www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SOBOTNI KONKURS PŚ W RUCE 30/11/2019


Reprezentant Norwegii Daniel Andre Tande wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskiej Ruce.
Na trzynastej pozycji zawody ukończył Piotr Żyła (WSS Wisła), który pierwotnie plasował się na szesnastej pozycji, jednak za niezgodne z przepisami kombinezony zostali zdyskwalifikowani drugi Marius Lindvik, trzeci Peter Prevc oraz ósmy Anze Semenic.


Wyniki - skocznia HS-142 (K-120)
Wind Factor - 11,70 pkt. = 1 m/s --- Gate Factor - 9,54 pkt. = 1 metr

1 Daniel Andre Tande Norwegia 282,5 pkt. 131,0 i 142,0 m
2 Philipp Aschenwald Austria 273,3 pkt. 129,0 i 143,0 m
3 Anze Lanisek Słowenia 272,4 pkt. 136,5 i 135,0 m
4 Stefan Kraft Austria 271,4 pkt. 131,0 i 138,0 m
5 Daniel Huber Austria 270,3 pkt. 134,5 i 133,5 m
6 Ryoyu Kobayashi Japonia 267,3 pkt. 134,0 i 133,0 m
7 Karl Geiger Niemcy 263,5 pkt. 132,5 i 136,5 m
8 Timi Zajc Słowenia 262,2 pkt. 137,5 i 127,0 m
9 Jan Hoerl Austria 259,3 pkt. 132,0 i 131,0 m
10 Thoma Aasen Markeng Norwegia 253,0 pkt. 125,0 i 137,0 m
11 Domen Prevc Słowenia 252,8 pkt. 123,0 i 135,0 m
12 Dawid Kubacki Polska 251,3 pkt. 123,5 i 135,5 m
13 Piotr Żyła Polska 250,2 pkt. 123,5 i 136,0 m
14 Gregor Schlierenzauer Austria 246,5 pkt. 125,5 i 133,0 m
15 Richard Freitag Niemcy 237,3 pkt. 128,0 i 126,0 m
16 Kamil Stoch Polska 236,7 pkt. 128,0 i 118,5 m
17 Junshiro Kobayashi Japonia 236,4 pkt. 129,5 i 123,5 m
18 Maciej Kot Polska 231,6 pkt. 120,0 i 126,0 m
19 Simon Ammann Szwajcaria 230,7 pkt. 123,5 i 127,0 m
20 Pius Paschke Niemcy 228,0 pkt. 123,5 i 129,0 m
21 Niko Kytosaho Finlandia 227,5 pkt. 124,5 i 128,0 m
22 Stefan Hula Polska 224,9 pkt. 127,5 i 121,5 m
23 Markus Eisenbichler Niemcy 209,1 pkt. 121,5 i 114,5 m
24 Robin Pedersen Norwegia 208,8 pkt. 130,0 i 109,5 m
25 Constantin Schmid Niemcy 208,0 pkt. 120,5 i 116,5 m
26 Dominik Peter Szwajcaria 205,6 pkt. 121,0 i 112,0 m
27 Jakub Wolny Polska 205,2 pkt. 127,0 i 112,0 m
28 Peter Prevc Słowenia 138,7 pkt. 139,0 i 134,0 m
29 Marius Lindvik Norwegia 137,6 pkt. 136,5 i 142,5 m
30 Anze Semenic Słowenia 126,4 pkt. 131,5 i 136,0 m


Klasyfikacja Pucharu Świata (po dwóch konkursach)
 
1 Daniel Andre Tande Norwegia 200 pkt.
2 Anze Lanisek Słowenia 140 pkt.
3 Philipp Ascenwald Austria 93 pkt.
4 Ryoyu Kobayashi Japonia 90 pkt.
5 Kamil Stoch Polska 75 pkt.
6 Timi Zajc Słowenia 72 pkt.
6 Karl Geiger Niemcy 72 pkt.
8 Stefan Krat Austria 60 pkt.
9 Dawid Kubacki Polska 58 pkt.
10 Daniel Huber Austria 57 pkt.
. ... ... ...
19 Piotr Żyła Polska 20 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności