www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SIEDEM ZWYCIĘSTW W BAD FREIENWALDE 27/05/2019


Udany start zanotowali zawodnicy WSS Wisły w Międzynarodowych Letnich Zawodach w Skokach Narciarskich Dzieci i Młodzieży, które odbyły się w minioną sobotę w niemieckim Bad Freienwalde.
Nasi skoczkowie piętnastokrotnie wskakiwali na podium, czego siedem razy na jego najwyższy stopień.

Foto: Krzysztof Karolak


Wyniki:


Chłopcy (rocznik 2003-2004) - skocznia K-60

1 Gabriel Kukuczka WSS Wisła 226,7 pkt. 69,0 i 66,5 m
2 Bartłomiej Kuchta LKS Poroniec Poronin 213,7 pkt. 60,0 i 60,5 m
3 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 208,2 pkt. 58,0 i 60,0 m
4 Jakub Wisełka WSS Wisła 165,2 pkt. 51,5 i 49,0 m
. ... ... ... ...
6 Jakub Wantulok WSS Wisła 159,2 pkt. 55,5 i 50,0 m


Chłopcy (rocznik 2006-2008) - skocznia K-60

1 Wiktor Szozda WSS Wisła 242,5 pkt. 66,0 i 65,5 m
2 Wojciech Cieślar WSS Wisła 229,5 pkt. 62,5 i 65,0 m
3 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 214,8 pkt. 64,0 i 63,0 m
. ... ... ... ...
6 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 169,9 pkt. 50,0 i 51,0 m



Dziewczęta (rocznik 2006-2007) - skocznia K-42

1 Pola Bełtowska AZS Zakopane 199,0 pkt. 38,0 i 38,5 m
2 Amelina Polanowska AZS Zakopane 179,5 pkt. 34,0 i 37,5 m
2 Alise Krasilscikova Latvija Ogres Stills 179,5 pkt. 33,5 i 35,5 m
. ... ... ... ...
5 Natalia Łupieżowiec WSS Wisła 119,0 pkt. 23,0 i 26,0 m


Chłopcy (rocznik 2006) - skocznia K-42

1 Wiktor Szozda WSS Wisła 231,5 pkt. 45,0 i 44,0 m
2 Wojciech Cieślar WSS Wisła 230,4 pkt. 45,0 i 45,0 m
3 Rafał Rafacz AZS Zakopane 224,8 pkt. 42,0 i 44,0 m


Chłopcy (rocznik 2007) - skocznia K-42

1 Moritz Terei WSV 1923 Bad Freienwalde 227,3 pkt. 43,5 i 42,5 m
2 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 226,9 pkt. 44,5 i 43,0 m
3 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 226,2 pkt. 41,0 i 43,5 m
. ... ... ... ...
8 Wojciech Sikora WSS Wisła 162,5 pkt. 32,0 i 31,0 m


Chłopcy (rocznik 2008-2009) - skocznia K-42

1 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 227,5 pkt. 44,0 i 42,5 m
2 Szymon Byrski KS Chochołów 217,7 pkt. 43,0 i 41,5 m
3 Thor-Arne Koch SC Motor Zella-Mehlis e.V. 210,2 pkt. 40,0 i 39,5 m
4 Tomasz Samiec WSS Wisła 195,2 pkt. 38,5 i 38,5 m



Open (rocznik 2008 i starsi) - skocznia K-21

1 Roberts Stefanenkovc Latvija Ogres Stills 199,6 pkt. 17,5 i 18,5 m
2 Konrad Jankowski LKS Klimczok Bystra 189,7 pkt. 17,0 i 15,5 m
3 Łukasz Piętka LKS Klimczok Bystra 187,3 pkt. 18,5 i 18,0 m
4 Nikola Kiersnowska WSS Wisła 172,4 pkt. 11,0 i 12,0 m


Chłopcy (rocznik 2009) - skocznia K-21

1 Florian Fechner WSV 1923 Bad Freienwalde 225,1 pkt. 19,5 i 19,0 m
2 Matti Bosse SSV Geyer 215,9 pkt. 20,0 i 18,0 m
3 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 207,2 pkt. 18,0 i 17,0 m


Chłopcy (rocznik 2010-2011) - skocznia K-21

1 Lukas Krenz WSV 08 Lauscha 205,5 pkt. 17,0 i 17,5 m
2 Timo Assmann SSV Geyer 199,7 pkt. 15,5 i 17,0 m
3 Michlas Möller WSV Schmiedefeld 196,0 pkt. 16,0 i 16,0 m
. ... ... ... ...
5 Michał Cieślar WSS Wisła 192,5 pkt. 14,5 i 15,0 m



Chłopcy (rocznik 2011-2012) - skocznia K-10

1 Adam Pilch WSS Wisła 225,8 pkt. 11,5 i 10,5 m
2 Til Bosse  SSV Geyer 216,5 pkt. 10,5 i 9,5 m
3 Paweł Pierzchała WSS Wisła 205,3 pkt. 10,5 i 9,0 m
. ... ... ... ...
5 Jan Małyjurek WSS Wisła 195,3 pkt. 10,0 i 9,5 m


Chłopcy (rocznik 2014) - skocznia K-10

1 Adam Okroshko WSS Wisła 183,7 pkt. 5,5 i 5,0 m




Turniej par - skocznia K-42 / K-60

1 Tymoteusz Cienciała / Wiktor Szozda WSS II Wisła 457,6 pkt.
2 Mikołaj Wantulok / Gabriel Kukuczka WSS I Wisła 456,3 pkt.
3 Moritz Terei / Max Unglaube WSV 1923 Bad Freienwalde 453,4 pkt.
. ... ... ...
8 Tomasz Samiec / Wojciech Cieślar WSS III Wisła 417,1 pkt.
11 Wojciech Sikora / Grzegorz Mitręga WSS IV Wisła 369,5 pkt.
16 Adam Łupieżowiec / Jakub Wantulok WSS V Wisła 298,3 pkt.
19 Adam Pilch / Jakub Wisełka WSS VI Wisła 283,7 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności