www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP W ZAKOPANEM - DRUGI KONKURS SKOKÓW 03/03/2019


Wczoraj w Zakopanem rozegrano drugi konkurs skoków narciarskich w ramach w trzecich w tym sezonie zawodów 'Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej 'LOTOS Szukamy Następców Mistrza'.

Tym razem nasi zawodnicy pięciokrotnie wskakiwali na podium. Na jego najwyższym stopniu znalazł się Tomasz Pilch (WSS Wisła). Z kolei jego koledzy klubowi Artur Kukuła, Miłosz Krzempek, Wiktor Szozda oraz Mikołaj Wantulok zajęli trzecie lokaty w swoich grupach wiekowych.


Wyniki:


Seniorzy - skocznia HS-140 (K-125)
 
1 Łukasz Bukowski TS Wisła Zakopane 214,9 pkt. 122,5 i 123,0 m
2 Krzysztof Leja AZS Zakopane 214,1 pkt. 124,0 i 120,5 m
3 Artur Kukuła WSS Wisła 176,4 pkt. 115,0 i 110,5 m
4 Wojciech Marusarz AZS Zakopane 163,5 pkt. 112,0 i 108,0 m


Junior A (rocznik 1999-2000) - skocznia HS-140 (K-125)
 
1 Tomasz Pilch WSS Wisła 279,6 pkt. 132,5 i 134,5 m
2 Damian Skupień TS Wisła Zakopane 254,3 pkt. 133,0 i 130,5 m
3 Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane 235,9 pkt. 124,5 i 131,0 m
4 Adrian Nalepka ZKN Sokół Zagórz 211,7 pkt. 120,0 i 126,5 m
5 Piotr Kudzia LKS Klimczok Bystra 210,1 pkt. 121,5 i 120,5 m
6 Jarosław Krzak PKS Olimpijczyk Gilowice 207,0 pkt. 126,0 i 116,5 m


Junior B (rocznik 2001-2002) - skocznia HS-140 (K-125)
 
1 Mateusz Gruszka AZS Zakopane 260,3 pkt. 138,5 i 127,5 m
2 Adam Niżnik TS Wisła Zakopane 256,5 pkt. 129,0 i 128,5 m
3 Kacper Stosel AZS Zakopane 238,3 pkt. 129,0 i 127,0 m
4 Mateusz Jarosz TS Wisła Zakopane 229,2 pkt. 125,0 i 126,5 m
5 Kacper Juroszek WSS Wisła 228,3 pkt. 117,5 i 123,5 m
6 Stanisław Ciszek AZS Zakopane 217,3 pkt. 120,0 i 126,0 m
. ... ... ... ...
8 Szymon Jojko WSS Wisła 205,9 pkt. 125,0 i 115,5 m
20 Adrian Wawrzacz WSS Wisła 72,9 pkt. 88,5 i 87,0 m


Junior C (rocznik 2003-2004) - skocznia HS-72 (K-65)
 
1 Jan Habdas LKS Klimczok Bystra 230,1 pkt. 67,0 i 64,5 m
2 Danił Wassiliew Kazachstan 219,0 pkt. 65,5 i 64,5 m
3 Miłosz Krzempek WSS Wisła 211,6 pkt. 63,5 i 63,0 m
4 Stanisław Majerczyk TS Wisła Zakopane 209,8 pkt. 63,5 i 61,0 m
5 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 206,0 pkt. 62,5 i 62,5 m
6 Jan Rzadkosz TS Wisła Zakopane 201,5 pkt. 62,5 i 60,5 m
. ... ... ... ...
8 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 197,7 pkt. 61,0 i 59,5 m
15 Dominik Niemczyk WSS Wisła 164,5 pkt. 57,5 i 52,5 m
20 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 146,0 pkt. 53,0 i 49,5 m
23 Jakub Wisełka WSS Wisła 137,8 pkt. 51,5 i 48,0 m
24 Jakub Wantulok WSS Wisła 137,7 pkt. 53,5 i 47,0 m
25 Gabriel Kukuczka WSS Wisła 135,3 pkt. 54,5 i 45,0 m
27 Szymon Nimeczyk LKS Olimpia Goleszów 130,8 pkt. 51,0 i 46,0 m
29 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 113,6 pkt. 46,5 i 45,0 m


Junior D (rocznik 2005-2006) - skocznia HS-72 (K-65)
 
1 Klemens Joniak LKS Poroniec Poronin 238,8 pkt. 67,0 i 70,0 m
2 Tymoteusz Amilkiewicz AZS Zakopane 223,1 pkt. 64,0 i 65,0 m
3 Wiktor Szozda WSS Wisła 219,0 pkt. 61,5 i 66,0 m
4 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane 201,9 pkt. 62,5 i 58,5 m
5 Wojciech Cieślar WSS Wisła 199,2 pkt. 58,0 i 62,5 m
6 Rafał Rafacz AZS Zakopane 195,3 pkt. 57,5 i 62,0 m
. ... ... ... ...
11 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 184,7 pkt. 56,0 i 59,5 m
14 Jakub Cieślar WSS Wisła 171,8 pkt. 57,0 i 55,0 m
15 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 170,4 pkt. 54,5 i 56,5 m
18 Patryk Wnętrzak WSS Wisła 142,8 pkt. 49,0 i 53,0 m
20 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 124,3 pkt. 46,5 i 48,0 m
24 Jacek Spyrka LKS Olimpia Goleszów 107,7 pkt. 41,5 i 46,5 m


Junior E (rocznik 2007 i młodsi) - skocznia HS-38 (K-35)
 
1 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 202,1 pkt. 32,5 i 31,0 m
2 Tymoteusz Dyduch LKS Klimczok Bystra 188,3 pkt. 30,5 i 30,0 m
3 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 186,0 pkt. 30,0 i 30,0 m
4 Michał Obtułowicz KS Evenement Zakopane 177,8 pkt. 28,5 i 29,5 m
5 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 174,5 pkt. 29,0 i 28,5 m
6 Łukasz Łukaszczyk TS Wisła Zakopane 170,7 pkt. 29,0 i 28,0 m
. ... ... ... ...
17 Kacper Wantulok WSS Wisła 150,2 pkt. 26,0 i 26,0 m
19 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 147,5 pkt. 26,0 i 26,5 m
21 Tomasz Samiec WSS Wisła 145,9 pkt. 25,0 i 26,5 m
28 Wojciech Sikora WSS Wisła 140,8 pkt. 24,5 i 26,0 m
35 Adam Pilch WSS Wisła 129,8 pkt. 23,0 i 25,0 m
39 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 121,4 pkt. 22,0 i 24,5 m
43 Kevin Kubień WSS Wisła 117,6 pkt. 23,0 i 23,0 m
56 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 101,4 pkt. 21,5 i 20,5 m


Kobiety (rocznik 2004 i starsze) - skocznia HS-72 (K-65)
 
1 Joanna Szwab AZS Zakopane 223,6 pkt. 61,5 i 67,5 m
2 Anna Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 218,1 pkt. 61,0 i 65,5 m
3 Joanna Kil AZS Zakopane 205,3 pkt. 59,5 i 60,0 m
4 Viktória Šidlová Słowacja 187,2 pkt. 57,0 i 58,5 m
5 Nicole Konderla WSS Wisła 159,8 pkt. 50,5 i 54,0 m
6 Róża Pawlikowska AZS Zakopane 158,3 pkt. 50,5 i 54,0 m


Młodziczki (rocznik 2005 i młodsze) - skocznia HS-38 (K-35)
 
1 Tamara Mesiková Słowacja 170,1 pkt. 28,5 i 27,5 m
2 Pola Bełtowska AZS Zakopane 160,0 pkt. 27,0 i 28,0 m
3 Sara Tajner SS-R LZS Sokół Szczyrk 157,9 pkt. 27,0 i 27,0 m
4 Amelia Polanowska AZS Zakopane 148,0 pkt. 26,5 i 26,0 m
5 Natalia Słowik AZS Zakopane 147,5 pkt. 26,0 i 26,5 m
6 Zuzanna Rapacz KS Evenement Zakopane 139,3 pkt. 25,0 i 25,5 m
. ... ... ... ...
9 Natalia Łupieżowiec WSS Wisła 101,2 pkt. 20,0 i 22,0 m
14 Agnieszka Ochodek WSS Wisła 39,2 pkt. 12,0 i 15,0 m
15 Nikola Kiersnowska WSS Wisła 3,3 pkt. 8,0 i 10,0 m





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.