www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP 2022: DRUGI KONKURS SKOKÓW 15/06/2022


Dwóch zawodników WSS Wisła stanęło na podium drugiego w tym sezonie konkursu skoków narciarskich letniej edycji Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - 'LOTOS Szukamy Następców Mistrza', który odbył się wczoraj w Szczyrku.
W kategorii Open (seniorzy i juniorzy) trzecie miejsce zajął Szymon Jojko, natomiast w grupie juniorów młodszych drugi był Wiktor Szozda.
 

Wyniki:


Kobiety (rocznik 2006 i starsze) - skocznia HS-104 (K-95)

1 Anna Twardosz KS AZS AWF Katowice 171,5 pkt. 84,5 i 82,5 m
2 Kamila Karpiel KS AZS AWF Katowice 171,0 pkt. 82,0 i 84,0 m
3 Tamara Mesiková Słowacja / TS Wisła Zakopane 161,5 pkt. 82,5 i 80,0 m
4 Joanna Kil KS Chochołów 141,5 pkt. 66,5 i 88,0 m
5 Natalia Słowik AZS Zakopane 117,5 pkt. 68,5 i 74,0 m
6 Sara Tajner SS-R LZS Sokół Szczyrk 102,0 pkt. 67,0 i 69,0 m
7 Paulina Cieślar WSS Wisła 97,5 pkt. 69,0 i 65,0 m
8 Nikole Konderla KS AZS AWF Katowice 85,5 pkt. 83,5 m i DNS


Open (Seniorzy i Juniorzy) - skocznia HS-104 (K-95)

1 Mateusz Gruszka AZS Zakopane 261,5 pkt. 104,0 i 106,5 m
2 Krzysztof Kieta LKS Poroniec Poronibn 253,5 pkt. 101,5 i 101,0 m
3 Szymon Jojko WSS Wisła 252,0 pkt. 98,0 i 101,0 m
4 Adam Niźnik TS Wisła Zakopane 242,5 pkt. 94,5 i 105,0 m
5 Jan Galica KS Eve-nement Zakopane 238,0 pkt. 102,0 i 96,5 m
6 Karol Niemczyk LKS Klimczok Bystra 234,0 pkt. 95,5 i 98,5 m
. ... ... ... ...
8 Jakub Wisełka WSS Wisła 223,5 pkt. 94,0 i 97,0 m
10 Miłosz Krzempek WSS Wisła 217,0 pkt. 92,5 i 94,5 m
16 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 151,0 pkt. 83,5 i 75,0 m
19 Gabriel Kukuczka WSS Wisła 138,0 pkt. 77,5 i 76,5 m
21 Dawid Źlik LKS Olimpia Goleszów 118,0 pkt. 77,0 i 68,0 m
22 Grzegorz Mitręga WSS Wisła 112,0 pkt. 67,0 i 74,0 m


Juniorzy młodsi (rocznik 2005-2006) - skocznia HS-104 (K-95)

1 Klemens Staszel KS Eve-nement Zakopane 249,5 pkt. 100,5 i 103,0 m
2 Wiktor Szozda WSS Wisła 222,0 pkt. 91,5 i 97,0 m
3 Kacper Jarząbek TS Wisła Zakopane 218,0 pkt. 92,0 i 95,5 m
4 Tymoteusz Amilkiewcz AZS Zakopane 212,5 pkt. 97,0 i 87,0 m
5 Klemens Joniak LKS Poroniec Poronin 201,5 pkt. 89,0 i 90,5 m
6 Kamil Waszek LKS Olimpia Goleszów 192,5 pkt. 82,0 i 95,0 m
. ... ... ... ...
12 Jakub Cieślar WSS Wisła 159,5 pkt. 80,0 i 82,5 m
13 Wojciech Cieślar WSS Wisła 157,5 pkt. 80,0 i 81,5 m
17 Tymoteusz Sikora WSS Wisła 136,0 pkt. 76,0 i 77,0 m
18 Antoni Orawski LKS Olimpia Goleszów 123,0 pkt. 63,0 i 83,0 m
22 Arkadiusz Legierski WSS Wisła 66,5 pkt. 64,0 i 57,0 m


Młodzicy (rocznik 2007-2008) - skocznia HS-75 (K-70)

1 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 249,5 pkt. 74,5 i 70,5 m
2 Łukasz Łukaszczyk TS Wisła Zakopane 243,8 pkt. 75,5 i 76,0 m
3 Mateusz Maciusiak KS Rutkow-ski 237,6 pkt. 74,0 i 71,5 m
4 Mikołaj Wantulok WSS Wisła 231,0 pkt. 69,0 i 73,5 m
5 Szymon Sarniak KS Chochołów 228,9 pkt. 74,0 i 70,5 m
6 Ilja Chebolda Ukraina / KS Chochołów 224,3 pkt. 69,0 i 72,5 m
. ... ... ... ...
8 Tymoteusz Cienciała WSS Wisła 220,2 pkt. 70,0 i 68,5 m
15 Tomasz Samiec WSS Wisła 189,5 pkt. 62,0 i 65,5 m
20 Jan Krużołek WSS Wisła 188,8 pkt. 65,5 i 60,0 m
28 Wojciech Sikora WSS Wisła 166,7 pkt. 59,5 i 59,0 m
30 Artur Misiura WSS Wisła 158,3 pkt. 58,5 i 58,0 m


Chłopcy starsi (rocznik 2009-2010) - skocznia HS-75 (K-70)

1 Konrad Tomasiak LKS Klimczok Bystra 226,2 pkt. 70,0 i 71,0 m
2 Mateusz Ustupski KS Rutkow-ski 215,9 pkt. 68,0 i 69,0 m
3 Mateusz Rus LKS Klimczok Bystra 207,7 pkt. 69,5 i 64,0 m
4 Alan Zapotoczny KS Eve-nement Zakopane 203,5 pkt. 64,5 i 68,0 m
5 Bartłomiej Czech KS Chochołów 189,9 pkt. 63,0 i 64,0 m
6 Rafał Luberda KS Rutkow-ski 189,3 pkt. 67,0 i 59,5 m
. ... ... ... ...
9 Kevin Kubień WSS Wisła 181,2 pkt. 63,0 i 60,5 m
14 Kacper Wantulok WSS Wisła 151,5 pkt. 57,0 i 55,5 m
24 Adam Łupieżowiec WSS Wisła 113,1 pkt. 49,5 i 48,5 m
28 Michał Cieślar WSS Wisła 100,9 pkt. 45,5 i 46,5 m





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności