www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MIKOŁAJ Z GOLESZOWA 2019 30/11/2019


Dzisiaj na skoczniach w Wiśle Centrum odbył się Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży 'Mikołaj z Goleszowa'. 
W poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Marta Ściborski (WSS Wisła), Julia Fender (LKS Klimczok Bystra), Filip Křenek (TJ Rožnov pod Radhoštěm), Daniel Škarka  (TJ Rožnov pod Radhoštěm), Tymoteusz Cienciała (WSS Wisła), Adam Pilch (WSS Wisła) oraz Wojciech Bobak (KS Rutkow-ski).

 
Wyniki skrócone:


Dziewczęta


Open I - skocznia HS-24

1 Marta Ściborski WSS Wisła 110,4 pkt. 20,5 m
2 Oliwia Brynkus ZKN Sokół Zagórz 105,1 pkt. 19,5 m
3 Natalia Łupieżowiec WSS Wisła 95,3 pkt. 18,5 m
4 Oliwia Bury WSS Wisła 90,5 pkt. 17,5 m
. ... ... ... ...
6 Agnieszka Ochodek WSS Wisła 78,9 pkt. 15,5 m


Rocznik 2010 i młodsze - skocznia HS-13

1 Julia Fender LKS Klimczok Bystra 235,7 pkt. 11,5 i 12,0 m
2 Zara Zelenčík KPSL Banská Bystrica 232,0 pkt. 11,5 i 11,0 m
3 Dorota Kawulok WSS Wisła 207,4 pkt. 11,0 i 9,5 m
. ... ... ... ...
6 Wiktoria Kubas WSS Wisła 162,6 pkt. 6,0 i 7,0 m
12 Paulina De Mulder WSS Wisła 104,3 pkt. 1,5 i 2,5 m



Chłopcy


Open - skocznia HS-44

1 Filip Křenek TJ Rožnov pod Radhoštěm 111,3 pkt. 40,5 m
2 Dawid Groszek ZKN Sokół Zagórz 106,2 pkt. 39,5 m
3 Przemysław Górecki ZKN Sokół Zagórz 104,7 pkt. 39,5 m
. ... ... ... ...
6 Maciej Płonka LKS Olimpia Goleszów 97,8 pkt. 38,0 m
10 Arkadiusz Legierski WSS Wisła 76,5 pkt. 32,5 m


Rocznik 2006-2007 - skocznia HS-44

1 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštěm 126,6 pkt. 43,5 m
2 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 118,2 pkt. 42,0 m
3 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 110,3 pkt. 40,5 m
4 Jacek Spyrka LKS Olimpia Goleszów 97,2 pkt. 37,0 m
5 Wojciech Sikora WSS Wisła 95,4 pkt. 36,5 m
6 Mateusz Majewski WSS Wisła 95,0 pkt. 37,5 m
. ... ... ... ...
9 Mateusz Bury WSS Wisła 83,4 pkt. 34,0 m
10 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 80,6 pkt. 30,5 m
12 Jan Cieślar WSS Wisła 63,9 pkt. 29,0 m
13 Jan Borys WSS Wisła 58,8 pkt. 28,0 m
14 Marcel Szczyrk WSS Wisła 44,5 pkt. 25,0 m


Rocznik 2008-2009 - skocznia HS-24

1 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 126,9 pkt. 23,0 m
2 Dawid Dzioboń KS Rutkow-ski 121,6 pkt. 22,0 m
3 Mateusz Ustupski KS Rutkow-ski 119,6 pkt. 22,0 m
4 Kacper Wantulok WSS Wisła 119,1 pkt. 22,0 m
5 Tomasz Samiec WSS Wisła 118,7 pkt. 21,5 m
. ... ... ... ...
7 Wiktor Brudny LKS Olimpia Goleszów 113,3 pkt. 21,0 m
8 Kewin Kubień WSS Wisła 112,8 pkt. 21,0 m
10 Piotr Szczypka LKS Olimpia Goleszów 109,4 pkt. 20,5 m
14 Piotr Paszkiewicz WSS Wisła 103,6 pkt. 19,5 m
14 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 103,6 pkt. 19,5 m
17 Artur Mikołajczak LKS Olimpia Goleszów 100,6 pkt. 19,5 m
22 Jan Mechelewski WSS Wisła 94,7 pkt. 19,0 m
30 Tobiasz JAłowiczor WSS Wisła 82,8 pkt. 16,0 m


Rocznik 2010-2011 - skocznia HS-24

1 Adam Pilch WSS Wisła 122,0 pkt. 22,5 m
2 Rafał Luberda KS Rutkow-ski 112,4 pkt. 20,5 m
3 Oliver Janda TJ Frenštát pod Radhoštěm 110,4 pkt. 20,5 m
. ... ... ... ...
5 Paweł Pierzchała WSS Wisła 106,6 pkt. 19,5 m
7 Wiktor Sosna LKS Olimpia Goleszów 105,6 pkt. 19,5 m
11 Jakub Nawrocki WSS Wisła 102,7 pkt. 19,0 m
15 Michał Cieślar WSS Wisła 92,1 pkt. 17,0 m
17 Franciszek Rzeszótko WSS Wisła 87,7 pkt. 16,5 m
18 Konrad Klimunt WSS Wisła 86,2 pkt. 16,5 m
23 Jan Małyjurek WSS Wisła 75,8 pkt. 16,0 m


Rocznik 2011 i młodsi - skocznia HS-13

1 Wojciech Bobak KS Rutkow-ski 237,3 pkt. 12,0 i 12,0 m
2 Wiktor Sosna LKS Olimpia Goleszów 235,7 pkt. 12,0 i 11,5 m
3 Tadeusz Rzeszótko WSS Wisła 210,6 pkt. 11,0 i 9,5 m
4 Kevin Pilch WSS Wisła 201,4 pkt. 10,0 i 9,5 m
5 Wojciech Grzanka LKS Olimpia Goleszów 189,0 pkt. 7,0 i 10,5 m
. ... ... ... ...
10 Hubert Jałowiczor WSS Wisła 106,5 pkt. 4,0 i 3,5 m
11 Oliwier Michalczuk WSS Wisła 102,8 pkt. 1,5 i 2,5 m
PK Piotr Zieliński WSS Wisła 150,4 pkt. 7,0 i 7,5 m
PK Wojciech Macura WSS Wisła 147,5 pkt. 8,0 i 7,0 m
PK Wiktor Głuch WSS Wisła 91,0 pkt. 1,0 i 1,5 m
PK Daniel Głuch WSS Wisła 87,9 pkt. 1,0 i 1,0 m
PK Jeremiasz Rygulski WSS Wisła 70,9 pkt. 1,0 i 1,0 m


Pełne wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/Mikolaj z Goleszowa 2019.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności