www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MP W MOTOCYKLOWYM ENDURO - III ORAZ IV RUNDA 17/05/2022


W miniony weekend w Kwidzynie rozegrano III i IV rundę Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w motocyklowym cross country.
Z grona naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Bartłomiej Hamerlak z Cieszyńskiego Klubu Motorowego, który w zawodach Pucharu Polski dwukrotnie był najlepszy w klasie Masters.


Wyniki:


III runda Mistrzostw Polski


Klasyfikacja generalna

1 Jucius Nerimantas Litwa 1:18.56,19
2 Dawid Babicz KS Rega MX Team Ropczyce 1:19.36,56
3 Damian Musiał KTM Novi Korona Kielce 1:19.44,98
4 Aleksander Bracik KTM Novi Korona Kielce 1:21.16,04
5 Tymoteusz Bachleda Szeliga BKM Bielsko-Biała 1:21.38,07
6 Kacper Baklarz BKM Bielsko-Biała 1:21.51,61
. ... ... ...
13 Kamil Narowski CKM Cieszyn 1:24.00,05


Klasa E1

1 Damian Musiał KTM Novi Korona Kielce 1:19.44,98
2 Patryk Kuleszo Hawi Racing Team Opole 1:22.42,71
3 Wojciech Latała Hawi Racing Team Opole 1:23.46,27
4 Kamil Narowski CKM Cieszyn 1:24.00,05


Klasa E2/E3

1 Jucius Nerimantas Litwa 1:18.56,19
2 Aleksander Bracik KTM Novi Korona Kielce 1:21.16,04
3 Kacper Baklarz BKM Bielsko-Biała 1:21.51,61



III runda Pucharu Polski


Klasa Masters

1 Bartłomiej Hamerlak CKM Cieszyn 1:15.46,77
2 Michał Leśniewski Moto Klub Ostróda 1:16.19,33
3 Waldemar Królikowski KS Rega MX Team Ropczyce 1:17.12,77
. ... ... ...
8 Sebastian Baklarz BKM Bielsko-Biała 1:18.52,14



IV runda Mistrzostw Polski


Klasyfikacja generalna

1 Jucius Nerimantas Litwa 1:07.59,99
2 Damian Musiał KTM Novi Korona Kielce 1:08.57,69
3 Dawid Babicz KS Rega MX Team Ropczyce 1:08.18,75
4 Aleksander Bracik KTM Novi Korona Kielce 1:09.39,62
5 Tymoteusz Bachleda Szeliga BKM Bielsko-Biała 1:11.06,45
6 Kacper Baklarz BKM Bielsko-Biała 1:11.07,10
. ... ... ...
9 Kamil Narowski CKM Cieszyn 1:11.58,94


Klasa E1

1 Damian Musiał KTM Novi Korona Kielce 1:08.57,69
2 Kamil Narowski CKM Cieszyn 1:11.58,94
3 Patryk Kuleszo Hawi Racing Team Opole 1:12.18,78


Klasa E2/E3

1 Jucius Nerimantas Litwa 1:07.59,99
2 Aleksander Bracik KTM Novi Korona Kielce 1:09.39,62
3 Kacper Baklarz BKM Bielsko-Biała 1:11.07,10



IV runda Pucharu Polski


Klasa Masters

1 Bartłomiej Hamerlak CKM Cieszyn 1:04.03,07
2 Michał Leśniewski Moto Klub Ostróda 1:04.04,04
3 Waldemar Królikowski KS Rega MX Team Ropczyce 1:04.11,10





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności