i 24,5 m)
7. Kamil Stec (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 150,5 pkt. (23,0 i 22,0 m)
8. Daniel Krop (LKS Olimpia Goleszów) - 147,0 pkt. (21,5 i 22,0 m)
9. Artur Kukuła (LKS Olimpia Goleszów) - 145,5 pkt. (22,0 i 22,5 m)

10. Bartłomiej Kłusek (LKS Klimczok Bystra) - 142,0 pkt. (21,5 i 21,0 m)
11. Aleksander Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 139,0 pkt. (21,0 i 21,5 m)
12. Dawid Macura (LKS Olimpia Goleszów) - 137,0 pkt. (21,0 i 22,0 m)
13. Jakub Wojnar (KS Wisła Ustronianka) - 134,5 pkt (21,0 i 22,0 m)

14. Rafał Kocurek (LKS Klimczok Bystra) - 129,5 pkt. (20,0 i 21,0 m)
15. Jędzej Ścisłowicz (LKS Klimczok Bystra) - 128,5 pkt. (20,5 i 20,5 m)
16. Konrad Turczak (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 126,5 pkt. (20,0 i 20,5 m)
17. Konrad Turkowski (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 121,5 pkt. (19,5 i 19,5 m)
18. Dawid Gomola (KS Wisła Ustronianka) - 121,0 pkt. (19,5 i 20,0 m)
19. Jan Kłoda (KS Wisła Ustronianka) - 119,0 pkt. (19,5 i 19,5 m)
20. Paweł Burdek (LKS Olimpia Goleszów) - 116,0 pkt. (20,5 i 18,5 m)

21. Michał Pawlus (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 110,5 pkt. (19,0 i 18,0 m)
22. Dawid Kanik (LKS Sokół Szczyrk) - 109,0 pkt. (18,0 i 19,0 m)
23. Michał Majtyka (LKS Klimczok Bystra) - 104,0 pkt. (18,5 i 18,0 m)
24. Kamil Kłoda (KS Wisła Ustronianka) - 101,5 pkt. (18,0 i 18,0 m)
25. Michał Podżorski (KS Wisła Ustronianka) - 93,5 pkt. (17,0 i 17,0 m)

26. Marek Hickel (TJ TŽ Třinec) - 89,5 pkt. (16,5 i 17,0 m)
27. Dawid Szkaradnik (LKS Klimczok Bystra) - 79,0 pkt. (16,0 i 15,0 m)

Rocznik 1990-91 - skocznia K-30
1. Kamil Waluś (LKS Klimczok Bystra) - 188,0 pkt. (26,5 i 26,5 m)
2. Dawid Czarniak (niezrzeszony) - 184,5 pkt. (25,0 i 27,0 m)
3. Mateusz Kukuczka (KS Wisła Ustronianka) - 172,5 pkt. (25,5 i 24,5 m)
4. Mariusz Kawulok (KS Wisła Ustronianka) - 163,5 pkt. (22,5 i 26,5 m)

5. Wojciech Dudek (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 160,5 pkt. (24,5 i 23,0 m)
6. Przemysław Polok (KS Wisła Ustronianka) - 140,0 pkt. (21,5 i 21,5 m)
7. Michał Pyclik (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - (21,5 i 21,0 m)
9. Michał Bąk (LKS Klimczok Bystra) - 132,5 pkt. (21,0 i 20,5 m)
PK. Michał Barabach (LKS Olimpia Goleszów) - 125,5 pkt. (20,5 i 20,0 m)
10. Rafał Krop (LKS Olimpia Goleszów) - 125,0 pkt. (21,0 i 19,0 m)

11. Tomasz Karolak (UKS Zieloni Zielin) - 111,0 pkt. (18,0 i 20,0 m)
12. Mateusz Jasiński (UKS Zieloni Zielin) - 110,0 pkt. (17,0 i 21,0 m)
13. Krzysztof Pilarz (SS-R LZS Sokół Szczyrk) - 92,0 pkt. (17,0 i 17,0 m)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności