www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DOBRY START POLAKÓW W 85. SZEŚCIODNIÓWCE 09/11/2010


W minionym tygodniu w meksykańskiej miejscowości Morelia rozegrano 85. Międzynarodową Sześciodniówkę Motocyklową, czyli drużynowe mistrzostwa świata w rajdach enduro.
Nieźle podczas tej imprezy spisali się Polacy, a wśród nich dwaj zawodnicy Cieszyńskiego Klubu Motorowego: Marcin Frycz i Paweł Szymkowski, którzy zajęli piąte miejsce.
Indywidualnie Frycz był piętnasty w klasie E1, natomiast Szymkowski uplasował się na trzydziestej ósmej pozycji w klasie E2, a wszystko wyniku wywrotki w czwartym dniu zawodów, w wyniku której stracił kilka cennych minut.

Warto wspomnieć, że impreza zakończyła się dzień wcześniej niż planowano, a to z powodu zagrożenia bezpieczeństwa uczestników, którzy mogli znaleźć się na terenach, gdzie trwały walki gangów narkotykowych.


Wyniki:


Klasyfikacja drużynowa (5 najlepszych wyników indywidualnych)

1. Francja - 16:32.01,55
Johnny Aubert, Nicolas Deparrois, Sebastien Guillaume, Antoine Meo, Rodrig Thain, Christophe Nampotin

2. Włochy - 16:32.15,57
Alex Salvini, Alessandro Belometti, Thomas Oldrati, Manuel Monni, Simone Luca Albergoni, Allesandro Botturi

3. Finlandia - 16:32.38,40
Eero Remes, Jari Mattila, Juha Salminen, Marko Tarkkala, Oskari Kantonen, Valtteri Salonen

4. USA - 16:58.11,40
Mike Brown, Kurt Casselli, Jimmy Jarrett, Timmy Weigand, Destry Abbott, Nathan Woods

5. Polska - 17:31.19,96
Marcin Frycz, Paweł Szymkowski, Michał Szuster, Karol Kędzierski, Sebastian Krywult, Bartosz Obłucki

6. Chile - 17:32.64,06
Nicolas Urrutia, Jeremias Israel, Vicente Israel, Vincente Garcia Huidobro, Benjamin Israel, Roland Spaarwater


Klasa E1

1Antoine MeoFrancja3:17.25,40
2Eero RemesFinlandia3:18.02,22
3Alex SalviniWłochy3:19.02,85
4Kurt CaselliUSA3:20.31,18
5Jari MattilaFinlandia3:20.53,88
6Mike BrownUSA3:23.32,25
..........
15Marcin FryczPolska3:29.40,00



Klasa E2

1Johnny AubertFrancja3:14.50,91
2Juha SalminenFinlandia3:20.18,40
3Thomas OldratiWłochy3:20.53,15
4Manuel MonniWłochy3:20.53,31
5Rodrig ThainFrancja3:21.01,22
6Lorenzo SantolinoHiszpania3:22.11,09
..........
38Paweł SzymkowskiPolska3:39.03,28




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności