www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SZACHIŚCI WALCZYLI O AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI 28/10/2003


W dniach 18-24 października w Jarnołtówku koło Głuchołaz odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów będące eliminacjami do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów oraz do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Aby uzyskać awans należało wywalczyć jedno z pierwszych trzech miejsc w kategoriach wiekowych do 16 i 18 lat lub jedno z czterech w pozostałych kategoriach.
Z naszych zawodników sztuki tej dokonali Monika Cieślar (MUKS Cieszyn) w kategorii dziewcząt do lat 14, Izabela Śliwińska (LKS Wisła Strumień) w kategorii dziewcząt do lat 18, Artur Wiczyński w kategorii chłopców do lat 10 i Marcin Matusiak (obaj UKS Pionier Jastrzębie) w kategorii chłopców do lat 14.
Wcześniej udział w Mistrzostwach zapewnili sobie Michał Cieślar (MUKS Cieszyn) w kategorii chłopców do lat 10, Jakub Dudys (LKS Wisła Strumień) w kategorii chłopców do lat 14 oraz Patrycja Łabędź (UKS Pionier Jastrzębie) w kategorii dziewcząt do lat 12.

Pozostali nasi zawodnicy szansy awansu szukać będą w Turnieju Ostatniej Szansy, który zostanie rozegrany w dniach 23-29 listopada w wiślańskim Ośrodku Wypoczynkowym 'Halny'.

Wyniki:

Dziewczęta do lat 10
1. Joanna Pańczyk (Diagonalia Imielin) - 6,5 pkt.
2. Ksymena Basińska (Jedynka Tychy) - 6,5 pkt.
3. Marta Bazan (Rodło Opole) - 6,0 pkt.
4. Eliza Basińska (Jedynka Tychy) - 5,5 pkt.

Dziewczęta do lat 12
1. Natalia Szczurek (AZS Politechnika Gliwice) - 7,5 pkt.
2. Dorota Prandzioch (Rodło Opole) - 6,0 pkt.
3. Sabina Kuś (JKSz-MCKiS Jaworzno) - 5,5 pkt.
4. Joanna Szybka (PAT Ligota Dolna) - 4,5 pkt.

Dziewczęta do lat 14
1. Marta Gorol (Orkan Piekary Śląskie) - 8,0 pkt.
2. Michalina Botor (MOSiR Zabrze) - 6,5 pkt.
3. Monika Cieślar (MUKS Cieszyn) - 6,0 pkt.
4. Joanna Kuś (JKSz-MCKiS Jaworzno) - 5,5 pkt.
...
8. Karolina Płonka (LKS Wisła Strumień) - 4,0 pkt.

Dziewczęta do lat 16
1. Anna Skupińska (Rodło Opole) - 7,0 pkt.
2. Olga Niziołek (Carbo Gliwice) - 6,5 pkt.
3. Iwona Bastrzyk (Goniec Kluczbork) - 6,5 pkt.

Dziewczęta do lat 18
1. Izabela Śliwińska (LKS Wisła Strumień) - 8,0 pkt.
2. Marta Taboła (Rodło Opole) - 7,0 pkt.
3. Katarzyna Krajewska (Centrum Zabrze) - 5,5 pkt.

Chłopcy do lat 10
1. Kacper Polok (Pasjonat Dankowice) - 8,0 pkt.
2. Janusz Czornik (MOSiR Zabrze) - 7,0 pkt.
3. Bartosz Ziębiński (Hetman Częstochowa) - 6,5 pkt.
4. Artur Wiczyński (UKS Pionier Jastrzębie) - 6,0 pkt.

Chłopcy do lat 12
1. Maciej Klekowski (Hetman Częstochowa) - 7,0 pkt.
2. Krzysztof Podmagórski (AZS Politechnika Gliwice) - 6,5 pkt.
3. Maciej Śrutwa (Rodło Opole) - 6,0 pkt.
4. Paweł Łęczycki (Orkan Piekary Śląskie) - 5,5 pkt. (37,5)
...
5. Michał Mołdawski (LKS Wisła Strumień) - 5,5 pkt. (37,0)
15. Łukasz Kosiorek (UKS Pionier Jastrzębie) - 4,5 pkt.


Chłopcy do lat 14
1. Łukasz Dubiel (JKSz-MCKiS Jaworzno) - 7,5 pkt.
2. Oskar Niespielak (JKSZ-MCKiS Jaworzno) - 7,5 pkt.
3. Piotr Wojciechowski (AZS Politechnika Gliwice) - 7,0 pkt.
4. Marcin Matusiak (UKS Pionier Jastrzębie) - 5,5 pkt.
...
6. Zbigniew Marcinkowski (UKS Pionier Jastrzębie) - 5,0 pkt.

Chłopcy do lat 16
1. Jacek Szwed (Start Katowice) - 7,0 pkt.
2. Marcin Majcher (JKSz-MCKiS Jaworzno) - 7,0 pkt.
3. Michał Paździora (Pasjonat Dankowice) - 7,0 pkt.
...
11. Łukasz Foltyn (MUKS Cieszyn) - 4,5 pkt.
16. Szymon Wiercioch (UKS Pionier Jastrzębie) - 2,5 pkt.

Chłopcy do lat 18
1. Dariusz Szoen (JKSz-MCKiS Jaworzno) - 10,5 pkt.
2. Łukasz Turlej (Start Katowice) - 8,5 pkt.
3. Krzysztof Zarychta (Start Katowice) - 8,0 pkt.
...
6. Grzegorz Urbański (MUKS Cieszyn) - 6,0 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności