www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP - SOBOTNIA RYWALIZACJA W SZCZYRKU 01/09/2019


Wczoraj na Szczyrku-Skalitem rozegrano pierwszy konkurs skoków narciarskich drugiej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - LOTOS Szukamy Następców Mistrza.
W zawodach nieźle zaprezentowali się nasi zawodnicy, którzy pięciokrotnie stawali na podium.


W gronie zwycięzców znaleźli się Szymon Jojko oraz Arkadiusz Jojko. Na drugim stopniu stanął Mikołaj Wantulok (wszyscy WSS Wisla), a na trzecim  Michał Martynek (LKS Olimpia Goleszów) i Jan Krużołek (WSS Wisła).



W pierwszej serii zawodnicy zakończyli również rywalizację w kombinacji norweskiej, która rozpoczęła się piątek w Jasienicy biegami ze startu wspólnego. Tu w najmłodszej grupie wiekowej triumfował Jan Krużołek, natomiast Jakub Cieślar (WSS Wisła) był drugi w kategorii chłopców starszych.




Wyniki:


SKOKI NARCIARSKIE


Seniorzy - skocznia HS-106 (K-95)

1 Wiktor Pękala SS-R LZS Sokół Szczyrk 235,0 pkt. 100,0 i 96,0 m
2 Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane 219,5 pkt. 94,0 i 93,0 m
3 Paweł Twardosz PKS Olimpijczyk Gilowice 217,0 pkt. 94,0 i 92,5 m
4 Artur Kukuła WSS Wisła 211,5 pkt. 92,0 i 92,5 m


Juniorzy (rocznik 2000-2001) - skocznia HS-106 (K-95)

1 Szymon Jojko WSS Wisła 243,0 pkt. 101,0 i 97,5 m
2 Jarosław Krzak PKS Olimpijczyk Gilowice 232,0 pkt. 97,5 i 95,0 m
3 Kacper Stosel AZS Zakopane 230,0 pkt. 100,0 i 94,0 m


Juniorzy młodsi (rocznik 2002-2003) - skocznia HS-106 (K-95)

1 Arkadiusz Jojko WSS Wisła 231,0 pkt. 100,0 i 93,5 m
2 Krystian Zygmuntowicz LKS Poroniec Poronin 228,0 pkt. 98,5 i 95,0 m
3 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 226,0 pkt. 97,0 i 94,5 m
. ... ... .... ...
7 Miłosz Krzempek WSS Wisła 189,0 pkt. 87,5 i 86,5 m
8 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 186,0 pkt. 86,5 i 87,5 m
16 Dominik Niemczyk WSS Wisła 118,0 pkt. 74,0 i 70,0 m


Młodzicy (rocznik 2004-2005) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Marcin Wróbel AZS Zakopane 249,2 pkt. 78,5 i 72,0 m
2 Jan Rzadkosz TS Wisła Zakopane 231,5 pkt. 72,5 i 70,0 m
3 Jan Patryk Galica KS Eve-nement Zakopane 224,0 pkt. 72,0 i 68,0 m
. ... ... .... ...
10 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 185,8 pkt. 66,0 i 61,0 m
11 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 182,8 pkt. 64,5 i 62,5 m
12 Jakub Wisełka WSS Wisła 178,7 pkt. 65,0 i 58,0 m
14 Jakub Wantulok WSS Wisła 176,5 pkt. 64,0 i 58,5 m
15 Gabriel Kukuczka WSS Wisła 175,2 pkt. 63,0 i 60,0 m
24 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 120,5 pkt. 59,0 i 51,0 m
25 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 120,4 pkt. 52,5 i 51,0 m


Chłopcy starsi (rocznik 2006-2007) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštěm 238,3 pkt. 72,0 i 72,5 m
2 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 229,1 pkt. 74,0 i 67,5 m
3 Mateusz Mysza LKS Klimczok Bystra 222,2 pkt. 72,5 i 68,0 m
4 Wojciech Cieślar WSS Wisła 217,1 pkt. 69,5 i 67,0 m
. ... ... .... ...
8 Wiktor Szozda WSS Wisła 203,1 pkt. 66,5 i 65,0 m
12 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 185,9 pkt. 67,0 i 59,0 m
14 Jakub Cieślar WSS Wisła 176,7 pkt. 63,5 i 59,5 m
18 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 164,7 pkt. 59,0 i 59,0 m
24 Mateusz Majewski WSS Wisła 120,5 pkt. 51,5 i 51,0 m
29 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 111,8 pkt. 50,0 i 49,5 m
33 Wojciech Sikora WSS Wisła 85,9 pkt. 49,0 i 42,0 m
36 Jacek Spyrka LKS Olimpia Goleszów 81,0 pkt. 48,0 i 42,0 m
38 Mateusz Bury WSS Wisla 53,1 pkt. 40,5 i 38,5 m
40 Marcel Szczyrk WSS Wisła 3,4 pt. 30,0 i 31,0 m


Chłopcy młodsi (rocznik 2008 i młodsi) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Szymon Byrski KS Chochołów 247,0 pkt. 43,5 i 44,0 m
2 Tymoteusz Dyduch LKS Klimczok Bystra 239,5 pkt. 43,5 i 41,5 m
3 Jan Krużołek WSS Wisła 232,6 pkt. 41,5 i 42,0 m
. ... ... .... ...
7 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 208,9 pkt. 38,0 i 38,5 m
9 Kacper Wantulok WSS Wisła 203,3 pkt. 37,5 i 38,0 m
11 Tomasz Samiec WSS Wisła 198,3 pkt. 37,0 i 38,5 m
16 Adam Pilch WSS Wisła 181,6 pkt. 34,5 i 36,5 m
23 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 164,7 pkt. 33,5 i 33,5 m
35 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 129,2 pkt. 29,5 i 30,0 m
38 Piotr Paszkiewicz WSS Wisła 117,1 pkt. 29,5 i 26,5 m
49 Michał Cieślar WSS Wisła 52,5 pkt. 19,0 i 21,0 m
52 Jan Małyjurek WSS Wisła 27,5 pkt. 17,0 i 18,0 m
54 Paweł Pierzchała WSS Wisła 8,5 pkt. 15,0 i 15,0 m


Kobiety (rocznik 2006 i starsze) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Wiktoria Przybyła SS-R LZS Sokół Szczyrk 198,8 pkt. 68,5 i 63,5 m
2 Wiktoria Polanowska AZS Zakopane 151,2 pkt. 59,5 i 56,0 m
3 Marcelina Bełtowska AZS Zakopane 138,9 pkt. 51,0 i 57,5 m
. ... ... .... ...
9 Wiktoria Kiersnowska WSS Wisła 48,3 pkt. 37,0 i 40,0 m
- Paulina Cieślar WSS Wisła 91,0 pkt. 62,5 m i DNS


Młodziczki (rocznik 2007 i młodsze) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Pola Bełtowska AZS Zakopane 235,0 pkt. 43,0 i 42,0 m
2 Sara Tajner SS-R LZS Sokół Szczyrk 233,7 pkt. 42,5 i 42,0 m
3 Zuzanna Rapacz KS Eve-nement Zakopane 211,4 pkt. 41,0 i 38,0 m
. ... ... .... ...
6 Paulina Czepczor WSS Wisła 161,0 pkt. 33,5 i 34,0 m
11 Natalia Łupieżowiec WSS Wisła 137,4 pkt. 31,5 i 30,0 m
15 Marta Ściborski WSS Wisła 88,2 pkt. 25,0 i 24,5 m
17 Oliwia Bury WSS Wisła 72,6 pkt. 23,0 i 23,0 m
19 Wiktoria Kiersnowska WSS Wisła 36,7 pkt. 20,0 i 22,0 m
20 Agnieszka Ochodek WSS Wisła 33,1 pkt. 19,0 i 17,0 m




KOMBINACJA NORWESKA


Wyniki:

 
Junior młodszy (rocznik 2002-2003)
Bieg na 6,2 km / skok - skocznia HS-106 (K-95)

1 Maciej Gąsienica-Ciaptak AZS Zakopane 85,00 pkt. 0:24.47 (1)  83,0 m (3)
2 Bartłomiej Kuchta LKS Poroniec Poronin 41,00 pkt. 0:27.07 (3) 79,0 m (4)
3 Bartłomiej Kowalczyk AZS Zakopane 33,00 pkt. 0:26.59 (2) 75,0 m (5)
. ... ...   ... ...
6 Miłosz Krzempek WSS Wisła - 41,25 pkt. 0:33.46 (6) 86,5 m (1)


Młodzicy (rocznik 2004-2005)
Bieg na 4,2 km / skok - skocznia HS-77 (K-70)

1 Jan Cudzich TS Wisła Zakopane 86,40 pkt. 0:17.01 (1) 61,0 m (3)
2 Jan Patryk Galica KS Eve-nement Zakopane 61,45 pkt. 0:20.02 (7) 68,0 m (1)
3 Tymoteusz Amilkiewicz AZS Zakopane 60,85 pkt. 0:19.41 (6) 66,5 m (2)
. ... ... ... ... ...
5 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 46,15 pkt. 0:19.42 (4) 61,0 m (3)
11 Jakub Wantulok WSS Wisła - 61,10 pkt. 0:26.29 (11) 58,5 m (8)
12 Gabriel Kukuczka WSS Wisła - 102,00 pkt. 0:29.23 (12) 60,0 m (6)
13 Jakub Wisełka WSS Wisła - 123,55 pkt. 0:30.36 (13) 58,0 m (9)


Chłopcy starsi (rocznik 2006-2007) - dystans: 2,2 km
Bieg na 2,2 km / skok - skocznia HS-77 (K-70)

1 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane 100,02 pkt. 0:09.16 (2) 66,5 m (2)
2 Jakub Cieślar WSS Wisła 82,80 pkt. 0:09.11 (1) 59,5 m (12)
3 Klemens Stasel KS Eve-nement Zakopane 61,65 pkt. 0:10.20 (4) 64,5 m (7)
. ... ... ... ... ...
11 Wiktor Szozda WSS Wisła - 2,28 pkt. 0:12.28 (14) 65,0 m (5)
14 Mikołaj Wantulok WSS Wisła - 11,83 pkt. 0:13.01 (15) 67,5 m (1)
16 Wojciech Cieślar WSS Wisła - 43,52 pkt. 0:14.00 (19) 67,0 m (2)
22 Tymoteusz Sikora WSS Wisła - 141,62 pkt. 0:13.48 (18) 30,0 m (24)
23 Wojciech Sikora WSS Wisła - 171,23 pkt. 0:15.43 (23) 42,0 m (22)


Chłopcy młodsi (rocznik 2008 i młodsi)
Bieg na 1,0 km / skok - skocznia HS-44 (K-40)

1 Jan Krużołek WSS Wisła 114,12 pkt. 0:03.18 (2) 42,0 m (2)
2 Stanisław Wiercioch KS Eve-nement Zakopane 108,50 pkt. 0:03.13 (1) 40,0 m (6)
3 Tymoteusz Dyduch LKS Klimczok Bystra 108,23 pkt. 0:03.23 (4) 41,5 m (3)
. ... ...   ... ...
9 Tomasz Samiec WSS Wisła 80,40 pkt. 0:03.49 (18) 38,5 m (9)
14 Kacper Wantulok WSS Wisła 68,15 pkt. 0:04.10 (28) 38,0 m (7)
28 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 30,97 pkt. 0:04.09 (27) 30,0 m (27)
38 Michał Cieślar WSS Wisła - 14,18 pkt. 0:04.24 (36) 21,0 m (38)
41 Paweł Pierzchała WSS Wisła - 36,20 pkt. 0:04.19 (33) 15,0 m (42)
42 Jan Małyjurek WSS Wisła - 42,67 pkt. 0:04.47 (43) 18,0 m (41)
- Konrad Klimut WSS Wisła DNF 0:04.25 (37) DNS





Autor: SRiWR 'OLZA' (Foto: Anna Karczewska / PZN)


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.