www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LOTOS CUP KIDS 2022 - PIERWSZE ZAWODY SEZONU 22/06/2022


Wczoraj na skoczniach w Wiśle Centrum rozegrano pierwsze w sezonie letnim zawody LOTOS Cup Kids, przeznaczone dla najmłodszych uczestników Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - 'LOTOS Szukamy Następców Mistrza'. 


W konkursie skoków narciarskich najlepsi okazali się: Kira Kapustíková (KS Chocholów), Lena Bogusz (LKS Klimczok Bystra), Adam Pilch (WSS Wisła) oraz Oskar Rączka (KS Chochołów).

Z kolei w zawodach w kombinacji norweskiej ze zwycięstwa cieszyli się: Oliwia Bury (WSS Wisła), Lena Bogusz, Adam Pilch i Oskar Rączka.



Wyniki:


SKOKI NARCIARSKIE


Dziewczęta (rocznik 2008-2009) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Kira Kapustíková Słowacja / KS Chochołów 153,9 pkt. 30,5 i 31,5 m
2 Oliwia Bury WSS Wisła 152,9 pkt. 31,0 i 31,0 m
3 Julia Fender LKS Klimczok Bystra 140,8 pkt. 29,5 i 29,5 m
4 Antonina Bobak KS Eve-nement Zakopane 132,4 pkt. 28,0 i 29,0 m
5 Ella Wittmannová Słowacja / TS Wisła Zakopane 124,0 pkt. 27,5 i 27,5 m
 
 
Dziewczęta młodsze (rocznik 2011 i młodsze) - skocznia HS-22 (K-20)

1 Lena Bogusz LKS Klimczok Bystra 232,0 pkt. 21,5 i 21,0 m
2 Milena Hula SS-R LZS Sokół Szczyrk 210,2 pkt. 20,5 i 18,5 m
3 Joanna Gruszka AZS Zakopane 201,4 pkt. 19,5 i 18,5 m
4 Wiktoria Kubas WSS Wisła 199,1 pkt. 19,0 i 18,0 m
5 Luize Codare Łotwa 191,1 pkt. 18,5 i 18,5 m
6 Emilia Błasiak LKS Klimczok Bystra 168,0 pkt. 16,5 i 16,0 m
. ... ... ... ...
9 Patrycja Kobielusz WSS Wisła 153,9 pkt. 15,5 i 15,0 m
11 Wiktoria Michalczuk WSS Wisła 137,8 pkt. 15,0 i 16,0 m
 
 
Chłopcy (rocznik 2011-2012) - skocznia HS-44 (K-40)

1 Adam Pilch WSS Wisła 223,0 pkt. 41,0 i 39,0 m
2 Szymon Jarosz TS Wisła Zakopane 188,1 pkt. 35,0 i 35,5 m
3 Grzegorz Grzanka LKS Olimpia Goleszów 176,1 pkt. 34,5 i 33,5 m
4 Wojciech Wolski KS Rutkow-ski 167,9 pkt. 32,5 i 32,0 m
5 Kamil Jarząbek KS Eve-nement Zakopane 162,3 pkt. 33,5 i 30,5 m
6 Wiktor Sosna WSS Wisła 159,7 pkt. 32,5 i 31,0 m
7 Konrad Klimunt WSS Wisła 159,2 pkt. 32,0 i 31,5 m
. ... ... ... ...
9 Franciszek Rzeszótko WSS Wisła 156,1 pkt. 32,0 i 31,0 m
12 Paweł Pierzchała WSS Wisła 147,2 pkt. 31,0 i 30,0 m
14 Dawid Urbaczka WSS Wisła 146,7 pkt. 30,0 i 31,0 m
15 Jan Małyjurek WSS Wisła 145,5 pkt. 30,0 i 30,0 m
16 Paweł Wałach WSS Wisła 144,4 pkt. 29,0 i 30,5 m
18 Dominik Bujok WSS Wisła 138,7 pkt. 29,0 i 29,5 m
28 Salvador Niemczyk WSS Wisła 114,5 pkt. 25,5 i 27,0 m
39 Jakub Szturc LKS Olimpia Goleszów 67,4 pkt. 21,0 i 21,0 m


Chłopcy młodsi (rocznik 2013 i młodsi) - skocznia HS-22 (K-20)

1 Oskar Rączka KS Chochołów 239,8 pkt. 22,0 i 21,5 m
2 Jan Malczewski KS Rutkow-ski 238,4 pkt. 21,0 i 22,0 m
3 Antoni Śliwiński LKS Klimczok Bystra 225,4 pkt. 22,0 i 21,0 m
4 Stefan Drabik AZS Zakopane 224,7 pkt. 21,0 i 20,5 m
5 Tadeusz Rzeszótko WSS Wisła 222,8 pkt. 20,5 i 20,5 m
6 Bartosz Matuszny WSS Wisła 222,4 pkt. 20,5 i 20,0 m
. ... ... ... ...
9 Olivier Mikliński-Pszonka LKS Klimczok Bystra 197,6 pkt. 19,0 i 18,0 m
10 Marek Matuszny WSS Wisła 185,5 pkt. 18,5 i 16,5 m
13 Arkadiusz Szturc LKS Olimpia Goleszów 174,2 pkt. 16,0 i 18,0 m
14 Dawid Włodyka LKS Olimpia Goleszów 168,4 pkt. 18,0 i 17,5 m
17 Oliwier Michalczuk WSS Wisła 164,4 pkt. 18,5 i 17,5 m
19 Xavier Wantulok WSS Wisła 120,6 pkt. 18,5 i 17,0 m
21 Wojciech Gabrych LKS Olimpia Goleszów 114,9 pkt. 14,5 i 13,5 m
22 Dawid Bujok WSS Wisła 77,1 pkt. 8,0 i 9,0 m


Pełne wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/Lotos Cup Kids 2022 - Skoki - Wisla 21_06_2022.pdf

 


KOMBINACJA NORWESKA


Dziewczęta (rocznik 2008-2009)
1 skok - skocznia HS-44 (K-40) / tor przeszkód - 1000 m

1 Oliwia Bury WSS Wisła 4.08,0 s (1) - 76,2 pkt. b (2) - 4.05,0
2 Julia Fender LKS Klimczok Bystra 4.17,4 s (3) - 70,4 pkt. b (3) - 4.08,0
3 Ella Wittmannová Słowacja / TS Wisła Zakopane 4.27,0 s (5) - 62,0 pkt. b (1) - 4.04,0
4 Kira Kapustíková Słowacja / KS Chochołów 4.42,6 s (2) - 74,6 pkt. b (4) - 4.40,0
5 Antonina Bobak KS Eve-nement Zakopane 5.13,6 s (4) - 64,1 pkt. b (5) - 4.54,0
 

Dziewczęta młodsze (rocznik 2011 i młodsze)
1 skok - skocznia HS-22 (K-20) / tor przeszkód - 600 m

1 Lena Bogusz LKS Klimczok Bystra 3.13,0 s (1) - 117,2 pkt. b (1) - 3.13,0
2 Wiktoria Kubas WSS Wisła 3.48,6 s (3) - 101,7 pkt. b (4) - 3.25,0
3 Luize Codare Łotwa 3.50,5 s (4) - 95,8 pkt. b (2) - 3.18,0
4 Joanna Gruszka AZS Zakopane 3.52,4 s (2) - 103,1 pkt. b (8) - 3.31,0
5 Ema Mastišová Słowacja / TS Wisła Zakopane 4.19,2 s (6) - 84,2 pkt. b (7) - 3.29,0
6 Reicela Ozolina Łotwa 4.26,4 s (9) - 75,5 pkt. b (3) - 3.23,0
7 Patrycja Kobielusz WSS Wisła 4.35,7 S (7) - 77,9 pkt. b (9) - 3.36,0
 

Chłopcy (rocznik 2011-2012)
1 skok - skocznia HS-44 (K-40) / tor przeszkód - dystans: 1000 m

1 Adam Pilch WSS Wisła 4.00,0 s (1) - 114,7 pkt. b (4) - 4.00,0
2 Kamil Jarząbek KS Eve-nement  4.38,6 s (4) - 87,2 pkt. b (2) - 3.54,0
3 Franciszek Rzeszótko WSS Wisła 4.54,2 s (7) - 79,4 pkt. b (3) - 3.57,0
4 Grzegorz Grzanka LKS Olimpia Goleszów 5.05,2 s (3) - 89,9 pkt. b (14) - 4.25,0
5 Tomáš Zlevský TS Wisła Zakopane 5.09,2 s (17) - 68,3 pkt. b (1) - 3.54,0
6 Wiktor Sosna WSS Wisła 5.16,5 s (5) - 83,5 pkt. b (16) - 4.26,0
. ... ... ... ... ...
9 Paweł Pierzchała WSS Wisła 5.31,0 s (9) - 75,2 pkt. b (17) - 4.27,0
11 Konrad Klimunt WSS Wisła 5.32,4 s (6) - 79,9 pkt. b (24) - 4.36,0
12 Paweł Wałach WSS Wisła 5.32,7 s (15) - 69,8 pkt. b (9) - 4.20,0
17 Jan Małyjurek WSS Wisła 5.47,7 s (11) - 73,5 pkt. b (27) - 4.41,0
18 Dominik Bujok WSS Wisła 5.49,2 s (16) - 68,3 pkt. b (22) - 4.34,0
19 Dawid Urbaczka WSS Wisła 5.53,0 s (13) - 71,5 pkt. b (29) - 4.43,0
24 Salvador Niemczyk WSS Wisła 6.14,4 s (25) - 54,6 pkt. b (26) - 4.37,0
26 Jakub Szturc LKS Olimpia Goleszów 6.19,2 s (34) - 34,2 pkt. b (7) - 4.17,0


Chłopcy młodsi (rocznik 2013 i młodsi)
1 skok - skocznia HS-22 (K-20) / tor przeszkód - 600 m

1 Oskar Rączka KS Chochołów 3.06,0 s (1) - 120,6 pkt. b (1) - 3.06,0
2 Antoni Śliwiński LKS Klimczok Bystra 3.33,8 s (2) - 116,1 pkt. b (8) - 3.27,0
3 Tadeusz Rzeszótko WSS Wisła 3.37,0 s (5) - 111,4 pkt. b (6) - 3.23,0
4 Klemens Ciężadlik KS Eve-nement  3.40,3 s (6) - 104,6 pkt. b (3) - 3.16,0
5 Bartosz Matuszny WSS Wisła 3.42,9 s (3) - 113,4 pkt. b (10) - 3.32,0
6 O. Mikliński-Pszonka LKS Klimczok Bystra 3.50,7 s (7) - 101,7 pkt. b (5) - 3.22,0
. ... ... ... ... ...
8 Marek Matuszny WSS Wisła 4.06,6 s (8) - 99,8 pkt. b (11) - 3.35,0
9 Xavier Wantulok WSS Wisła 4.08,3 s (14) - 80,3 pkt. b (2) - 3.07,0
11 Dawid Włodyka LKS Olimpia Goleszów 4.30,1 s (16) - 78,4 pkt. b (7) - 3.26,0
12 Arkadiusz Szutrc LKS Olimpia Goleszów 4.36,2 s (12) - 82,3 pkt. b (12) - 3.38,0
16 Wocjiech Gabrych LKS Olimpia Goleszów 5.46,9 s (18) - 49,6 pkt. b (16) - 3.59,0
17 Dawid Bujok WSS Wisła 6.17,7 s (19) - 35,9 pkt. b (17) - 4.09,0


Pełne wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/Lotos Cup Kids 2022 - KN - Wisla 21_06_2022.pdf

 




Autor: SRiWR 'OLZA' (Foto: WSS Wisła)


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności