www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP - NIEDZIELNE ZAWODY W SZCZYRKU 02/09/2019


Wczoraj na Szczyrku-Skalitem rozegrano drugi konkurs skoków narciarskich drugiej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - LOTOS Szukamy Następców Mistrza.
W zawodach nieźle zaprezentowali się zawodnicy WSS Wisła, którzy sześciokrotnie stawali na podium.


Na jego najwyższy stopień wskoczył Szymon Jojko. Drugie lokaty zajęli: Arkadiusz Jojko, Mikołaj Wantulok i Tymoteusz Cienciała, a trzecie: Artur Kukuła oraz Wojciech Cieślar.

 

Wyniki:


Seniorzy - skocznia HS-106 (K-95)

1 Wiktor Pękala SS-R LZS Sokół Szczyrk 244,0 pkt. 101,0 i 101,0 m
2 Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane 210,0 pkt. 89,5 i 94,5 m
3 Artur Kukuła WSS Wisła 206,0 pkt. 89,0 i 94,0 m


Juniorzy (rocznik 2000-2001) - skocznia HS-106 (K-95)

1 Szymon Jojko WSS Wisła 259,0 pkt. 101,5 i 107,0 m
2 Jarosław Krzak PKS Olimpijczyk Gilowice 235,0 pkt. 96,0 i 99,0 m
3 Krzysztof Kieta WKS Zakopane 232,5 pkt. 96,5 i 97,5 m


Juniorzy młodsi (rocznik 2002-2003) - skocznia HS-106 (K-95)

1 Szymon Zapotoczny KS Eve-nement Zakopane 236,0 pkt. 98,5 i 97,5 m
2 Arkadiusz Jojko WSS Wisła 225,0 pkt. 95,0 i 95,0 m
3 Krystian Zygmuntowicz LKS Poroniec Poronin 217,0 pkt. 94,0 i 94,5 m
4 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 212,0 pkt. 92,5 i 93,0 m
5 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 208,5 pkt. 90,5 i 94,0 m
. ... ... .... ...
7 Miłosz Krzempek WSS Wisła 183,0 pkt. 83,5 i 100,5 m
18 Dominik Niemczyk WSS Wisła 104,5 pkt. 64,0 i 75,5 m


Młodzicy (rocznik 2004-2005) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Tymoteusz Amilkiewicz AZS Zakopane 235,4 pkt. 74,5 i 71,5 m
2 Jan Patryk Galica KS Eve-nement Zakopane 228,7 pkt. 71,0 i 72,0 m
3 David Rygl LSK Lomnice nad Popelkou 224,7 pkt. 72,0 i 68,5 m
. ... ... .... ...
8 Gabriela Kukuczka WSS Wisła 186,6 pkt. 65,5 i 63,5 m
11 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 172,5 pkt. 61,5 i 61,0 m
13 Jakub Wantulok WSS Wisła 172,3 pkt. 60,0 i 62,0 m
14 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 171,3 pkt. 61,5 i 60,5 m
15 Jakub Wiselka WSS Wisła 170,7 pkt. 59,5 i 61,0 m
22 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 131,9 pkt. 54,5 i 54,0 m
25 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 110,2 pkt. 53,0 i 55,0 m


Chłopcy starsi (rocznik 2006-2007) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 241,6 pkt. 75,5 i 73,5 m
2 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 234,8 pkt. 71,5 i 73,0 m
3 Wojciech Cieślar WSS Wisła 222,7 pkt. 70,0 i 70,5 m
. ... ... .... ...
8 Wiktor Szozda WSS Wisła 197,7 pkt. 66,5 i 64,0 m
8 Jakub Cieślar WSS Wisła 197,7 pkt. 63,0 i 67,5 m
12 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 181,0 pkt. 64,0 i 61,0 m
14 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 175,0 pkt. 62,5 i 60,0 m
22 Mateusz Majewski WSS Wisła 133,9 pkt. 54,0 i 54,5 m
24 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 122,5 pkt. 53,5 i 51,5 m
34 Wojciech Sikora WSS Wisła 99,4 pkt. 48,0 i 50,0 m
38 Mateusz Bury WSS Wisła 46,4 pkt. 37,0 i 39,0 m
39 Marcel Szczyrk WSS Wisła 14,5 pkt. 35,0 i 30,0 m


Chłopcy młodsi (rocznik 2008 i młodsi) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Tymoteusz Dyduch LKS Klimczok Bystra 234,9 pkt. 41,5 i 42,5 m
2 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 231,8 pkt. 42,5 i 40,5 m
3 Szymon Byrski KS Chochołów 230,1 pkt. 40,5 i 43,0 m
. ... ... .... ...
5 Jan Krużołek WSS Wisła 213,4 pkt. 39,5 i 39,5 m
10 Tomasz Samiec WSS Wisła 201,6 pkt. 38,0 i 38,0 m
11 Kacper Wantulok WSS Wisła 195,4 pkt. 36,5 i 37,5 m
26 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 145,8 pkt. 30,5 i 32,5 m
29 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 142,0 pkt. 32,5 i 30,0 m
39 Piotr Paszkiewicz WSS Wisła 114,5 pkt. 29,5 i 26,5 m
49 Michał Cieślar WSS Wisła 53,8 pkt. 24,0 i 24,0 m
51 Jan Małyjurek WSS Wisła 38,5 pkt. 20,0 i 20,0 m
52 Paweł Pierzchała WSS Wisła 27,7 pkt. 17,5 i 17,0 m


Kobiety (rocznik 2006 i starsze) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Wiktoria Przybyła SS-R LZS Sokół Szczyrk 190,1 pkt. 67,0 i 62,0 m
2 Wiktoria Polanowska AZS Zakopane 147,3 pkt. 55,5 i 59,0 m
3 Marcelina Bełtowska AZS Zakopane 142,7 pkt. 55,0 i 58,0 m
. ... ... .... ...
8 Wiktoria Kiersnowska WSS Wisła 54,6 pkt. 39,0 i 40,0 m


Młodziczki (rocznik 2007 i młodsze) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Sara Tajner SS-R LZS Sokół Szczyrk 231,1 pkt. 41,5 i 42,0 m
2 Pola Bełtowska AZS Zakopane 228,8 pkt. 40,0 i 43,0 m
3 Zuzanna Rapacz KS Eve-nement Zakopane 215,3 pkt. 39,0 i 41,5 m
. ... ... .... ...
6 Paulina Czepczor WSS Wisła 167,6 pkt. 34,5 i 34,0 m
10 Natalia Łupieżowiec WSS Wisła 150,2 pkt. 33,0 i 31,5 m
17 Oliwia Bury WSS Wisła 81,3 pkt. 23,0 i 25,0 m
18 Marta Ściborski WSS Wisła 79,5 pkt. 26,0 i 26,5 m
19 Wiktoria Kiersnowska WSS Wisła 45,9 pkt. 19,0 i 20,0 m







Autor: SRiWR 'OLZA' (Foto: Anna Karczewska / PZN)


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.