www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SZACHOWA LIGA MIAST JUNIORÓW - TURNIEJ W PIETWAŁDZIE 23/12/2012


Patrik Melzer (TJ Slovan Havířov) wygrał trzeci turniej Szachowej Ligi Miast Juniorów 2012/2013, który rozegrano wczoraj w Pietwałdzie.
To trzecie z rzędu zwycięstwo Melzera w tym cyklu zawodów.
Drugie miejsce zajął Vit Kostka z Dziećmorowic, a trzecie zawodnik UKS Pionier Jastrzębie - Maciej Karp.


Wyniki:

Grupa A - 7 rund

1 Patrik Melzer Havířov 6,0 pkt. 21,5 29,0
2 Vít Kostka Dětmarovice 5,5 pkt. 20,0 28,0
3 Maciej Karp Wodzisław Śląski 5,0 pkt. 22,5 31,5
4 Ludmila Kopcová Ostrava 5,0 pkt. 19,5 27,5
5 Jiří Novák Petřvald 4,5 pkt. 22,5 30,5
6 Michael Bausano Český Těšín 4,5 pkt. 18,5 26,5
7 Stanisław Drożniak Jastrzębie Zdrój 4,5 pkt. 17,0 24,5
8 David Pilch Jablunkov 4,0 pkt. 17,5 25,5
9 Marek Lojek Český Těšín 3,5 pkt. 20,5 29,0
10 Tomasz Posłuszny Jastrzębie Zdrój 3,5 pkt. 20,0 27,5
11 Jan Šebesta Orlová 3,5 pkt. 20,0 27,0
12 Adam Fialka Dětmarovice 3,5 pkt. 18,5 25,5
13 Zuzanna Adamczyk Jastrzębie Zdrój 3,5 pkt. 17,5 24,5
14 Matouš Sikora Rychvald 3,5 pkt. 16,5 23,0
15 Anežka Drastichová Orlová 3,5 pkt. 14,0 20,0
16 Ondřej Šramek Bohumín 3,0 pkt. 18,5 26,5
17 Michał Orzechowski Jastrzębie Zdrój 3,0 pkt. 16,5 23,5
18 Aleš Pekárak Petřvald 3,0 pkt. 15,0 20,5
19 Łukasz Liśnikowski Wodzisław Śląski 2,5 pkt. 14,0 19,5
20 Jakub Ochmyt Jablunkov 2,0 pkt. 16,0 23,0
21 Ladislav Kopec Ostrava 2,0 pkt. 14,0 20,0
22 Tomáš Horvath Orlová 2,0 pkt. 11,5 19,0
23 Monika Kordela Jastrzębie Zdrój 1,5 pkt. 14,0 20,0
24 Tomáš Fridrišek Ostrava 2,5 pkt. 13,0 19,5


Grupa B - 9 rund

1 Mateusz Bober Rybnik 7,5 pkt. 40,0 50,0
2 Aleksander Wodecki Wodzisław Śląski 7,0 pkt. 44,0 56,0
3 Łukasz Frydrych Rybnik 7,0 pkt. 40,5 52,0
4 Filip Lendel Rybnik 7,0 pkt. 36,5 47,5
5 Filip Haška Frýdek-Místek 6,5 pkt. 39,5 50,0
6 Szymon Czerwiński Jastrzębie Zdrój 6,0 pkt. 43,5 56,0
. ... ... ... ... ...
8 Tomasz Gałuszka Jastrzębie Zdrój 6,0 pkt. 38,5 49,5
9 Dawid Drobny Jastrzębie Zdrój 6,0 pkt. 35,5 46,5
16 Dawid Dobrodziej Jastrzębie Zdrój 5,0 pkt. 28,5 37,0
19 Oliwia Czerwińska Jastrzębie Zdrój 4,5 pkt. 36,5 45,0
20 Piotr Holeksa Jastrzębie Zdrój 4,5 pkt. 34,5 45,5
25 Jakub Bąk Jastrzębie Zdrój 4,0 pkt. 32,5 42,0
26 Daria Jeziorska Jastrzębie Zdrój 4,0 pkt. 32,0 40,5
28 Szymon Walczak Jastrzębie Zdrój 4,0 pkt. 29,5 40,0
30 Szymon Roślicki Jastrzębie Zdrój 4,0 pkt. 27,0 34,5
34 Michał Kolekta Jastrzębie Zdrój 3,0 pkt. 32,0 40,0
44 Nikola Rzeszut Jastrzębie Zdrój 1,0 pkt. 24,0 31,0


Klasyfikacja generalna (po III turniejach)

1 Patrik Melzer Havířov 300 pkt.
2 Vít Kostka Dětmarovice 260 pkt.
3 Marek Lojek Český Těšín 225 pkt.
4 Maciej Karp Wodzisław Śląski 213 pkt.
5 Ondřej Šramek Bohumín 158 pkt.
6 David Pilch Jablunkov 153 pkt.
7 Tomáš Horvath Orlová 151 pkt.
8 Stanisław Drożniak Jastrzębie Zdrój 142 pkt.
9 Jiří Novák Petřvald 125 pkt.
10 Michał Orzechowski Jastrzębie Zdrój 121 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności