www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DOMINIK OLSZOWY TRIUMFUJE W MALECHOWIE 16/07/2018


W miniony weekend w miejscowości Malechowo odbyła się piąta i szósta runda Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w motocyklowych rajdach enduro.
Podobnie, jak to miało miejsce przed miesiącem w Wałbrzychu, bohaterem zawodów był reprezentant Cieszyńskiego Klubu Motorowego Dominik Olszowy, który pewnie wygrał oba wyścigi.


Wyniki:


Mistrzostwa Polski


Klasa Open

V runda
1. Dominik Olszowy (CKM Cieszyn)
2. Maciej Giemza (KTM Novi Korona Kielce)
3. Sebastian Krywult (BKM Bielsko-Biała)
4. Damian Musiał (KTM Novi Korona Kielce)
5. Aleksander Bracik (KTM Novi Korona Kielce)
6. Rafał Bracik (KTM Novi Korona Kielce)
...
9. Kacper Baklarz (BKM Bielsko-Biała)
20. Roland Misztal (CKM Cieszyn)
31. Tymoteusz Michalec (CKM Cieszyn)

35. Dawid Szczotka (CKM Cieszyn)


VI runda
1. Dominik Olszowy (CKM Cieszyn)
2. Maciej Giemza (KTM Novi Korona Kielce)
3. Sebastian Krywult (BKM Bielsko-Biała)
4. Jakub Kucharski (Havi Racing Team Opole)
5. Damian Musiał (KTM Novi Korona Kielce)
6. Aleksander Bracik (KTM Novi Korona Kielce)
...
15. Kacper Baklarz (BKM Bielsko-Biała)
22. Tymoteusz Michalec (CKM Cieszyn)
24. Roland Misztal (CKM Cieszyn)

29. Dawid Szczotka (CKM Cieszyn)



Klasa E2/E3

V runda
1. Dominik Olszowy (CKM Cieszyn)
2. Sylwester Jędrzejczyk (KKM Kwidzyn)
3. Jakub Kucharski (Hawi Racing Team Opole)

VI runda
1. Dominik Olszowy (CKM Cieszyn)
2. Jakub Kucharski (Hawi Racing Team Opole)
3. Sylwester Jędrzejczyk (KKM Kwidzyn)



Klasa Junior

V runda
1. Aleksander Bracik (KTM Novi Korona Kielce) 
2. Kacper Baklarz (BKM Bielsko-Biała) 
3. Aleksander Gotkowski (Hawi Racing Team Opole)
...
6. Roland Misztal (CKM Cieszyn)
9. Tymoteusz Michalec (CKM Cieszyn) 

10. Dawid Szczotka (CKM Cieszyn) 

VI runda
1. Aleksander Bracik (KTM Novi Korona Kielce) 
2. Jakub Wesołowski (KTM Novi Korona Kielce)
3. Kacper Baklarz (BKM Bielsko-Biała) 
...
7. Tymoteusz Michalec (CKM Cieszyn)
8. Roland Misztal (CKM Cieszyn) 

10. Dawid Szczotka (CKM Cieszyn) 



Klasyfikacja Mistrzostw Polski (po sześciu rundach)


Klasa Open

1. Maciej Giemza (KTM Novi Korona Kielce) - 108 pkt.
2. Sebastian Krywult (BKM Bielsko-Biała) - 94 pkt.
3. Dominik Olszowy (CKM Cieszyn) - 80 pkt.
4. Jakub Kucharski (Hawi Racing Team Opole) - 63 pkt.
5. Rafał Bracik (KTM Novi Korona Kielce) - 61 pkt.
6. Kamil Szuta (BKM Bielsko-Biała) - 50 pkt.
...
9. Kacper Baklarz (BKM Bielsko-Biała) - 37 pkt.
13. Grzegorz Kargul (CKM Cieszyn) - 20 pkt.


Klasa E1

1. Maciej Giemza (KTM Novi Korona Kielce) - 120 pkt.
2. Rafał Bracik (KTM Novi Korona Kielce) - 88 pkt.
3. Kamil Szuta (BKM Bielsko-Biała) - 73 pkt.
...
11. Grzegorz Kargul (CKM Cieszyn) - 28 pkt.


Klasa E2/E3

1. Jakub Kucharski (Hawi Racing Team Opole) - 104 pkt.
2. Dominik Olszowy (CKM Cieszyn) - 80 pkt.
3. Sylwester Jędrzejczyk (KKM Kwidzyn)


Klasa Masters

1. Sebastian Krywult (BKM Bielsko-Biała) - 80 pkt.
2. Zbigniew Lech (Hawi Racing Team Opole) - 56 pkt.
3. Robert Warchoł (Automobilklub Głogowski) - 54 pkt.
...
9. Jarosław Kargul (CKM Cieszyn) - 10 pkt.


Klasa Junior

1. Aleksander Bracik (KTM Novi Korona Kielce) - 109 pkt
2. Kacper Baklarz (BKM Bielsko-Biała) -104 pkt.
3. Karol Orawiec (BKM Bielsko-Biała) - 83 pkt.
...
8. Tymoteusz Michalec (CKM Cieszyn) - 45 pkt.
11. Roland Misztal (CKM Cieszyn) - 28 pkt.
12. Dawid Szczotka (CKM Cieszyn) - 22 pkt.

16. Robert Galas (CKM Cieszyn) - 5 pkt.



Klasa - Junior 85

1. Filip Kania (BKM Bielsko-Biała) - 117 pkt.
2. Jakub Potrykus (CKM Cieszyn) - 54 pkt.


Klasa - Masters

1. Sebastian Krywult (BKM Bielsko-Biała) - 120 pkt.
2. Rboert Warchoł (Automobilklub Głogowski) - 82 pkt.
3. Robert Frydrych (KTM Novi Korona Kielce) - 70 pkt.
...
11. Jarosław Kargul (CKM Cieszyn) - 10 pkt.




Puchar Polski 


Klasa Weteran

V runda
1. Bartłomiej Tabin (SM Panda Racing Strzelce Opolskie) 
2. Marcin Kruger (Motosport Team Toruń) 
3. Krzysztof Rychel (Motosport Team Toruń)
...
7. Sebastian Baklarz (BKM Bielsko-Biała) 

VI runda
1. Marcin Kruger (Motosport Team Toruń) 
2. Bartłomiej Tabin (SM Panda Racing Strzelce Opolskie) 
3. Michał Leśniewski (Moto Klub Ostróda)
...
7. Sebastian Baklarz (BKM Bielsko-Biała) 



Klasyfikacja Pucharu Polski (po sześciu rundach)


Klasa Masters

1. Bartłomiej Tabin (SM Panda Racing Strzelce Opolskie) - 114 pkt.
2. Marcin Kruger (Motosport Team Toruń) - 104 pkt.
3. Sebastian Baklarz (BKM Bielsko-Biała) - 82 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności