www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MIKOŁAJ Z GOLESZOWA 2021 29/11/2021


W minioną sobotę w Wiśle Centrum odbyły się Zawody w Skokach Narciarskich Dzieci i Młodzieży 'Mikołaj z Goleszowa'.
W zawodach zorganizowanych przez Ludowy Klub Sportowy 'Olimpia' Goleszów najlepsi okazali się:Oliwia Bury (WSS Wisła), Aleksandra Wójcik (WSS Wisła), Michał Cieślar (WSS Wisła), Grzegorz Grzanka (LKS Olimpia Goleszów) oraz Adam Nawrocki (WSS Wisła).


Wyniki:


Chłopcy (rocznik 2010-2011) - skocznia HS-20 (K-19
 
1 Michał Cieślar WSS Wisła 235,5 pkt. 21,5 i 20,5 m
2 Mateusz Rus LKS Klimczok Bystra 234,0 pkt. 21,5 i 19,5 m
3 Adam Pilch WSS Wisła 230,3 pkt. 23,5 i 22,0 m
4 Franciszek Rzeszótko WSS Wisła 229,8 pkt. 20,5 i 20,0 m
5 Jakub Nawrocki WSS Wisła 227,8 pkt. 20,0 i 20,5 m
6 Konrad Klimunt WSS Wisła 227,5 pkt. 20,5 i 19,5 m
7 Allan Tkaczyk WSS Wisła 212,5 pkt. 20,5 i 19,5 m
8 Jan Wójcik WSS Wisła 201,5 pkt. 18,5 i 17,5 m
9 Bartosz Górny SS-R LZS Sokół Szczyrk 201,3 pkt. 18,0 i 17,5 m
10 Salvador Niemczyk WSS Wisła 199,0 pkt. 17,5 i 17,5 m
11 Paweł Waldon WSS Wisła 197,0 pkt. 18,5 i 16,5 m
11 Paweł Pierzchała WSS Wisła 197,0 pkt. 17,0 i 18,0 m
13 Piotr Drobisz WSS Wisła 195,5 pkt. 18,5 i 16,5 m
14 Piotr Zieliński WSS Wisła 193,3 pkt. 16,5 i 18,0 m
14 Jan Małyjurek WSS Wisła 193,3 pkt. 18,0 i 16,5 m
16 Karol Grzanka LKS Olimpia Goleszów 191,8 pkt. 18,0 i 17,5 m
17 Wojciech Sikora WSS Wisła 186,0 pkt. 16,0 i 17,5 m
18 Jakub Gębala SS-R LZS Sokół Szczyrk 174,5 pkt. 16,5 i 15,5 m
19 Jakub Herczek LKS Klimczok Bystra 147,0 pkt. 13,0 i 14,0 m
 
 

Chłopcy (rocznik 2012-2013) - skocznia HS-20 (K-19)
 
1 Grzegorz Grzanka LKS Olimpia Goleszów 234,3 pkt. 21,0 i 20,5 m
2 Wiktor Sosna WSS Wisła 233,8 pkt. 20,5 i 21,0 m
3 Paweł Wałach WSS Wisła 232,3 pkt. 20,0 i 20,5 m
4 Karol Kwiatkowski LKS Klimczok Bystra 230,8 pkt. 20,0 i 20,5 m
5 Tadeusz Rzeszótko WSS Wisła 222,8 pkt. 20,5 i 18,0 m
6 Patryk Wisła LKS Klimczok Bystra 194,5 pkt. 18,0 i 18,0 m
7 Dominik Bujok WSS Wisła 191,3 pkt. 18,0 i 16,5 m
8 Artur Drobisz WSS Wisła 187,0 pkt. 17,0 i 17,0 m
9 Wojciech Juroszek LKS Olimpia Goleszów 177,0 pkt. 15,5 i 16,5 m
10 Bartosz Matuszny WSS Wisła 175,5 pkt. 16,0 i 16,0 m
11 Antoni Śliwiński LKS Klimczok Bystra 173,3 pkt. 16,0 i 15,5 m
12 Grzegorz Wróbel SS-R LZS Sokół Szczyrk 169,0 pkt. 15,5 i 15,5 m
13 Wiktor Czarnecki SS-R LZS Sokół Szczyrk 162,0 pkt. 14,5 i 15,5 m
14 Karol Wala LKS Klimczok Bystra 156,8 pkt. 14,5 i 14,0 m
15 Dawid Kmiecik LKS Klimczok Bystra 136,8 pkt. 13,5 i 16,0 m
16 Jakub Ficek SS-R LZS Sokół Szczyrk 136,0 pkt. 12,5 i 13,5 m
17 Paweł Bieńko SS-R LZS Sokół Szczyrk 133,0 pkt. 14,0 i 15,0 m
18 Maciej Niemczyk LKS Klimczok Bystra 127,5 pkt. 12,5 i 11,5 m
 

 
 
Chłopcy (rocznik 2014 i młodsi) - skocznia HS-10 (K-9)
 
1 Adam Nawrocki WSS Wisła 234,5 pkt. 11,5 i 11,5 m
2 Oliwier Mikliński-Pszonka LKS Klimczok Bystra 227,8 pkt. 10,5 i 11,0 m
3 Oliwier Michalczuk WSS Wisła 204,1 pkt. 11,5 i 11,0 m
4 Marek Matuszny WSS Wisła 190,2 pkt. 11,0 i 11,0 m
5 Karol Aleksandrowicz LKS Klimczok Bystra 139,0 pkt. 5,5 i 5,0 m
6 Piotr Wałach WSS Wisła 126,3 pkt. 4,5 i 4,5 m
7 Filip Rus LKS Klimczok Bystra 115,3 pkt. 4,5 i 4,5 m
8 Dawid Bujok WSS Wisła 98,9 pkt. 2,0 i 1,5 m
9 Natan Stelmach WSS Wisła 97,5 pkt. 1,5 i 1,5 m
10 Paweł Wróbel SS-R LZS Sokół Szczyrk 96,4 pkt. 2,0 i 1,5 m
11 Krzysztof Herczek LKS Klimczok Bystra 35,1 pkt. 1,0 m i DNS



 
Dziewczęta (rocznik 2011 i starsze) - skocznia HS-20 (K-19)
 
1 Oliwia Bury WSS Wisła 230,5 pkt. 20,5 i 20,5 m
2 Lena Bogusz LKS Klimczok Bystra 210,8 pkt. 21,0 i 20,5 m
3 Wiktoria Kubas WSS Wisła 206,5 pkt. 18,5 i 18,5 m
4 Marta Ściborski WSS Wisła 198,3 pkt. 17,5 i 18,0 m
5 Milena Hula SS-R LZS Sokół Szczyrk 197,0 pkt. 17,5 i 17,5 m
 


Dziewczęta (rocznik 2012 i młodsze) - skocznia HS-10 (K-9)
 
1 Aleksandra Wójcik WSS Wisła 228,5 pkt. 9,5 i 11,0 m
2 Patrycja Kobielusz WSS Wisła 202,2 pkt. 8,5 i 8,5 m
3 Emilia Błasiak LKS Klimczok Bystra 189,9 pkt. 7,5 i 8,5 m
4 Wiktoria Michalczuk WSS Wisła 187,5 pkt. 8,0 i 7,5 m
5 Paulina De Mulder WSS Wisła 164,7 pkt. 6,5 i 5,5 m
6 Maja Ścisłowicz LKS Klimczok Bystra 154,2 pkt. 7,5 i 7,0 m
 

 




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności