www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







STRZELALI O PUCHAR WÓJTA GMINY GOLESZÓW 24/09/2019


W minioną niedzielę na strzelnicy myśliwskiej 'Hubertus' w Goleszowie odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Goleszów.
W rywalizacji z pistoletu sportowego najlepsi okazali się: Ewelina Wychadańczuk (KŻR LOK OSP Dzięgielów), Julia Błahut (ZSTiO Skoczów), Ryszard Moiczek (KŻR LOK OSP Dzięgielów), Krzysztof Krajewski (KŻR LOK Korona Gumna) oraz Piotr Pilch (ZSwC ZDZ Katowice).


Wyniki:


Kobiety (20 strzałów)

1 Ewelina Wychadańczuk KŻR LOK OSP Dzięgielów 164 pkt.
2 Paulina Mrozek CBK Cieszyn 143 pkt.
3 Iwona Franek UG Goleszów 4 pkt.


Mężczyźni (20 strzałów)

1 Ryszard Moiczek KŻR LOK OSP Dzięgielów 186 pkt.
2 Zdzisław Zawada KŻR LOK OSP Dzięgielów 179 pkt.
3 Rafał Soboszek KŻR LOK OSP Dzięgielów 178 pkt.
4 Roman Gaszczyk LOK Czechowice-Dziedzice 174 pkt.
5 Krystian Mróz KŻR LOK OSP Dzięgielów 162 pkt.
6 Mariusz Moiczek KŻR LOK OSP Dzięgielów 158 pkt.
7 Roman Łyczko KŻR LOK OSP Dzięgielów 155 pkt.
8 Mariusz Zbrzeźniak KŻR LOK OSP Dzięgielów 148 pkt.
9 Przemysław Mrozek KŻR LOK Korona Gumna 143 pkt.
10 Roman Gazda KŻR LOK OSP Dzięgielów 136 pkt.
11 Roman Florczykiewicz KŻR LOK Orzeł Cieszyn 134 pkt.
12 Karol Lipowczan niestowarzyszony 59 pkt.


Weterani - 50 lat i starsi (20 strzałów)

1 Krzysztof Krajewski KŻR LOK Korona Gumna 186 pkt.
2 Janusz Michalik KŻR LOK OSP Dzięgielów 178 pkt
3 Erwin Mrózek KŻR Orzeł Cieszyn 176 pkt.
4 Janusz Soboszek KŻR LOK OSP Dzięgielów 173 pkt.
5 Mirosław Sobański KŻR LOK Korona Gumna 153 pkt
6 Bogdan Janusz KŻR LOK OSP Dzięgielów 141 pkt.
7 Leszek Franek KŻR LOK Sokół Cieszyn 124 pkt.


Dziewczęta (10 strzałów)

1 Julia Błahut ZSTiO Skoczów 78 pkt.
2 Roksana Plucińska ZSwC ZDZ Katowice 59 pkt.
3 Nikola Zbrzeźniak ZP Międzyświeć 53 pkt.
4 Maria Cieślar ZSwC ZDZ Katowice 34 pkt.
5 Natalia Jaworek ZS im. Wł. Szybińskiego Cieszyn 28 pkt.


Chłopcy (10 strzałów)
 
1 Piotr Pilch ZSwC ZDZ Katowice 86 pkt.  
2 Grzegorz Jasiczek ZSTiO Skoczów 78 pkt.  
3 Michał Stolarz ZSwC ZDZ Katowice 77 pkt.  
4 Konrad Wiaderny ZSTiO Skoczów 56 pkt. 1 x 9
5 Daniel Pluciński I LO Cieszyn 56 pkt.  
6 Jakub Waltar I LO Cieszyn 49 pkt.  
7 Kamil Górniak I LO Cieszyn 47 pkt.  
8 Krzysztof Bryś   37 pkt.  


Do pobrania - http://www.sport.olza.pl/public/Komunikat - Pucha Wojta Gminy Goleszow 2019 - poprawiony.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności