www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







VII TURNIEJ SZACHOWY 'BESKIDY - MINI ELO' 04/08/2019


Grażyna Turzyńska (UKS Ósemka Chonice) wygrała VII Turniej Szachowy 'Beskidy - Mini Elo', który odbył się w dniach 3-4 sierpnia w Strumieniu.
Na drugiej pozycji uplasowała się Katarzyna Brzostowska (StI Eurobeskidy Łodygowice), natomiast trzecie miejsce zajął Mateusz Myrmus (SSz Olimpia Goleszów). Zarazem zawodnik ze Skoczowa triumfował w kategorii juniorów do lat 18.


Wyniki - 5 rund

1 Grażyna Turzyńska UKS Ósemka Chojnice 5,0 pkt. 9,0 14,0
2 Katarzyna Brzostowska StI Eurobeskidy Łodygowice 4,0 pkt. 11,0 17,0
3 Mateusz Myrmus SSz Olimpia Goleszów 4,0 pkt. 10,0 16,5
4 Zbigniew Kopaczewski Białystok 4,0 pkt. 9,5 15,5
5 Ryszard Popczyk Tychy 4,0 pkt. 9.5 15,0
6 Marcin Jokel Jaworzno 4,0 pkt. 9,0 14,5
7 Igor Zaborski KSz Skoczek Czerwionka 4,0 pkt. 9,0 13,0
8 Franciszek Kuberski StI Eurobeskidy Łodygowice 3,5 pkt. 9,5 15,5
9 Michał Rożek KSz Skoczek Czerwionka 3,5 pkt. 9,5 14,0
10 Bartosz Goszyk SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 8,5 15,5
11 Czesław Rożkowicz MUKS SZS Cieszyn 3,5 pkt. 8,5 15,0
12 Dominika Trybuś KSz Zefir Boguszowice 3,5 pkt. 8,5 14,0
13 Kacper Karut UKS Pałac Młodzieży Katowice 3,5 pkt. 7,5 12,0
14 Mirosław Miodoński StI Eurobeskidy Łodygowice 3,0 pkt. 10,5 16,5
15 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 9,5 15,5
16 Bogdan Ficek MUKS SZS Cieszyn 3,0 pkt. 9,0 15,0
17 Jerzy Lapczyk LKS Wisła Strumień 3,0 pkt. 8,5 14,5
18 Michał Kaszuba UKS SP-8 Chrzanów 3,0 pkt. 8,5 13,0
19 Jarosław Ben StI Eurobeskidy Łodygowice 3,0 pkt. 8,0 13,5
20 Maja Nieckarz SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 8,0 13,0
21 Piotr Łysakowski KSz Skoczek Czerwionka 3,0 pkt. 7,0 13,0
22 Jarosław Gorecki LUKKS Kielce 3,0 pkt. 7,0 12,0
23 Zuzanna Matusik UKS Hetman Koronny Trzebinia 3,0 pkt. 6,0 11,0
24 Mariusz Zaniewski RKS Mat Ruda Śląska 2,5 pkt. 8,5 14,0
25 Mirosław Kiełb UKS SP-1 Leżajsk 2,5 pkt. 8,5 13,5
26 Stanisław Roskowski Tychy 2,5 pkt. 8,5 12,0
27 Rafał Kubik UKS Ognisko Rydułtowy 2,5 pkt. 7,0 11,5
27 Mikołaj Walaszczyk UKS Baszta Wodzisław 2,5 pkt. 8,0 11,5
29 Maciej Bury Sułkowice 2,5 pkt. 7,0 11,0
30 Łukasz Michałek Żywiec 2,5 pkt. 6,5 11,5
31 Radosław Sobik SSz Gminy Pawłowice 2,5 pkt. 6,5 11,0
32 Milena Matusik UKS Hetman Koronny Trzebinia 2,5 pkt. 4,5 9,5
33 Maciej Mandla KS Roszada Żory 2,0 pkt. 8,0 14,0
34 Kazimierz Stryjski KS Unia Bieruń Stary 2,0 pkt. 8,0 13,0
35 Patryk Piec SSz Olimpia Goleszów 2,0 pkt. 8,0 12,5
36 Adam Przybyś Jordanów 2,0 pkt. 8,0 11,0
37 Kamil Łysakowski KSz Skoczek Czerwionka 2,0 pkt. 7,5 13,0
38 Laura Czernikowska LKSz GCKiP Czarna 2,0 pkt. 7,5 12,5
39 Michał Bonczek MKSz Rybnik 2,0 pkt. 7,0 10,5
40 Mariusz Gil Cieszyn 2,0 pkt. 6,5 10,5
41 Krzysztof Niemczyk SSz Olimpia Goleszów 2,0 pkt. 6,0 10,0
42 Jerzy Kanach StI Eurobeskidy Łodygowice 1,5 pkt. 7,5 12,5
43 Dariusz Wróbel UKS SP-1 Leżajsk 1,5 pkt. 7,0 12,0
44 Michał Jasiński Skoczów 1,5 pkt. 6,0 10,5
45 Karolina Myrmus SSz Olimpia Goleszów 1,5 pkt. 6,0 10,0
45 Dominik Hlubek Radlin 1,5 pkt. 6,0 10,0
47 Adolf Burawa SSz Olimpia Goleszów 1,5 pkt. 5,5 10,5
48 Karol Zimny TS Kuźnia Rybnik 1,5 pkt. 5,5 8,0
49 Ksawery Rebelski KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 7,5 11,0
50 Tymoteusz Hlubek KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 7,5 10,5
51 Karolina Figa KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 7,0 11,0
52 Natasza Świerczyńska KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 5,5 10,5
53 Wiktoria Nowak KSz Zefir Boguszowice 0,0 pkt. 5,0 10,0
54 Karol Spyra AKS Mikołów 0,0 pkt. 4,0 7,5


Kobiety

1 Grażyna Turzyńska UKS Ósemka Chojnice 5,0 pkt. 9,0 14,0
2 Katarzyna Brzostowska StI Eurobeskidy Łodygowice 4,0 pkt. 11,0 17,0
3 Dominika Trybuś KSz Zefir Boguszowice 3,5 pkt. 8,5 14,0
4 Maja Nieckarz SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 8,0 13,0
5 Zuzanna Matusik UKS Hetman Koronny Trzebinia 3,0 pkt. 6,0 11,0
6 Milena Matusik UKS Hetman Koronny Trzebinia 2,5 pkt. 4,5 9,5
7 Laura Czernikowska LKSz GCKiP Czarna 2,0 pkt. 7,5 12,5
8 Karolina Myrmus SSz Olimpia Goleszów 1,5 pkt. 6,0 10,0
9 Karolina Figa KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 7,0 11,0
10 Natasza Świerczyńska KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 5,5 10,5
11 Wiktoria Nowak KSz Zefir Boguszowice 0,0 pkt. 5,0 10,0


Seniorzy (pow. 65 lat)

1 Katarzyna Brzostowska StI Eurobeskidy Łodygowice 4,0 pkt. 11,0 17,0
2 Ryszard Popczyk Tychy 4,0 pkt. 9.5 15,0
3 Franciszek Kuberski StI Eurobeskidy Łodygowice 3,5 pkt. 9,5 15,5
4 Stanisław Roskowski Tychy 2,5 pkt. 8,5 12,0
5 Kazimierz Stryjski KS Unia Bieruń Stary 2,0 pkt. 8,0 13,0
6 Jerzy Kanach StI Eurobeskidy Łodygowice 1,5 pkt. 7,5 12,5
7 Adolf Burawa SSz Olimpia Goleszów 1,5 pkt. 5,5 10,5


Juniorzy

1 Mateusz Myrmus SSz Olimpia Goleszów 4,0 pkt. 10,0 16,5
2 Igor Zaborski KSz Skoczek Czerwionka 4,0 pkt. 9,0 13,0
3 Michał Rożek KSz Skoczek Czerwionka 3,5 pkt. 9,5 14,0
4 Bartosz Goszyk SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 8,5 15,5
5 Dominika Trybuś KSz Zefir Boguszowice 3,5 pkt. 8,5 14,0
6 Kacper Karut UKS Pałac Młodzieży Katowice 3,5 pkt. 7,5 12,0
7 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 9,5 15,5
8 Michał Kaszuba UKS SP-8 Chrzanów 3,0 pkt. 8,5 13,0
9 Maja Nieckarz SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 8,0 13,0
10 Piotr Łysakowski KSz Skoczek Czerwionka 3,0 pkt. 7,0 13,0
11 Zuzanna Matusik UKS Hetman Koronny Trzebinia 3,0 pkt. 6,0 11,0
12 Mariusz Zaniewski RKS Mat Ruda Śląska 2,5 pkt. 8,5 14,0
13 Rafał Kubik UKS Ognisko Rydułtowy 2,5 pkt. 7,0 11,5
14 Mikołaj Walaszczyk UKS Baszta Wodzisław 2,5 pkt. 8,0 11,5
15 Maciej Bury Sułkowice 2,5 pkt. 7,0 11,0
16 Radosław Sobik SSz Gminy Pawłowice 2,5 pkt. 6,5 11,0
17 Milena Matusik UKS Hetman Koronny Trzebinia 2,5 pkt. 4,5 9,5
18 Patryk Piec SSz Olimpia Goleszów 2,0 pkt. 8,0 12,5
19 Kamil Łysakowski KSz Skoczek Czerwionka 2,0 pkt. 7,5 13,0
20 Laura Czernikowska LKSz GCKiP Czarna 2,0 pkt. 7,5 12,5
21 Michał Bonczek MKSz Rybnik 2,0 pkt. 7,0 10,5
22 Krzysztof Niemczyk SSz Olimpia Goleszów 2,0 pkt. 6,0 10,0
23 Karolina Myrmus SSz Olimpia Goleszów 1,5 pkt. 6,0 10,0
24 Karol Zimny TS Kuźnia Rybnik 1,5 pkt. 5,5 8,0
25 Ksawery Rebelski KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 7,5 11,0
26 Tymoteusz Hlubek KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 7,5 10,5
27 Karolina Figa KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 7,0 11,0
28 Natasza Świerczyńska KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 5,5 10,5
29 Wiktoria Nowak KSz Zefir Boguszowice 0,0 pkt. 5,0 10,0
30 Karol Spyra AKS Mikołów 0,0 pkt. 4,0 7,5


Młodzicy

1 Igor Zaborski KSz Skoczek Czerwionka 4,0 pkt. 9,0 13,0
2 Michał Rożek KSz Skoczek Czerwionka 3,5 pkt. 9,5 14,0
3 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 9,5 15,5
4 Michał Kaszuba UKS SP-8 Chrzanów 3,0 pkt. 8,5 13,0
5 Maja Nieckarz SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 8,0 13,0
6 Piotr Łysakowski KSz Skoczek Czerwionka 3,0 pkt. 7,0 13,0
7 Rafał Kubik UKS Ognisko Rydułtowy 2,5 pkt. 7,0 11,5
8 Radosław Sobik SSz Gminy Pawłowice 2,5 pkt. 6,5 11,0
9 Kamil Łysakowski KSz Skoczek Czerwionka 2,0 pkt. 7,5 13,0
10 Michał Bonczek MKSz Rybnik 2,0 pkt. 7,0 10,5
11 Krzysztof Niemczyk SSz Olimpia Goleszów 2,0 pkt. 6,0 10,0
12 Karolina Myrmus SSz Olimpia Goleszów 1,5 pkt. 6,0 10,0
13 Karol Zimny TS Kuźnia Rybnik 1,5 pkt. 5,5 8,0
14 Ksawery Rebelski KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 7,5 11,0
15 Tymoteusz Hlubek KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 7,5 10,5
16 Karolina Figa KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 7,0 11,0
17 Natasza Świerczyńska KSz Zefir Boguszowice 1,0 pkt. 5,5 10,5
18 Wiktoria Nowak KSz Zefir Boguszowice 0,0 pkt. 5,0 10,0
19 Karol Spyra AKS Mikołów 0,0 pkt. 4,0 7,5





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.