www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DRUGA SESJA JASTRZĘBSKIEJ LIGI SZACHOWEJ AMATORÓW 28/10/2003


Roman Dawidów wśród seniorów i Marcin Matusiak wśród juniorów wygrali w drugiej sesji Jastrzębskiej Ligi Szachowej Amatorów, która odbyła się w sobotę w Szkole Podstawowej nr 5.
Dawidów w pięciu rundach uzbierał 4,5 pkt. i wyprzedził Marcina Matusiaka - 4,0 pkt. i Marka Marcinkowskiego - 4,0 pkt.
W kategorii juniorów drugie miejsce zajął Szymon Wiercioch, a trzecie Zbyszek Marcinkowski.

W klasyfikacji generalnej po dwóch sesjach przewodzą Marek Marcinkowski wśród seniorów, który uzbierał 8,5 pkt. oraz Marcin Matusiak wśród juniorów z dorobkiem 14,5 pkt.

Wyniki II sesji: Seniorzy (5 partii)
1. Roman Dawidów - 4,5 pkt. (4 zwyc.)
2. Marcin Matusiak - 4,0 pkt. (4 zwyc.)
3. Marek Marcinowski - 4,0 pkt. (4 zwyc.)
4. Konstanty Gąsior - 4,0 pkt. (3 zwyc.)
5. Zbigniew Marcinowski - 3,5 pkt. (3 zwyc.)
6. Izabela Śliwińska - 3,5 pkt. (3 zwyc.)
7. Stanisław Miśkowiec - 3,0 pkt. (3 zwyc.)
8. Sławomir Nosalik - 3,0 pkt. (3 zwyc.)
9. Henryk Gołdyn - 3,0 pkt. (3 zwyc.)
10. Andrzej Matusiak - 3,0 pkt. (3 zwyc.)
11. Łukasz Kosiorek - 3,0 pkt. (3 zwyc.)
12. Marek Zieliński - 3,0 pkt. (3 zwyc.)
13. Rafał Nowak - 3,0 pkt. (2 zwyc.)
14. Gabriel Przepióra - 2,5 pkt. (1 zwyc.)
15. Sławomir Śliwiński - 2,5 pkt. (1 zwyc.)
16. Artur Wiczyński - 2,5 pkt. (2 zwyc.)
17. Kazimierz Nowak - 2,5 pkt. (2 zwyc.)
18. Szymon Rzepka - 2,0 pkt. (2 zwyc.)
19. Stanislaw Musiał - 2,0 pkt. (1 zwyc.)
20. Bernard Przepióra - 2,0 pkt. (1 zwyc.)
21. Ryszard Sadowy - 2,0 pkt. (2 zwyc.)
22. Stanisław Jarecki - 2,0 pkt. (1 zwyc.)
23. Arkadiusz Żabiński - 1,5 pkt. (1 zwyc.)
24. Henryk Merten - 1,0 pkt. (0 zwyc.)
25. Tadeusz Złocki - 1,0 pkt. (1 zwyc.)
26. Agnieszka Żabińska - 1,0 pkt. (1 zwyc.)
27. Aneta Wiczyńska - 1,0 pkt. (1 zwyc.)

Wyniki II sesji: Juniorzy (9 partii)
1. Marcin Matusiak (Gimnazjum nr 4) - 8,5 pkt. (7 zwyc.)
2. Szymon Wiercioch (LO nr 2) - 7,5 pkt. (6 zwyc.)
3. Zbyszek Marcinowski (Gimnazjum nr 2) - 7,0 pkt. (6 zwyc.)
4. Łukasz Kosiorek (SP-19) - 6,0 pkt. (5 zwyc.)
5. Marek Marcinowski (LO nr 1) - 6,0 pkt. (5 zwyc.)
6. Aneta Wiczyńska (Gimnazjum nr 4) - 5,5 pkt. (5 zwyc.)
7. Artur Wiczyński (SP-19) - 5,0 pkt. (4 zwyc.)
8. Rafał Nowak (Gimnazjum nr 4) - 5,0 pkt. (4 zwyc.)
9. Jakub Szymon (LO nr 2) - 5,0 pkt. (5 zwyc.)
10. Magdalena Pisarek (SP-5) - 5,0 pkt. (5 zwyc.)
11. Arkadiusz Żabiński (Gimnazjum nr 4) - 5,0 pkt. (5 zwyc.)
12. Bartłomiej Żeromski (SP-12) - 5,0 pkt. (5 zwyc.)
13. Grzegorz Ziewacz (SP-12) - 5,0 pkt. (5 zwyc.)
14. Izabela Nowak (SP-5) - 5,0 pkt. (5 zwyc.)
15. Wojciech Stylok (SP-19) - 5,0 pkt. (5 zwyc.)
16. Piotr Maciejowski (SP-12) - 5,0 pkt. (5 zwyc.)
17. Przemysław Marnikowski (SP-12) - 5,0 pkt. (4 zwyc.)
18. Kamil Sierny (SP-5) - 4,5 pkt. (4 zwyc.)
19. Justyna Micor (SP-12) - 4,5 pkt. (3 zwyc.)
20. Agnieszka Żabinska (LO nr 2) - 4,0 pkt. (4 zwyc.)
21. Marcin Pisarek (SP-5) - 4,0 pkt. (4 zwyc.)
22. Paulina Kosiorek (SP-19) - 4,0 pkt. (4 zwyc.)
23. Anna Godzic (SP-12) - 4,0 pkt. (3 zwyc.)
24. Paweł Mikrut (SP-10) - 4,0 pkt. (4 zwyc.)
25. Patryk Kaczmarczyk (SP-19) - 3,5 pkt. (3 zwyc.)
26. Piotr Pieszczyk (SP-12) - 3,5 pkt. (2 zwyc.)
27. Mateusz Jeleśniański (SP-19) - 3,0 pkt. (3 zwyc.)
28. Angelika Górska (SP-16) - 3,0 pkt. (2 zwyc.)
29. Marta Kosiorek (SP-19) - 3,0 pkt. (2 zwyc.)
30. Paulina Skorska (SP-12) - 2,5 pkt. (1 zwyc.)
31. Samuel Jeleśniański (SP-19) - 1,0 pkt. (0 zwyc.)


Klasyfikacja Seniorów po II sesji
1. Marek Marcinowski - 8,5 pkt.
2. Marcin Matusiak - 8,0 pkt.
3. Andrzej Matusiak - 7,5 pkt.
4. Izabela Śliwińska - 7,5 pkt.
5. Roman Dawidów - 7,5 pkt.
6. Zbigniew Marcinowski - 6,5 pkt.
7. Gabriel Przepióra - 5,5 pkt.
8. Sławomir Nosalik - 5,0 pkt.
9. Łukasz Kosiorek - 5,0 pkt.
10. Rafał Nowak - 5,0 pkt.
11. Sławomir Śliwiński - 4,5 pkt.
12. Artur Wiczyński - 4,5 pkt.
13. Konstanty Gąsior - 4,0 pkt.
14. Paweł Śliwiński - 3,0 pkt.
15. Patrycja Łabędź - 3,0 pkt.
16. Aneta Wiczyńska - 3,0 pkt.
17. Stanisław Miśkowiec - 3,0 pkt.
18. Henryk Gołdyn - 3,0 pkt.
19. Marek Zieliński - 3,0 pkt.
20. Kazimierz Nowak - 2,5 pkt.
21. Darek Łabędź - 2,0 pkt.
22. Grzegorz Sawczuk - 2,0 pkt.
23. Szymon Rzepka - 2,0 pkt.
24. Stanisław Musiał - 2,0 pkt.
25. Bernard Przepióra - 2,0 pkt.
26. Ryszard Sadowy - 2,0 pkt.
27. Stanisław Jarecki - 2,0 pkt.
28. Arkadiusz Żabinski - 1,5 pkt.
29. Wojciech Stylok - 1,0 pkt.
30. Kamil Sierny - 1,0 pkt.
31. Henryk Merten - 1,0 pkt.
32. Tadeusz Złocki - 1,0 pkt.
33. Agnieszka Żabińska - 1,0 pkt.

Klasyfikacja Juniorów po II sesji
1. Marcin Matusiak (Gimnazjum nr 4) - 14,5 pkt.
2. Zbyszek Marcinowski (Gimnazjum nr 2) - 14,0 pkt.
3. Marek Marcinowski (LO nr 1) - 13,5 pkt.
4. Szymon Wiercioch (LO nr 2) - 13,0 pkt.
5. Artur Wiczyński (SP-19) - 12,0 pkt.
6. Łukasz Kosiorek (SP-19) - 12,0 pkt.
7. Aneta Wiczyńska (Gimnazjum nr 4) - 11,5 pkt.
8. Rafał Nowak (Gimnazjum nr 4) - 11,0 pkt.
9. Kamil Sierny (SP-19) - 10,5 pkt.
10. Izabela Nowak (SP-5) - 10,0 pkt.
11. Wojciech Stylok (SP-19) - 10,0 pkt.
12. Paweł Mikrut (SP-10) - 9,5 pkt.
13. Arkadiusz Żabinski (Gimnazjum nr 4) - 9,0 pkt.
14. Paulina Kosiorek (SP-19) - 8 pkt.
15. Angelika Górska (SP-16) - 7,5 pkt.
16. Marta Kosiorek (SP-19) - 7,0 pkt.
17. Paweł Wiercioch (Gimnazjum nr 4) - 6,0 pkt.
18. Jakub Szymon (LO nr 2) - 5,0 pkt.
19. Magdalena Pisarek (SP-5) - 5,0 pkt.
20. Bartłomiej Żeromski (SP-12) - 5,0 pkt.
21. Mariusz Dawidów (SP-5) - 5,0 pkt.
22. Grzegorz Ziewacz (SP-12) - 5,0 pkt.
23. Bartosz Karnas (SP-19) - 5,0 pkt.
24. Patrycja Piorónoska (SP-5) - 5,0 pkt.
25. Piotr Maciejowski (SP-12) - 5,0 pkt.
26. Mateusz Horak (SP-19) - 5,0 pkt.
27. Justyna Micor (SP-12) - 4,5 pkt.
28. Kamil Borodziej (SP-19) - 4,5 pkt.
29. Agnieszka Żabinska (LO nr 2) - 4,0 pkt.
30. Marcin Pisarek (SP-5) - 4,0 pkt.
31. Anna Godzic (SP-12) - 4,0 pkt.
32. Izabela Antonow (SP-19) - 4,0 pkt.
33. Przemysław Marnikowski (SP-12) - 4,0 pkt.
34. Michał Nejman (SP-19) - 4,0 pkt.
35. Samuel Jeleśniański (SP-19) - 4,0 pkt.
36. Karolina Boroch (SP-19) - 3,5 pkt.
37. Patryk Kaczmarczyk (SP-19) - 3,5 pkt.
38. Piotr Pieszczyk (SP-12) - 3,5 pkt.
39. Mateusz Tylutki (SP-19) - 3,5 pkt.
40. Mateusz Jeleśniański (SP-19) - 3,0 pkt.
41. Paulina Skórska (SP-12) - 2,5 pkt.
42. Sandra Zator (SP-19) - 2,0 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności