www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MPJ W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH 01/09/2019


Dzisiaj w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach błyskawicznych.
Najlepszy z naszych zawodników Jakub Herwy (UKS Pionier Jastrzębie) zajął piąte miejsce w grupie chłopców do lat 12.

Przypomnijmy, że wczoraj brązowy medal w Mistrzostwach Polski w szachach szybkich wywalczył inny reprezentant jastrzębskiego Pioniera - Bartłomiej Niedbała.


Wyniki:


Dziewczęta do lat 18 - 13 rund

1 Honorata Kucharska MKSz Rybnik 12,0 plt. 81,0
2 Alicja Śliwicka UKS OPP Toruń 11,5 pkt. 83,5
3 Michalina Rudzińska KSz Hańcza Suwałki 9,0 pkt. 86,0
. ... ... ... ...
16 Agnieszka Buchta UKS Pionier Jastrzębie 7,0 pkt. 77,5
27 Sylwia Zamarska MUKS SZS Cieszyn 6,0 pkt. 68,5


Dziewczęta do lat 16 - 13 rund

1 Patrycja Waszczuk MUKS Gambit Międzyrzecz Podlaski 10,0 pkt. 86,5
2 Lidia Czarnecka UKS Skoczek Elbląg 9,5 pkt. 86,5
3 Maria Malicka KSz Polonia Warszawa 9,0 pkt. 87,5
. ... ... ... ...
15 Zuzanna Adamczyk UKS Pionier Jastrzębie 7,5 pkt. 73,5
27 Wiktoria Zniszczoł UKS Pionier Jastrzębie 6,5 pkt. 70,5


Dziewczęta do lat 14 - 13 rund

1 Martyna Wikar LKSZ GCKiP Czarna 12,0 pkt. 93,5
2 Weronika Zabrzańska UKS Hetman Koronny Trzebinia 10,0 pkt 93,5
3 Irena Hertlein KSz Hetman Katowice 10,0 pkt. 90,5
. ... ... ... ...
11 Lena Obrochta UKS Pionier Jastrzębie 8,0 pkt. 87,0
34 Oliwia Czerwińska UKS Ognisko Rydułtowy 6,5 pkt. 74,0



Chłopcy do lat 18 - 13 rund

1 Viktor Gazik KSz Hetman Katowice 12,0 pkt. 91,0
2 Jakub Kosakowski MUKS Stoczek 45 Białystok 9,5 pkt. 90,5
3 Szymon Gumularz KSz Polonia Wrocław 9,5 pkt. 89,5
. ... ... ... ...
12 Tomasz Gałuszka UKS Pionier Jastrzębie 8,0 pkt. 77,5
24 Tomasz Posłuszny MKSz Rybnik 7,0 pkt. 76,0
56 Dawid Sułkowski UKS Pionier Jastrzębie 5,0 pkt. 57,5


Chłopcy do lat 16 - 13 rund

1 Paweł Teclaf KKS Ormuzd Kartuzy 12,0 pkt. 90,5
2 Jonasz Baum UKS Czternastka Warszawa 9,5 pkt. 89,5
3 Mieszko Miś LKSZ GCKiP Czarna 9,0 pkt. 91,0
. ... ... ... ...
13 Bartłomiej Niedbała UKS Pionier Jastrzębie 8,0 pkt. 93,0


Chłopcy do lat 14 - 13 rund

1 Sebastian Półtorak UKS Hetman Koronny Trzebinia 10,5 pkt. 92,5
2 Iwo Karolczuk MUKS Stoczek 45 Białystok 10,0 pkt. 95,0
3 Jakub Chyży LKSz GCKiP Czarna 9,5 pkt. 96,5
. ... ... ... ...
34 Bartosz Goszyk SSz Olimpia Goleszów 7,5 pkt. 78,0
44 Mateusz Dziendziel UKS Pionier Jastrzębie 7,0 pkt. 77,5


Chłopcy do lat 12 - 13 rund

1 Jan Klimkowski UKS Smecz Konin 10,5 pkt. 88,5
2 Piotr Karwacki SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 10,0 pkt. 94,5
3 Bartosz Fiszer UKS SP-321 Warszawa-Bemowo 10,0 pkt. 92,5
. ... ... ... ...
5 Jakub Herwy UKS Pionier Jastrzębie 9,5 pkt. 98,5


Chłopcy do lat 10 - 13 rund

1 Krzysztof Wojtacha MUKS Stoczek 45 Białystok 11,0 pkt. 90,0
2 Dawid Dobosiewicz MTSz Mińsk Mazowiecki 10,5 pkt. 88,5
3 Jakub Liśkiewicz UKS Gedanensis Gdańsk 10,0 pkt. 92,0
. ... ... ... ...
46 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 7,5 pkt. 77,0





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności