www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







FESTIWAL SZACHOWY IM. AKIBY RUBINSTEINA - TURNIEJ GŁÓWNY 26/08/2019


W dniach 17-25 sierpnia liczna grupa naszych zawodników rywalizowała w Polanicy-Zdroju w 55. Międzynarodowym Festiwalu Szachowym im. Akiby Rubinsteina.
Z nich najlepiej zaprezentował się Radosław Sobik z Cieszyna, który zajął dziewiąte miejsce w turnieju dzieci do lat 10.

Przypomnijmy, że we wtorek Maciej Mroziak (SSz Olimpia Goleszów) triumfował w festiwalowym turnieju szachów szybkich.


Wyniki:


Open A (od 1800 ELO) - 9 rund

1 Tomasz Warakomski Akademia Szachowa Gliwice 8,0 pkt. 43,5
2 Antoni Kozak LKSz GCKiP Czarna 7,0 pkt. 41,5
3 Mieszko Miś LKSZ GCKiP Czarna 7,0 pkt. 35,0
. ... ... ... ...
37 Bartłomiej Niedbała UKS Pionier Jastrzębie 5,0 pkt. 32,0
40 Zuzanna Adamczyk UKS Pionier Jastrzębie 5,0 pkt. 31,0


Open C (do 2000 ELO) - 9 rund

1 Hubert Jazner KSz Bystrovia Bystrowice 8,5 pkt. 42,0
2 Patryk Mike KSz Gryf Szczecin 7,5 pkt. 37,5
3 Maksim Andruszcziak Ukraina 7,5 pkt. 35,0
. ... ... ... ...
24 Lena Obrochta UKS Pionier Jastrzębie 6,0 pkt. 37,5 (50,0)
25 Mateusz Myrmus SSz Olimpia Goleszów 6,0 pkt. 37,5 (47,0)
70 Bartosz Goszyk SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 35,5
142 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 29,0
162 Oliwia Czerwińska UKS Ognisko Rydułtowy 3,5 pkt. 29,0
165 Stanisław Kubiniok UKS Baszta Wodzisław 3,5 pkt. 28,0
180 Maja Nieckarz SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 29,5
212 Wiktora Zniszczoł UKS Pionier Jastrzębie 1,0 pkt. 25,0


Open D (do lat 14) - 9 rund

1 Antoni Komendecki KSz Miedź Legnica 8,0 pkt. 40,5
2 Justyna Łochina WKS Kopernik Wrocław 7,5 pkt. 37,5
3 Karolina Więcek KS Pszczyńskie Szachy 7,0 pkt. 37,0
. ... ... ... ...
34 Mateusz Macura SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 38,5
40 Karolina Myrmus SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 30,5
48 Mariusz Chruszcz SSz Olimpia Goleszów 4,5 pkt. 34,5
78 Monika Chruszcz SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 26,5


Open E (do lat 10) - 9 rund

1 Marek Karwot UKS Ognisko Rydułtowy 8,5 pkt. 39,0
2 Bruno Stachowiak UMKS Na Pięterku Poznań 8,0 pkt. 44,0
3 Dawid Ogłaza UKS Rodło Opole 7,0 pkt. 39,0
. ... ... ... ...
9 Radosław Sobik SSz Gminy Pawłowice 6,0 pkt. 43,0





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności