www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP 2019 ZAKOŃCZONY 14/03/2019


W Szczyrku rozegrano ostatni w tym sezonie konkurs skoków narciarskich w ramach 'Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej 'LOTOS Szukamy Następców Mistrza'.

W gronie zwycięzców dzisiejszej rywalizacji znalazł się zawodnik WSS Wisła: Tomasz Pilch - triumfator zmagań w grupie juniorów (Junior A).

Na podium stanęli również jego młodsi koledzy: Kacper Juroszek - drugi w kategorii Junior B,  Wojciech Cieślar - drugi w kategorii Junior D oraz Mikołaj Wantulok - trzeci w kategorii Junior E.


Wyniki:

 
Junior A (rocznik 1999-2000) - skocznia HS-106 (K-95)
 
1 Tomasz Pilch WSS Wisła 273,3 pkt. 91,5 i 101,0 m
2 Damian Skupień TS Wisła Zakopane 258,3 pkt. 96,5 i 103,0 m
3 Wiktor Pękala SS-R LZS Sokół Szczyrk 241,5 pkt. 97,0 i 105,5 m
4 Piotr Kudzia LKS Klimczok Bystra 234,0 pkt. 95,0 i 100,0 m
5 Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane 225,5 pkt. 95,5 i 95,0 m
6 Szymon Pawłowski LKS Klimczok Bystra 207,5 pkt. 89,5 i 97,0 m

* Tomasz Pilch startował z ósmej belki, z kolei jego rywale od dziesiątej do dwunastej.


Junior B (rocznik 2001-2002) - skocznia HS-106 (K-95)
 
1 Adam Niżnik TS Wisła Zakopane 269,3 pkt. 94,5 i 98,5 m
2 Kacper Juroszek WSS Wisła 265,3 pkt. 97,0 i 93,0 m
3 Mateusz Gruszka AZS Zakopane 260,8 pkt. 95,5 i 93,5 m
4 Karol Niemczyk LKS Klimczok Bystra 224,0 pkt. 92,0 i 98,0 m
5 Stanisław Ciszek AZS Zakopane 217,0 pkt. 90,0 i 100,5 m
6 Kacper Stosel AZS Zakopane 216,5 pkt. 94,5 i 90,5 m
7 Szymon Jojko WSS Wisła 206,5 pkt. 88,0 i 94,5 m

* Czolowa trójka startowała z ósmej belki, pozostali z jedenastej (I seria) i dwunastej (II seria)


Junior C (rocznik 2003-2004) - skocznia HS-77 (K-70)
 
1 Jan Rzadkosz TS Wisła Zakopane 224,6 pkt. 69,5 i 72,0 m
2 Jan Habdas LKS Klimczok Bystra 224,3 pkt. 70,0 i 74,5 m
3 Stanisław Majerczyk TS Wisła Zakopane 220,1 pkt. 70,5 i 68,5 m
4 Szymon Zapotoczny KS Evenement Zakopane 215,7 pkt. 68,5 i 69,5 m
5 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 213,4 pkt. 69,0 i 69,5 m
6 Miłosz Krzempek WSS Wisła 209,5 pkt. 68,0 i 67,0 m
. ... ... ... ...
14 Dominik Niemczyk WSS Wisła 150,9 pkt. 55,0 i 61,0 m
18 Jakub Wantulok WSS Wisła 138,4 pkt. 55,0 i 56,0 m
20 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 129,8 pkt. 52,5 i 54,0 m
22 Gabriel Kukuczka WSS Wisła 128,5 pkt. 54,0 i 53,5 m
25 Jakub Wisełka WSS Wisła 118,4 pkt. 51,5 i 52,0 m


Junior D (rocznik 2005-2006) - skocznia HS-77 (K-70)
 
1 Klemens Joniak LKS Poroniec Poronin 244,6 pkt. 76,5 i 72,5 m
2 Wojciech Cieślar WSS Wisła 221,4 pkt. 68,5 i 70,0 m
3 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane 220,4 pkt. 69,0 i 69,5 m
4 Tymoteusz Amilkiewicz AZS Zakopane 201,6 pkt. 64,5 i 67,0 m
5 Klemens Staszel KS Evenement Zakopane 195,6 pkt. 63,0 i 68,5 m
6 Mateusz Michniak AZS Zakopane 183,9 pkt. 62,0 i 64,0 m
. ... ... ... ...
8 Wojciech Cieślar WSS Wisła 178,1 pkt. 67,5 i 56,5 m
12 Jakub Cieślar WSS Wisła 151,5 pkt. 57,5 i 57,5 m


Junior E (rocznik 2007 i młodsi) - skocznia HS-44 (K-40)
 
1 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 248,6 pkt. 44,5 i 44,0 m
2 Tymoteusz Dyduch LKS Klimczok Bystra 229,0 pkt. 42,0 i 40,5 m
3 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 225,6 pkt. 40,5 i 40,5 m
4 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 218,7 pkt. 39,0 i 40,5 m
5 Łukasz Łukaszczyk TS Wisła Zakopane 210,7 pkt. 39,5 i 40,0 m
6 Michał Obtułowicz KS Evenement Zakopane 208,0 pkt. 37,5 i 40,0 m
. ... ... ... ...
13 Wojciech Sikora WSS Wisła 180,1 pkt. 36,5 i 34,5 m
19 Mateusz Majewski WSS Wisła 162,7 pkt. 33,5 i 33,5 m
21 Kacper Wantulok WSS Wisła 159,8 pkt. 32,5 i 33,0 m
22 Tomasz Samiec WSS Wisła 157,0 pkt. 33,0 i 32,0 m
29 Adam Pilch WSS Wisła 131,2 pkt. 31,0 i 28,5 m
45 Kewin Kubień WSS Wisła 25,2 pkt. 27,0 m
48 Piotr Paszkiewicz WSS Wisła 3,9 pkt. 14,0 m
49 Artur Misiura WSS Wisła - 10,5 pkt. 12,5 m


Kobiety (rocznik 2004 i starsze) - skocznia HS-77 (K-70)
 
1 Joanna Szwab AZS Zakopane 208,0 pkt. 68,5 i 69,0 m
2 Joanna Kil PKS Olimpijczyk Gilowice 186,1 pkt. 63,5 i 63,0 m
3 Anna Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 184,1 pkt. 66,5 i 62,5 m
4 Magdalena Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre 171,9 pkt. 62,0 i 61,5 m
5 Tetiana Pyłypczuk Ukraina 144,9 pkt. 57,5 i 56,0 m
6 Nicole Konderla WSS Wisła 132,9 pkt. 52,0 i 56,5 m


Młodziczki (rocznik 2005 i młodsze) - skocznia HS-44 (K-40)
 
1 Sara Tajner SS-R LZS Sokół Szczyrk 213,7 pkt. 40,0 i 39,5 m
2 Pola Bełtowska AZS Zakopane 195,2 pkt. 36,0 i 38,5 m
3 Tamara Mesiková Słowacja 168,0 pkt. 33,5 i 34,0 m
4 Amelia Polanowska AZS Zakopane 166,9 pkt. 35,5 i 36,0 m
5 Zuzanna Rapacz KS Evenement Zakopane 158,4 pkt. 33,0 i 33,5 m
6 Natalia Słowik AZS Zakopane 158,0 pkt. 34,0 i 33,5 m
. ... ... ... ...
8 Natalia Łupieżowiec WSS Wisła 81,2 pkt. 23,0 i 24,0 m





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.