www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP 2022: PIERWSZE ZAWODY SEZONU 14/06/2022


Wczoraj na terenie Kompleksu Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku odbyły się pierwsze tego lata zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - 'LOTOS Szukamy Następców Mistrza'. 


W gronie zwycięzców imprezy znalazła się Nicole Konderla (KS AZS AWF Katowice), która wygrała rywalizację kobiet. 
Na podium stanął także Mikołaj Wantulok - trzeci w kategorii młodzików.



Wyniki:


Kobiety (rocznik 2006 i starsze) - skocznia HS-104 (K-95)

1 Nikole Konderla KS AZS AWF Katowice 178,8 pkt. 73,0 i 87,0 m
2 Tamara Mesiková Słowacja / TS Wisła Zakopane 177,0 pkt. 80,5 i 89,0 m
3 Anna Twardosz KS AZS AWF Katowice 164,8 pkt. 76,0 i 77,5 m
4 Kamila Karpiel AZS Zakopane 156,9 pkt. 72,5 i 75,6 m
5 Joanna Kil KS Chochołów 128,3 pkt. 68,0 i 69,0 m
6 Natalia Słowik AZS Zakopane 117,0 pkt. 70,5 i 72,5 m
7 Paulina Cieślar WSS Wisła 96,0 pkt. 66,0 i 69,0 m


Open (Seniorzy i Juniorzy) - skocznia HS-104 (K-95)

1 Krzysztof Kieta LKS Poroniec Poronin 235,5 pkt. 99,5 i 95,0 m
2 Marcin Wróbel AZS Zakopane 233,5 pkt. 100,0 i 95,0 m
3 Adam Niżnik TS Wisła Zakopane 227,5 pkt. 94,5 i 96,5 m
4 Mateusz Gruszka AZS Zakopane 225,5 pkt. 100,0 i 90,5 m
4 Jan Galica KS Eve-nement Zakopane 225,5 pkt. 98,0 i 92,0 m
6 Szymon Jojko WSS Wisła 216,5 pkt. 92,5 i 94,0 m
7 Jakub Wisełka WSS Wisła 212,5 pkt. 96,5 i 88,5 m
. ... ... ... ...
10 Miłosz Krzempek WSS Wisła 178,0 pkt. 85,0 i 84,5 m
13 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 160,0 pkt. 85,0 i 77,0 m
19 Gabriel Kukuczka WSS Wisła 141,5 pkt. 80,5 i 73,0 m
20 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 119,0 pkt. 77,0 i 67,0 m
21 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 105,0 pkt. 75,0 i 64,0 m
24 Maciej Płonka LKS Olimpia Goleszów 25,0 pkt. 52,0 i 51,0 m


Juniorzy młodsi (rocznik 2005-2006) - skocznia HS-104 (K-95)

1 Klemens Staszel KS Eve-nement Zakopane 225,5 pkt. 95,0 i 95,5 m
2 Klemens Joniak LKS Poroniec Poronin 207,5 pkt. 93,5 i 89,0 m
3 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane 201,0 pkt. 88,0 i 91,5 m
4 Wiktor Szozda WSS Wisła 197,0 pkt. 94,0 i 84,5 m
5 Tymoteusz Amilkiewicz AZS Zakopane 181,0 pkt. 88,5 i 82,5 m
6 Mateusz Król KS Eve-nement Zakopane 178,5 pkt. 90,5 i 79,5 m
. ... ... ... ...
12 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 128,5 pkt. 73,5 i 75,0 m
14 Jakub Cieślar WSS Wisła 121,0 pkt. 70,0 i 75,0 m
16 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 117,5 pkt. 71,0 i 73,5 m
19 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 94,5 pkt. 70,5 i 63,0 m
21 Tymoteusz Sikora WSS Wisła 93,5 pkt. 67,0 i 66,0 m
22 Wojciech Cieślar WSS Wisła 92,5 pkt. 77,0 i 55,0 m


Młodzicy (rocznik 2007-2008) - skocznia HS-75 (K-70)

1 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 245,0 pkt. 73,0 i 72,0 m
2 Łukasz Łukaszczyk TS Wisła Zakopane 231,6 pkt. 71,5 i 71,5 m
3 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 230,4 pkt. 73,5 i 68,5 m
4 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 215,8 pkt. 67,0 i 69,5 m
5 Jakub Cembala SS-R LZS Sokół Szczyrk 209,9 pkt. 66,0 i 68,5 m
6 Hektor Kapustík Słowacja / KS Chochołów 209,5 pkt. 66,5 i 68,5 m
. ... ... ... ...
16 Jan Krużołek WSS Wisła 182,3 pkt. 63,0 i 61,0 m
23 Wojciech Sikora WSS Wisła 157,9 pkt. 55,5 i 59,0 m
25 Artur Misiura WSS Wisła 152,6 pkt. 57,0 i 56,0 m


Chłopcy starsi (rocznik 2009-2010) - skocznia HS-75 (K-70)

1 Konrad Tomasiak LKS Klimczok Bystra 221,9 pkt. 70,5 i 69,0 m
2 Mateusz Ustupski KS Rutkow-ski 206,6 pkt. 67,5 i 65,5 m
3 Bartłomiej Czech KS Chochołów 193,5 pkt. 64,5 i 63,0 m
4 Alan Zapotoczny KS Eve-nement Zakopane 191,6 pkt. 66,5 i 61,5 m
5 Marcin Galica KS Eve-nement Zakopane 188,2 pkt. 65,0 i 61,0 m
6 Mateusz Rus LKS Klimczok Bystra 182,7 pkt. 65,5 i 58,0 m
7 Kacper Wantulok WSS Wisła 177,4 pkt. 63,0 i 59,0 m
. ... ... ... ...
26 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 104,3 pkt. 48,5 i 45,5 m
32 Michał Cieślar WSS Wisła 80,3 pkt. 41,0 i 43,0 m






Autor: SRiWR 'OLZA' (Foto: Anna Karczewska / PZN)


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności