www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SNOWBOARDOWY PUCHAR POLSKI W ZIELEŃCU 04/02/2020


W miniony weekend w Zieleńcu odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody snowboardowego Pucharu Polski w konkurencjach Big Air oraz Slopestyle.
Z grona zawodników Stowarzyszenia Kultury Fizycznej 'Freestyle Sport Union' najlepiej zaprezentowała się Natalia Miś, która dwukrotnie stawała na drugim stopniu podium.


Wyniki:


Big Air


Juniorki (rocznik 2002-2004)

1 Agnieszka Ochnio AZS AWF Katowice 66,67 pkt.
2 Natalia Miś SKF FSU Cieszyn 61,67 pkt.


Juniorzy (rocznik 2002-2004)

1 Szymon Stachura AZS AWF Katowice 77,00 pkt.
2 Franciszek Gołębiowski KS Freestyle Club Warszawa 73,00 pkt.
3 Patryk Nowak KS Freestyle Club Warszawa 66,33 pkt.
4 Wiktor Suchy SKF FSU Cieszyn 42,67 pkt.
. ... ... ...
7 Brajan Jasieniak SKF FSU Cieszyn 45,33 pkt. *
8 Filip Mulawka SKF FSU Cieszyn 43,33 pkt. *
11 Piotr Waszut SKF FSU Cieszyn 26,00 pkt. *

* wynik z eliminacji


Juniorzy młodsi (2005-2007)

1 Jan Golinczak KS Freestyle Club Warszawa 80,33 pkt.
2 Jan Zabłocki KS Freestyle Club Warszawa 66,67 pkt.
3 Igor Truszkowski WKS Wrocław 61,67 pkt.
. ... ... ...
12 Maksymilian Mulawka SKF FSU Cieszyn 17,33 pkt.*

* wynik z eliminacji


Młodzicy (2008-2011)

1 Max Ślęzak KS Freestyle Club Warszawa 67,00 pkt.
2 Jakub Nawrocki UKS Silesia-Opty Chełm Śląski 52,67 pkt.
3 Kacper Gadomski KS Freestyle Club Warszawa 48,33 pkt.
4 Tymoteusz Płatek SKF FSU Cieszyn 34,00 pkt.



Slopestyle


Juniorki (rocznik 2002-2004)

1 Agnieszka Ochnio AZS AWF Katowice 65,75 pkt.
2 Natalia Miś SKF FSU Cieszyn 59,50 pkt.


Juniorzy (rocznik 2002-2004)

1 Patryk Urbański AZS Zakopane 87,00 pkt.
2 Filip Orlik KS Freestyle Club Warszawa 81,25 pkt.
3 Krzysztof Owczarek KS Freestyle Club Warszawa 77,75 pkt.
. ... ... ...
9 Brajan Jasieniak SKF FSU Cieszyn 46,25 pkt.
10 Wiktor Suchy SKF FSU Cieszyn 45,75 pkt.
13 Filip Mulawka SKF FSU Cieszyn 32,50 pkt.
14 Piotr Waszut SKF FSU Cieszyn 29,25 pkt.


Juniorzy młodsi (2005-2007)

1 Jan Golinczak KS Freestyle Club Warszawa 81,75 pkt.
2 Jan Zabłocki KS Freestyle Club Warszawa 71,60 pkt.
3 Wiktor Kozarski AZS AWF Katowice 66,25 pkt.
. ... ... ...
15 Maksymilian Mulawka SKF FSU Cieszyn 23,00 pkt.


Młodzicy (2008-2011)

1 Kacper Gadomski KS Freestyle Club Warszawa 62,50 pkt.
2 Max Ślęzak KS Freestyle Club Warszawa 52,50 pkt.
3 Artur Borowiak WKS Wrocław 47,50 pkt.
. ... ... ...
6 Tymoteusz Płatek SKF FSU Cieszyn 28,25 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności