www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DOBRY START WOJCIECHA TAJNERA W LILLEHAMMER 15/12/2003


Norweg Lars Bystoel odniósł dwa zwycięstwa w pierwszych zawodach Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, które odbyły się w ubiegły weekend w norweskim Lillehammer.
Z reprezentantów Polski najlepiej spisał się Wojciech Tajner (KS Wisła Ustronianka), który zajął odpowiednio dwunaste i piętnaste miejsce.
W klasyfikacji generalnej po dwóch konkursach prowadzi Bystoel, Wojciech Tajner zajmuje piętnastą lokatę z dorobkiem 38 pkt.

Lillehammer - konkurs I (skocznia K-120)
1. Lars Bystoel (Norwegia) - 236,6 pkt. (133,0 i 111,5 m)
2. Wolfgang Loitzl (Austria) - 235,8 pkt. (123,5 i 120,0 m)
3. Morten Solem (Norwegia) - 235,5 pkt. (121,5 i 121,0 m)
4. Roland Mueller (Austria) - 228,8 pkt. (118,0 i 123,0 m)
5. Balthasar Schneider (Austria) - 225,1 pkt. (123,5 i 116,0 m)
6. Akira Higashi (Japonia) - 224,2 pkt. (117,0 i 119,5 m)
7. Olav Magne Doennem (Norwegia) - 222,7 pkt. (123,0 i 116,0 m)
8. Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia) - 221,7 pkt. (121,5 i 115,0 m)
9. Toni Nieminen (Finlandia) - 220,5 pkt. (121,0 i 116,5 m)
10. Stefan Kaiser (Austria) - 219,2 pkt. (121,5 i 115,0 m)
11. Daiki Ito (Japonia) - 218,0 pkt. (123,5 i 111,5 m)
12. Wojciech Tajner (Polska) - 217,4 pkt. (121,0 i 117,0 m)
13. Janne Happonen (Finlandia) - 210,4 pkt. (122,5 i 108,0 m)
14. Janne Ylijaervi (Finlandia) - 209,3 pkt. (116,0 i 115,0 m)
15. Ole Christen Enger (Norwegia) - 208,9 pkt. (117,5 i 113,0 m)
16. Pekka Salminen (Finlandia) - 202,0 pkt. (113,0 i 114,5 m)
17. Jon Aaraas (Norwegia) - 199,1 pkt. (111,5 i 115,5 m)
18. Jure Bogataj (Słowenia) - 198,7 pkt. (110,5 i 116,0 m)
19. Harri Olii (Finlandia) - 197,0 pkt. (113,0 i 112,0 m)
20. Haavard Lie (Norwegia) - 195,3 pkt. (113,0 i 113,0)
21. Wojciech Skupień (Polska) - 193,8 pkt. (116,5 i 107,0 m)
22. Mateusz Rutkowski (Polska) - 190,5 pkt. (118,0 i 104,5 m)
23. Stefan Thurnbichler (Austria) - 188,9 pkt. (117,0 i 103,5 m)
24. Krystian Długopolski (Polska) - 187,3 pkt. (114,0 i 107,0 m)
25. Erik Leine Wangen (Norwegia) - 182,4 pkt. (110,5 i 107,5 m)
26. Christian Meyer (Norwegia) - 178,3 pkt. (110,5 i 105,5 m)
27. Isak Grimholm (Szwecja) - 176,1 pkt. (110,5 i 104,0 m)
28. Antonin Hajek (Czechy) - 174,8 pkt. (119,5 i 94,0 m)
29. Magnus Rostad (Norwegia) - 172,0 pkt. (112,0 i 101,0)
30. Erik Lycke Sohlheim (Norwegia) - 147,6 pkt. (113,0 i 91,5 m)

Lillehammer - konkurs II (skocznia K-120)
1. Lars Bystoel (Norwegia) -230,1 pkt. (114,0 i 128,0 m)
2. Kim Roar Hansen (Norwegia) - 224,4 pkt. (117,0 i 121,0 m)
3. Stefan Kaiser (Austria) - 224,2 pkt. (114,5 i 124,5 m)
4. Morten Solem (Norwegia) - 215,0 pkt. (108,5 i 126,5 m)
5. Roland Mueller (Austria) - 214,9 pkt. (110,0 i 125,5 m)
6. Denis Korniłow (Rosja) - 212,4 pkt. (115,0 i 120,5 m)
7. Wolfgang Loitzl (Austria) - 212,3 pkt. (112,0 i 119,0 m)
8. Olav Magne Doennem (Norwegia) - 209,6 pkt. (113,5 i 118,5 m)
9. Akira Higashi (Japonia) - 205,5 pkt. (106,0 i 121,5 m)
10. Janne Ylijaervi (Finlandia) - 201,9 pkt. (109,0 i 119,0 m)
11. Toni Nieminen (Finlandia) - 199,6 pkt. (111,5 i 115,5 m)
12. Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia) - 197,1 pkt. (108,0 i 116,5 m)
13. Jon Aaraas (Norwegia) - 192,1 pkt. (105,5 i 119,0 m)
14. Balthasar Schneider (Austria) - 191,0 pkt. (104,0 i 118,5 m)
15. Wojciech Tajner (Polska) - 188,1 pkt. (107,0 i 115,0 m)
16. Daiki Ito (Japonia) - 187,1 pkt. (105,0 i 114,5 m)
17. Christian Meyer (Norwegia) - 186,0 pkt. (105,5 i 114,5 m)
18. Wojciech Skupień (Polska) - 185,6 pkt. (103,0 i 116,5 m)
19. Daniel Forfang (Norwegia) - 183,5 pkt. (104,5 i 115,5 m)
20. Rok Urbanc (Słowenia) - 182,8 pkt.(106,5 i 112,0 m)
21. Mateusz Rutkowski (Polska) - 176,1 pkt. (100,5 i 114,0 m)
22. Michal Dolezal (Czechy) - 174,1 pkt. (101,5 i 113,0 m)
23. Janne Happonen (Finlandia) - 173,4 pkt. (105,0 i 108,0 m)
24. Stefan Thurnbichler (Austria) - 171,8 pkt. (102,0 i 109,0 m)
25. Harri Olli (Finlandia) - 169,2 pkt. (100,0 i 111,5 m)
26. Takanobu Okabe (Japonia) - 169,0 pkt. (99,5 i 110,5 m)
27. Ole Christen Enger (Norwegia) - 168,7 pkt. (100,5 i 111,0 m)
28. Krystian Długopolski (Polska) - 162,9 pkt. (102,0 i 106,0 m)
29. Igor Medved (Słowenia) - 160,6 pkt. (100,0 i 107,0)
30. Terje Hilde (Norwegia) - 159,8 pkt. (102,0 i 104,0 m)
31. Thomas Lobben (Norwegia) - 156,9 pkt. (100,0 i 105,5 m)
32. Heung Chui Choi (Korea Płd) - 155,0 pkt. (101,0 i 101,5 m)
33. Vlastibor Sedlak (Czechy) - 150,6 pkt. (100,0 i 102,0 m)

Klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego (po 2 konkursach):
1. Lars Bystoel (Norwegia) - 200 pkt.
2. Wolfgang Loitzl (Austria) - 116 pkt.
3. Morten Solem (Norwegia) - 110 pkt.
4. Roland Mueller (Austria) - 95 pkt.
5. Stefan Kaiser (Austria) - 86 pkt.
6. Kim Roar Hansen (Norwegia) - 80 pkt.
7. Akira Higashi (Japonia) - 69 pkt.
8. Olav Magne Doennem (Norwegia) - 68 pkt.
9. Balthasar Schneider (Austria) - 63 pkt.
10. Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia) - 54 pkt.
11. Toni Nieminen (Finlandia) - 53 pkt.
12. Janne Ylijaervi (Finlandia) - 44 pkt.
13. Denis Korniłow (Rosja) - 40 pkt.
14. Daiki Ito (Japonia) - 39 pkt.
15. Wojciech Tajner (Polska) - 38 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności