www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP - NIEDZIELNE ZAWODY W SZCZYRKU 02/09/2019


Wczoraj na Szczyrku-Skalitem rozegrano drugi konkurs skoków narciarskich drugiej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - LOTOS Szukamy Następców Mistrza.
W zawodach nieźle zaprezentowali się zawodnicy WSS Wisła, którzy sześciokrotnie stawali na podium.


Na jego najwyższy stopień wskoczył Szymon Jojko. Drugie lokaty zajęli: Arkadiusz Jojko, Mikołaj Wantulok i Tymoteusz Cienciała, a trzecie: Artur Kukuła oraz Wojciech Cieślar.

 

Wyniki:


Seniorzy - skocznia HS-106 (K-95)

1 Wiktor Pękala SS-R LZS Sokół Szczyrk 244,0 pkt. 101,0 i 101,0 m
2 Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane 210,0 pkt. 89,5 i 94,5 m
3 Artur Kukuła WSS Wisła 206,0 pkt. 89,0 i 94,0 m


Juniorzy (rocznik 2000-2001) - skocznia HS-106 (K-95)

1 Szymon Jojko WSS Wisła 259,0 pkt. 101,5 i 107,0 m
2 Jarosław Krzak PKS Olimpijczyk Gilowice 235,0 pkt. 96,0 i 99,0 m
3 Krzysztof Kieta WKS Zakopane 232,5 pkt. 96,5 i 97,5 m


Juniorzy młodsi (rocznik 2002-2003) - skocznia HS-106 (K-95)

1 Szymon Zapotoczny KS Eve-nement Zakopane 236,0 pkt. 98,5 i 97,5 m
2 Arkadiusz Jojko WSS Wisła 225,0 pkt. 95,0 i 95,0 m
3 Krystian Zygmuntowicz LKS Poroniec Poronin 217,0 pkt. 94,0 i 94,5 m
4 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 212,0 pkt. 92,5 i 93,0 m
5 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 208,5 pkt. 90,5 i 94,0 m
. ... ... .... ...
7 Miłosz Krzempek WSS Wisła 183,0 pkt. 83,5 i 100,5 m
18 Dominik Niemczyk WSS Wisła 104,5 pkt. 64,0 i 75,5 m


Młodzicy (rocznik 2004-2005) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Tymoteusz Amilkiewicz AZS Zakopane 235,4 pkt. 74,5 i 71,5 m
2 Jan Patryk Galica KS Eve-nement Zakopane 228,7 pkt. 71,0 i 72,0 m
3 David Rygl LSK Lomnice nad Popelkou 224,7 pkt. 72,0 i 68,5 m
. ... ... .... ...
8 Gabriela Kukuczka WSS Wisła 186,6 pkt. 65,5 i 63,5 m
11 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 172,5 pkt. 61,5 i 61,0 m
13 Jakub Wantulok WSS Wisła 172,3 pkt. 60,0 i 62,0 m
14 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 171,3 pkt. 61,5 i 60,5 m
15 Jakub Wiselka WSS Wisła 170,7 pkt. 59,5 i 61,0 m
22 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 131,9 pkt. 54,5 i 54,0 m
25 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 110,2 pkt. 53,0 i 55,0 m


Chłopcy starsi (rocznik 2006-2007) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 241,6 pkt. 75,5 i 73,5 m
2 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 234,8 pkt. 71,5 i 73,0 m
3 Wojciech Cieślar WSS Wisła 222,7 pkt. 70,0 i 70,5 m
. ... ... .... ...
8 Wiktor Szozda WSS Wisła 197,7 pkt. 66,5 i 64,0 m
8 Jakub Cieślar WSS Wisła 197,7 pkt. 63,0 i 67,5 m
12 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 181,0 pkt. 64,0 i 61,0 m
14 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 175,0 pkt. 62,5 i 60,0 m
22 Mateusz Majewski WSS Wisła 133,9 pkt. 54,0 i 54,5 m
24 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 122,5 pkt. 53,5 i 51,5 m
34 Wojciech Sikora WSS Wisła 99,4 pkt. 48,0 i 50,0 m
38 Mateusz Bury WSS Wisła 46,4 pkt. 37,0 i 39,0 m
39 Marcel Szczyrk WSS Wisła 14,5 pkt. 35,0 i 30,0 m


Chłopcy młodsi (rocznik 2008 i młodsi) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Tymoteusz Dyduch LKS Klimczok Bystra 234,9 pkt. 41,5 i 42,5 m
2 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 231,8 pkt. 42,5 i 40,5 m
3 Szymon Byrski KS Chochołów 230,1 pkt. 40,5 i 43,0 m
. ... ... .... ...
5 Jan Krużołek WSS Wisła 213,4 pkt. 39,5 i 39,5 m
10 Tomasz Samiec WSS Wisła 201,6 pkt. 38,0 i 38,0 m
11 Kacper Wantulok WSS Wisła 195,4 pkt. 36,5 i 37,5 m
26 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 145,8 pkt. 30,5 i 32,5 m
29 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 142,0 pkt. 32,5 i 30,0 m
39 Piotr Paszkiewicz WSS Wisła 114,5 pkt. 29,5 i 26,5 m
49 Michał Cieślar WSS Wisła 53,8 pkt. 24,0 i 24,0 m
51 Jan Małyjurek WSS Wisła 38,5 pkt. 20,0 i 20,0 m
52 Paweł Pierzchała WSS Wisła 27,7 pkt. 17,5 i 17,0 m


Kobiety (rocznik 2006 i starsze) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Wiktoria Przybyła SS-R LZS Sokół Szczyrk 190,1 pkt. 67,0 i 62,0 m
2 Wiktoria Polanowska AZS Zakopane 147,3 pkt. 55,5 i 59,0 m
3 Marcelina Bełtowska AZS Zakopane 142,7 pkt. 55,0 i 58,0 m
. ... ... .... ...
8 Wiktoria Kiersnowska WSS Wisła 54,6 pkt. 39,0 i 40,0 m


Młodziczki (rocznik 2007 i młodsze) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Sara Tajner SS-R LZS Sokół Szczyrk 231,1 pkt. 41,5 i 42,0 m
2 Pola Bełtowska AZS Zakopane 228,8 pkt. 40,0 i 43,0 m
3 Zuzanna Rapacz KS Eve-nement Zakopane 215,3 pkt. 39,0 i 41,5 m
. ... ... .... ...
6 Paulina Czepczor WSS Wisła 167,6 pkt. 34,5 i 34,0 m
10 Natalia Łupieżowiec WSS Wisła 150,2 pkt. 33,0 i 31,5 m
17 Oliwia Bury WSS Wisła 81,3 pkt. 23,0 i 25,0 m
18 Marta Ściborski WSS Wisła 79,5 pkt. 26,0 i 26,5 m
19 Nikola Kiersnowska WSS Wisła 45,9 pkt. 19,0 i 20,0 m







Autor: SRiWR 'OLZA' (Foto: Anna Karczewska / PZN)


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności