www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEMORIAŁ LEOPOLDA I WŁADYSŁAWA TAJNERÓW 03/05/2019


Wczoraj na skoczniach w Wiśle Centrum rozegrano pierwsze w tym sezonie zawody w skokach narciarskich na igielicie - Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży 'Memoriał im. Leopolda i Władysława Tajnerów'.
W imprezie zorganizowanej przez LKS Olimpia Goleszów triumfowali: Paulina Czepczor (WSS Wisła), Zara Zelenčík (KPSL Banská Bystrica), Maciej Staszewski (LKS Olimpia Goleszów), Rafał Rafacz (AZS Zakopane), Tymoteusz Cienciala (WSS Wisła), Adam Pilch (WSS Wisła) oraz Wiktor Sosna (LKS Olimpia Goleszów).


Lista zwycięzców:


Dziewczęta Open - skocznia K-20

1 Paulina Czepczor WSS Wisła 214,8 pkt. 20,0 i 21,0 m
2 Natalia Łupieżowiec WSS Wisła 183,1 pkt. 19,0 i 20,5 m
3 Viktória Môciková ŠKL Banská Bystrica 156,3 pkt. 16,0 i 15,0 m


Dziewczęta (rocznik 2008 i młodsze) - skocznia K-10

1 Zara Zelenčík  KPŠL Banská Bystrica 226,3 pkt. 10,0 i 10,0 m
2 Sára Merendová TJ Frenštát pod Radhoštěm 213,9 pkt. 8,0 i 10,0 m
3 Dorota Kawulok WSS Wisła 212,9 pkt. 10,0 i 8,0 m


Open (rocznik 2005 i starsi) - skocznia HS-40

1 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 214,7 pkt. 39,0 i 40,5 m
2 Filip Gluza SS-R LZS Sokół Szczyrk 214,2 pkt. 39,5 i 40,0 m
3 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštěm 204,9 pkt. 37,0 i 39,5 m


Chłopcy (rocznik 2006-2007) - skocznia K-40

1 Rafał Rafacz AZS Zakopane 218,9 pkt. 39,0 i 40,0 m
2 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 211,1 pkt. 39,5 i 36,5 m
3 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 206,6 pkt. 38,5 i 37,5 m


Chłopcy (rocznik 2008-2009) - skocznia K-20

1 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 257,7 pkt. 23,0 i 23,5 m
2 Tomasz Samiec WSS Wisła 226,7 pkt. 20,5 i 21,0 m
3 Szymon Byrski KS Chochołów 225,6 pkt. 20,5 i 21,5 m


Chłopcy (rocznik 2010-2011) - skocznia K-10

1 Adam Pilch WSS Wisła 280,1 pkt. 13,0 i 13,5 m
2 Jan Stopka KS Rutkow-Ski 242,2 pkt. 11,0 i 11,0 m
3 Rafał Luberda KS Rutkow-Ski 237,7 pkt. 11,5 i 10,5 m


Chłopcy (rocznik 2012 i młodsi) - skocznia K-10

1 Wiktor Sosna LKS Olimpia Goleszów 242,1 pkt. 11,0 i 10,5 m
2 Wojciech Bobak KS Rutkow-Ski 197,4 pkt. 8,0 i 7,5 m
3 Karol Kwiatkowski LKS Klimczok Bystra 154,2 pkt. 4,0 i 8,0 m



Wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/Memorial - 2019.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności