www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IV MEMORIAŁ LEOPOLDA TAJNERA W SKOKACH NARCIARSKICH 04/05/2004


Kamil Byrt w kategorii dzieci młodszych, Paweł Słowiok w kategorii dzieci oraz Mateusz Cieślar w kategorii młodzików (wszyscy KS Wisła Ustronianka) zwyciężyli IV Memoriale Leopolda Tajnera w skokach narciarskich, który został rozegrany wczoraj w Goleszowie.

Wyniki:

Dzieci młodsze (rocznik 1994 i młodsze) - skocznia K-17
1. Kamil Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 208,9 pkt. (16,0 i 16,0 m)
2. Sebastian Szczypka (LKS Olimpia Goleszów) - 208,4 pkt. (16,0 i 16,0 m)

3. Damian Żyła (LKS Klimczok Bystra) - 190,1 pkt. (16,0 i 15,0 m)
4. Krzysztof Biegun (LZS SS-R Sokół Szczyrk) - 183,4 pkt. (15,0 i 14,5 m)
5. Michał Majtyka (LKS Klimczok Bystra) - 182,9 pkt. (14,5 i 15,0 m)
6. Piotr Mojżesz (LKS Klimczok Bystra) - 179,1 pkt. (14,5 i 14,0 m)
7. Jakub Wolny (LKS Klimczok Bystra) - 174,6 pkt. (14,5 i 14,0 m)
8. Szymon Szostok (KS Wisła Ustronianka) - 172,0 pkt. (12,5 i 14,0 m)
9. Kornel Dobija (LKS Klimczok Bystra) - 171,2 pkt. (14,0 i 14,0 m)
10. Jakub Przybyła (UKS Regle Kościelisko) - 169,8 pkt. (13,5 i 14,0 m)
11. Konrad Janota (LZS SS-R Sokół Szczyrk) - 160,5 pkt. (14,5 i 14,5 m)
12. Mateusz Kajzar (KS Wisła Ustronianka) - 150,4 pkt. (12,0 i 12,5 m)
13. Aleksander Zniszczoł (KS Wisła Ustronianka) - 137,5 pkt. (12,5 i 14,0 m)
14. Kamil Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 120,0 pkt. (12,0 i 12,0 m)


Dzieci (rocznik 1992-93) - skocznia K-30
1. Paweł Słowiok (KS Wisła Ustronianka) - 233,7 pkt. (30,5 i 30,5 m)
2. Adam Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 214,2 pkt. (29,5 i 29,0 m)
3. Tomasz Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 205,7 pkt. (27,5 i 28,5 m)

4. David Ripper (TJ TŽ Třinec) - 201,9 pkt. (27,5 i 29,5 m)
5. Mateusz Bujok (KS Wisła Ustronianka) - 191,1 pkt. (27,5 i 28,0 m)
6. Aleksander Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 183,6 pkt. (26,5 i 26,5 m)
7. Jakub Wojnar (KS Wisła Ustronianka) - 180,7 pkt. (27,0 i 26,5 m)

8. Dawid Kanik (LKS Klimczok Bystra) - 178,4 pkt. (26,5 i 25,5 m)
9. Bartłomiej Klusek (LKS Klimczok Bystra) - 176,8 pkt. (26,5 i 25,0 m)
10. Kamil Stec (LZS SS-R Sokół Szczyrk) - 171,1 pkt. (25,5 i 25,0 m)
11. Konrad Turczak LZS SS-R Sokół Szczyrk) - 170,1 pkt. (25,5 i 25,0 m)
12. Rafał Kocurek (LKS Klimczok Bystra) - 168,7 pkt. (25,0 i 26,0 m)
13. Piotr Czyż (KS Wisła Ustronianka) - 166,0 pkt. (24,5 i 25,5 m)
14. Michał Podżorski (KS Wisła Ustronianka) - 165,0 pkt. (26,0 i 24,0 m)
15. Artur Kukuła (LKS Olimpia Goleszów) - 164,3 pkt. (23,5 i 25,5 m)

16. Patryk Porębski (LZS SS-R Sokół Szczyrk) - 158,7 pkt. (23,5 i 25,0 m)
17. Michał Pawlus (LZS SS-R Sokół Szczyrk) - 155,1 pkt. (24,0 i 24,0 m)
18. Daniel Krop (LKS Olimpia Goleszów) - 153,1 pkt. (24,5 i 23,5 m)
19. Dawid Macura (LKS Olimpia Goleszów) - 141,0 pkt. (25,5 i 24,5 m)
20. Jan Kłoda (KS Wisła Ustronianka) - 134,8 pkt. (25,5 i 26,0 m)
21. Dawid Gomola (KS Wisła Ustronianka) - 126,0 pkt. (20,5 i 22,0 m)

22. Dawid Szkaradnik (LKS Klimczok Bystra) - 115,0 pkt. (20,5 i 19,5 m)

Młodzicy (rocznik 1990-91) - skocznia K-30
1. Mateusz Cieślar (KS Wisła Ustronianka) - 210,0 pkt. (28,5 i 29,0 m)
2. Wojciech Dudek (LZS SS-R Sokół Szczyrk) - 204,4 pkt. (28,0 i 29,0 m)
3. Mateusz Kukuczka (KS Wisła Ustronianka) - 203,6 pkt. (28,5 i 29,5 m)
4. Kamil Waluś (LKS Klimczok Bystra) - 201,7 pkt. (28,0 i 28,0 m)
5. Dawid Czerniak (niezrzeszony) - 187,1 pkt. (29,0 i 29,0 m)
6. Przemysław Polok (KS Wisła Ustronianka) - 179,2 pkt. (26,0 i 27,5 m)
7. Mariusz Kawulok (KS Wisła Ustronianka) - 173,0 pkt. (28,0 i 27,0 m)

8. Michał Pyclik (LZS SS-R Sokół Szczyrk) - 164,3 pkt. (27,0 i 27,0 m)
9. Rafał Krop (LKS Olimpia Goleszów) - 158,8 pkt. (24,0 i 25,0 m)
10. Krzysztof Pawlusiak (LKS Klimczok Bystra) - 154,7 pkt. (24,5 i 24,0 m)
11. Artur Panek (KS Wisła Ustronianka) - 130,6 pkt. (22,0 i 21,0 m)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.