www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







STRZELAŁY W ZŁOTORYI 19/02/2020


W dniach 14-16 lutego w Złotoryi odbyły się Międzynarodowe Zawody Klasyfikacyjne w strzelectwie sportowym 'Wielki Puchar Kaczawy'

Pierwszego dnia imprezy nieźle spisała się Katarzyna Bieniek z Ochaby, która zajęła trzecie miejsce w finale pistoletu seniorek. Mogło być jeszcze lepiej, bowiem przed przedostatnią serią strzelań prowadziła. W niej oddała dwa gorsze od rywalek strzały, przez co nie zdołała awansować do rozgrywki o końcowe zwycięstwo (finały rozgrywane były systemem dwie serie po pięć strzałów, a następnie serie po dwa strzały, przy czym zawodniczka z najgorszym wynikiem odpadała z rywalizacji).
W rywalizacji juniorek piąta była Aleksandra Moiczek z Goleszowa.

Drugiego dnia imprezy zawodniczki Cieszyńskiego Bractwa Kurkowego utrzymały dobrą dyspozycję, dzięki czemu zajęły trzecie lokaty w swoich kategoriach wiekowych (suma strzelań z dwóch dni). 

Obie wystartowały w niedzielnym super finale, w którym prawo startu miało po czterech najlepszych strzelców z kategorii seniorka, juniorka, senior i junior.
W rywalizacji, którego stawką była sztabka złota, triumfował Krzysztof Kozłowski (Hamer Kozienice). Katarzyna Bieniek zajęła czwarte, a Aleksandra Moiczek - szóste miejsce.



Wyniki:


Seniorki - Pistolet pneumatyczny 


Dzień I - 14.02.2020


Finał
 
1 Wioletta Pawluczek PZSS 236,6 pkt.
2 Sławomira Szpek Flota Gdynia 236,5 pkt.
3 Katarzyna Bieniek CBK Cieszyn 216,4 pkt.
4 Natalia Król Śląsk Wrocław 193,8 pkt.
5 Joanna Panter Skorpion Polkowice 170,3 pkt.
6 Katarzyna Klepacz Legia Warszawa 150,6 pkt.
7 Kinga Kowalik Dragon Siedlce 129,5 pkt.
8 Sandra Musielak Agat Złotoryja 109,5 pkt.


Eliminacje (60 strzałów)

1 Natalia Król Śląsk Wrocław 576 pkt. 86 + 95 + 96 + 96 + 97 + 96
2 Sławomira Szpek Flota Gdynia 570 pkt. 94 + 96 + 96 + 96 + 93 + 95
3 Wioletta Pawluczek PZSS 563 pkt. 94 + 96 + 93 + 92 + 94 + 94
4 Katarzyna Klepacz Legia Warszawa 561 pkt. 94 + 94 + 94 + 92 + 91 + 96
5 Katarzyna Bieniek CBK Cieszyn 555 pkt. 91 + 91 + 92 + 91 + 97 + 93
6 Kinga Kowalik Dragon Siedlce 553 pkt. 96 + 93 + 91 + 89 + 91 + 97



Dzień II - 15.02.2020


Eliminacje (60 strzałów)

1 Natalia Król Śląsk Wrocław 575 pkt. 96 + 96 + 96 + 96 + 95 + 96
2 Sławomira Szpek Flota Gdynia 570 pkt. 97 + 94 + 97 + 95 + 94 + 93
3 Katarzyna Klepacz Legia Warszawa 569 pkt. 96 + 94 + 97 + 94 + 96 + 92
4 Katarzyna Bieniek CBK Cieszyn 562 pkt. 93 + 91 + 91 + 97 + 93 + 97
5 Joanna Panter Skorpion Polkowice 556 pkt. 93 + 98 + 91 + 86 + 94 + 94
6 Wioletta Pawluczek PZSS 553 pkt. 89 + 91 + 95 + 92 + 92 + 94

Suma dwóch strzelań (14-15.02.2020)

1 Natalia Król Śląsk Wrocław 1151 pkt. 576 + 575
2 Sławomira Szpek Flota Gdynia 1140 pkt. 570 + 570
3 Katarzyna Klepacz Legia Warszawa 1130 pkt. 561 + 569
4 Katarzyna Bieniek CBK Cieszyn 1117 pkt. 555 + 562



Juniorki (pistolet pneumatyczny)


Dzień I (14.02.2020)

Finał
 
1 Weronika Paszek PZSS 229,3 pkt.
2 Martyna Trefon KBS Pszczyna 228,2 pkt.
3 Katarzyna Sukiennik ZKS Warszawa 206,1 pkt.
4 Hana Salavcova Czechy 183,7 pkt.
5 Aleksandra Moiczek CBK Cieszyn 164,4 pkt.
6 Natalia Wnęk Legia Warszawa 144,7 pkt.
7 Zuzanna Winna Bock Rawicz 123,7 pkt.
8 Jowita Krupa Husaria Krosno 96,1 pkt.


Eliminacje (60 strzałów)

1 Weronika Paszek PZSS 556 pkt. 91 + 92 + 93 + 95 + 91 + 94
2 Katarzyna Sukiennik ZKS Warszawa 542 pkt. 92 + 87 + 91 + 89 + 93 + 90
3 Natalia Wnęk Legia Warszawa 537 pkt. 86 + 89 + 88 + 89 + 90 + 95
4 Katarzyna Bieniek CBK Cieszyn 536 pkt. 91 + 87 + 94 + 90 + 86 + 88
5 Martyna Trefon KBS Pszczyna 534 pkt. 87 + 92 + 91 + 81 + 87 + 86
6 Jowita Krupa Husaria Krosno 526 pkt. 85 + 89 + 89 + 88 + 88 + 87



Dzień II (15.02.2020)
 

Eliminacje (60 strzałów)

1 Weronika Paszek PZSS 559 pkt. 90 + 96 + 93 + 96 + 91 + 93
2 Katarzyna Sukiennik ZSK Warszawa 544 pkt. 91 + 92 + 86 + 90 + 94 + 91
3 Aleksandra Moiczek CBK Cieszyn 543 pkt. 88 + 93 + 88 + 90 + 92 + 92
4 Zuzanna Winna Bock Rawicz 540 pkt. 91 + 93 + 90 + 90 + 85 + 91
5 Nel Skowronek Śląsk Wrocław 539 pkt. 89 + 86 + 93 + 92 + 92 + 87
6 Martyna Trefon KBS Pszczyna 539 pkt. 86 + 91 + 89 + 90 + 94 + 89

 
Suma dwóch strzelań (14-15.02.2020)

1 Weronika Paszek PZSS 1115 pkt. 556 + 559
2 Katarzyna Sukiennik ZSK Warszawa 1086 pkt. 542 + 544
3 Aleksandra Moiczek CBK Cieszyn 1079 pkt. 536 + 543
4 Martyna Trefon KBS Pszczyna 1073 pkt. 534 + 539



Superfinał


Finał
 
1 Krzysztof Kozłowski Hamer Kozienice 28,9 pkt. 9,8 + 8,5 + 10,.5
2 Jerzy Pietrzak Wawel Kraków 28,1 pkt. 10,7 + 8,3 + 9,1 + (9,9)
3 Weronika Paszek PZSS  28,1 pkt. 9,5 + 9,5 + 10,1


Eliminacje

1 Jerzy Pietrzak 10,1 9,5 8,9 10,3 10,3 10,8 10,7 10,1 10,3 10,5
2 Krzysztof Kozłowski 10,3 9,9 10,8 10,4 10,3 10,4 10,1 9,4 8,9 10,6
3 Weronika Paszek 9,6 7,6 10,1 10,1 8,2 9,4 10,0 9,9 10,4 9,0
4 Katarzyna Bieniek 10,5 10,3 10,4 10,5 9,4 9,3 9,5 10,2 8,9 8,8
5 Katarzyna Klepacz 9,6 10,1 8,9 10,2 9,3 10,3 9,3 8,9 7,5  
6 Aleksandra Moiczek 9,7 9,2 9,3 9,8 9,1 10,6 9,1 8,6    
7 Jan Rabczuk 9,3 7,9 10,1 9,7 10,7 9,6 8,2      
8 Tomasz Sobol 10,5 10,0 9,0 8,9 9,8 8,6        





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności