www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SOBOTNI KONKURS LOTOS CUP W SZCZYRKU 11/01/2020


Pięciu zawodników WSS Wisła stanęło na podium dzisiejszym konkursie skoków z cyklu Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - 'LOTOS Szukamy Następców Mistrza', które rozegrano dzisiaj na skoczniach w Szczyrku-Skalitem.
W gronie zwycięzców znaleźli się Nicole Konderla i Kacper Juroszek. Drugie miejsce zajął Szymon Jojko, a trzeciej pozycji uplasowali się Arkadiusz Jojko oraz Mikolaj Wantulok.


Wyniki:


Juniorzy (rocznik 2000-2001) - skocznia HS-106 (K-95)

1 Kacper Juroszek WSS Wisła 243,0 pkt. 96,5 i 101,0 m
2 Szymon Jojko WSS Wisła 235,5 pkt. 95,0 i 99,5 m
3 Karol Niemczyk LKS Klimzok Bystra 231,0 pkt. 93,0 i 99,5 m
4 Jarosław Krzak PKS Olimpijczyk Gilowice 227,0 pkt. 92,0 i 98,5 m
5 Kacper Stosel AZS Zakopane 200,5 pkt. 86,5 i 93,0 m
6 Krzysztof Kleta WKS Zakopane 186,5 pkt. 85,5 i 87,5 m
. ... ... ... ...
17 Mateusz Małyjurek KS Chochołów 117,5 pkt. 66,0 i 77,5 m


Juniorzy młodsi (rocznik 2002-2003) - skocznia HS-106 (K-95)

1 Stanisław Majerczyk TS Wisła Zakopane 201,5 pkt. 89,5 i 90,5 m
2 Szymon Zapotoczny KS Eve-nement Zakopane 201,0 pkt. 92,0 i 87,5 m
3 Arkadiusz Jojko WSS Wisła 199,0 pkt. 88,5 i 89,5 m
4 Jan Habdas LKS Klimczok Bystra 193,5 pkt. 85,5 i 90,5 m
5 Jan Bukowski AZS Zakopane 169,5 pkt. 78,0 i 87,5 m
6 Wiktor Fickowski SS-R LZS Sokół Szczyrk 167,5 pkt. 89,0 i 76,0 m
. ... ... ... ...
8 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 165,0 pkt. 77,0 i 87,0 m
13 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 150,5 pkt. 71,5 i 87,0 m
14 Dominik Niemczyk WSS Wisła 137,0 pkt. 72,0 i 79,0 m
15 Miłosz Krzempek WSS Wisła 126,0 pkt. 70,5 i 76,0 m


Młodzicy (rocznik 2004-2005) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Klemens Joniak LKS Poroniec Poronin 241,9 pkt. 72,0 i 74,0 m
2 Jan Rzadkosz TS Wisła Zakopane 224,1 pkt. 68,5 i 70,5 m
3 Filip Gluza SS-R LZS Sokół Szczyrk 195,3 pkt. 60,5 i 69,0 m
4 Andrzej Waliczek TS Wisła Zakopane 191,2 pkt. 62,0 i 66,0 m
5 Jan Galica KS Eve-nement Zakopane 190,2 pkt. 61,0 i 67,0 m
6 Mateusz Chraścina LKS Olimia Goleszów 186,0 pkt. 60,5 i 67,0 m
7 Gabriel Kukuczka WSS Wisła 185,3 pkt. 64,5 i 62,5 m
. ... ... ... ...
10 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 165,6 pkt. 55,0 i 64,0 m
13 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 138,5 pkt. 55,0 i 55,0 m
17 Wojciech Troszok WSS Wisła 121,7 pkt. 47,0 i 56,0 m
20 Jakub Wisełka WSS Wisła 114,5 pkt. 49,0 i 51,0 m
24 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 108,8 pkt. 48,0 i 51,5 m
27 Jakub Wantulok WSS Wisła 39,6 pkt. 44,0 m i DNS


Chłopcy starsi (rocznik 2006-2007) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane 233,5 pkt. 68,5 i 74,0 m
2 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 223,1 pkt. 68,0 i 71,0 m
3 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 212,2 pkt. 66,0 i 69,5 m
4 Wiktor Szozda WSS Wisła 207,9 pkt. 62,0 i 71,5 m
5 Daniel Škarka TJ Rožnov pod Radhoštěm 204,3 pkt. 66,0 i 66,0 m
6 Mikołaj Serwatowicz TS Wisła Zakopane 195,5 pkt. 64,0 i 66,0 m
. ... ... .... ...
9 Jakub Cieślar WSS Wisła 173,7 pkt. 55,5 i 67,5 m
10 Wojciech Cieślar WSS Wisła 164,4 pkt. 52,0 i 66,5 m
11 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 153,2 pkt. 54,5 i 61,0 m
17 Filip Staszewski LKS Olimpia Goleszów 129,9 pkt. 54,5 i 51,5 m
21 Jacek Spyrka LKS Olimpia Goleszów 121,5 pkt. 49,5 i 53,0 m
28 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 103,6 pkt. 48,0 i 48,5 m
34 Wojciech Sikora WSS Wisła 83,8 pkt. 45,5 i 44,0 m


Kobiety (rocznik 2003 i starsze) - skocznia HS-77 (K-70)

1 Nicole Konderla WSS Wisła 169,5 pkt. 60,5 i 59,5 m
2 Magdalena Pałasz AZS Zakopane 160,6 pkt. 55,5 i 61,0 m
3 Róża Pawlikowska AZS Zakopane 95,4 pkt. 45,5 i 48,0 m
4 Katarzyna Harsche ZKN Sokół Zagórz 75,9 pkt. 44,0 i 42,0 m
5 Wiktoria Kiersnowska WSS Wisła 56,1 pkt. 38,5 i 40,5 m
6 Anna Żądło LKS Klimczok Bystra 53,4 pkt. 40,0 i 38,5 m





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności