www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SZACHOWE MISTRZOSTWA OSIEDLA STASZIC 07/12/2012


Stanisław Kubiniok został zwycięzcą I Otwartych Mistrzostw Osiedla Staszica w szachach, które zostały rozegrane wczoraj w Szkole Podstawowej nr 19 w Jastrzębiu Zdroju.
Drugie miejsce zajął Mikołaj Wodecki, a trzecie Stanisław Miśkowiec.

Wśród kobiet najlepsza okazała się Paulina Ziebura, natomiast w gronie juniorów pierwsze miejsce zajęli Zuzanna Adamczyk oraz Michał Orzechowski.


Wyniki:

Klasyfikacja generalna - 7 rund

1 Stanisław Kubiniok 6,0 pkt. 24,0 32,0
2 Mikołaj Wodecki 6,0 pkt. 22,5 30,5
3 Stanisław Miśkowiec 5,5 pkt. 24,0 33,5
4 Paulina Ziebura 5,0 pkt. 22,0 31,5
5 Michał Orzechowski 5,0 pkt. 20,0 29,0
6 Tomasz Posłuszny 5,0 pkt. 19,0 26,5
7 Stefan Pelikan 4,5 pkt. 23,0 32,0
8 Michał Wodecki 4,5 pkt. 20,0 29,0
8 Zuzanna Adamczyk 4,5 pkt. 20,0 29,0
10 Monika Kordela 4,0 pkt. 19,5 26,0
11 Dawid Drobny 4,0 pkt. 16,5 25,5
12 Daria Jeziorska 4,0 pkt. 13,5 20,5
13 Andrzej Matusiak 3,5 pkt. 15,0 20,0
14 Dawid Sułkowski 3,5 pkt. 21,0 29,5
15 Stanisław Brzyszkowski 3,5 pkt. 17,0 24,0
16 Aleksander Wodecki 3,5 pkt. 19,5 27,5
17 Piotr Holeksa 3,5 pkt. 18,5 26,0
18 Kamil Kordela 3,5 pkt. 17,0 25,0
19 Jakub Bąk 3,5 pkt. 14,0 20,5
20 Szymon Czerwiński 3,0 pkt. 19,5 27,5
21 Dawid Dobrodziej 3,0 pkt. 17,0 24,5
22 Tomasz Drobny 3,0 pkt. 17,5 22,5
23 Szymon Roślicki 3,0 pkt. 16,5 23,0
24 Paweł Adamczyk 3,0 pkt. 16,0 21,0
25 Michał Kolekta 3,0 pkt. 14,0 18,5
26 Tomasz Gałuszka 2,5 pkt. 15,0 20,0
27 Oliwia Czerwińska 2,5 pkt. 15,0 19,5
28 Michał Adamczyk 2,0 pkt. 16,0 23,0
29 Kacper Woś 2,0 pkt. 13,0 19,5
30 Dariusz Turski 2,0 pkt. 13,0 18,5
31 Wojciech Kabata 1,5 pkt. 16,0 23,5
32 Jakub Kabata 1,5 pkt. 15,5 20,5
33 Julia Skiepko 1,0 pkt. 12,0 16,5
34 Amelia Radziszewska 0,5 pkt. 13,0 17,5


Kobiety

1 Paulina Ziebura 5,0 pkt. 22,0 31,5
2 Zuzanna Adamczyk 4,5 pkt. 20,0 29,0
3 Monika Kordela 4,0 pkt. 19,5 26,0
4 Daria Jeziorska 4,0 pkt. 13,5 20,5
5 Oliwia Czerwińska 2,5 pkt. 15,0 19,5
6 Julia Skiepko 1,0 pkt. 12,0 16,5
7 Amelia Radziszewska 0,5 pkt. 13,0 17,5


Juniorki do lat 18

1 Zuzanna Adamczyk 4,5 pkt. 20,0 29,0
2 Monika Kordela 4,0 pkt. 19,5 26,0
3 Daria Jeziorska 4,0 pkt. 13,5 20,5
4 Oliwia Czerwińska 2,5 pkt. 15,0 19,5
5 Julia Skiepko 1,0 pkt. 12,0 16,5
6 Amelia Radziszewska 0,5 pkt. 13,0 17,5


Juniorzy do lat 18

1 Mikołaj Wodecki 6,0 pkt. 22,5 30,5
2 Michał Orzechowski 5,0 pkt. 20,0 29,0
3 Tomasz Posłuszny 5,0 pkt. 19,0 26,5
4 Dawid Drobny 4,0 pkt. 16,5 25,5
5 Dawid Sułkowski 3,5 pkt. 21,0 29,5
6 Aleksander Wodecki 3,5 pkt. 19,5 27,5
7 Piotr Holeksa 3,5 pkt. 18,5 26,0
8 Kamil Kordela 3,5 pkt. 17,0 25,0
9 Jakub Bąk 3,5 pkt. 14,0 20,5
10 Szymon Czerwiński 3,0 pkt. 19,5 27,5
11 Dawid Dobrodziej 3,0 pkt. 17,0 24,5
12 Tomasz Drobny 3,0 pkt. 17,5 22,5
13 Szymon Roślicki 3,0 pkt. 16,5 23,0
14 Paweł Adamczyk 3,0 pkt. 16,0 21,0
15 Michał Kolekta 3,0 pkt. 14,0 18,5
16 Tomasz Gałuszka 2,5 pkt. 15,0 20,0
17 Michał Adamczyk 2,0 pkt. 16,0 23,0
18 Kacper Woś 2,0 pkt. 13,0 19,5
19 Dariusz Turski 2,0 pkt. 13,0 18,5
20 Wojciech Kabata 1,5 pkt. 16,0 23,5
21 Jakub Kabata 1,5 pkt. 15,5 20,5





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności