www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SIEDEM MEDALI SZACHISTÓW PIONIERA NA MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA 05/10/2019


Siedem medali zdobyli zawodnicy UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorów w szachach szybkich, które odbyły się dzisiaj w Łaziskach Górnych.
Te z najcenniejszego kruszcu wywalczyli Zuzanna Adamczyk, Lena Obrochta, Bartłomiej NiedbałaJakub Herwy oraz Kamil Warchol. Z kolei na drugim stopniu podium stanęli Wiktoria Zniszczoł i Mateusz Dziendziel.


Wyniki: 


Juniorzy do lat 18 (Open) - 9 rund

1 Bartłomiej Niedbała UKS Pionier Jastrzębie 7,0 pkt. 37,5
2 Mateusz Lis SzSON Zagłębie Sosnowiec 6,5 pkt. 37,5
3 Adam Radecki UKS Ognisko Rydułtowy 5,5 pkt. 37,5
. ... ... ... ...
6 Tomasz Galuszka UKS Pionier Jastrzębie 5,5 pkt. 33,0
7 Tomasz Posluszny MKSz Rybnik 5,5 pkt. 31,0
8 Szymon Marczak MUKS SZS Cieszyn 5,0 pkt. 38,0
17 Krzysztof Franek MUKS SZS Cieszyn 1,0 pkt. 29,0


Juniorzy do lat 16 (Open) - 9 rund

1 Maksym Ząbroń UKS SP-1 Tychy 6,5 pkt. 39,0
2 Artur Oborski KSz Hetman Katowice 6,5 pkt. 36,0
3 Tomasz Bąchór SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 6,0 pkt. 37,5
. ... ... ... ...
7 (K-1) Zuzanna Adamczyk UKS Pionier Jastrzębie 5,5 pkt. 35,0
8 (K-2) Wiktoria Zniszczoł UKS Pionier Jastrzębie 5,5 pkt. 33,5



Juniorki do lat 14 - 9 rund

1 Lena Obrochta UKS Pionier Jastrzębie 8,5 pkt. 37,0
2 Aleksandra Kieca Akademia Szachowa Gliwice 7,0 pkt. 36,5
3 Irena Hertlein KSz Hetman Katowice 7,0 pkt. 36,0
. ... ... ... ...
7 Oliwia Czerwińska UKS Ognisko Rydułtowy 5,0 pkt. 34,5


Juniorki do lat 12 - 9 rund

1 Agnieszka Kokot UKS Hetman Częstochowa 7,5 pkt. 39,5
2 Magda Oborska KSz Hetman Katowice 7,0 pkt. 39,5
3 Beata Skwarczyńska TMS Roszada Gliwice 6,5 pkt. 36,5
4 Maja Nieckarz SSz Olimpia Goleszów 6,0 pkt. 38,5
. ... ... ... ...
8 Karolina Myrmus SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 39,0
11 Nikola Herezy SSz Olimpia Goleszów 4,5 pkt. 22,5
14 Anna Wąsowicz MUKS SZS Cieszyn 4,0 pkt. 32,0
19 Monika Chruszcz SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 30,0


Juniorki do lat 10 - 9 rund

1 Zuzanna Gaszka MKSz Rybnik 8,5 pkt. 35,5
2 Alicja Wojs UKS Baszta Wodzisław 8,0 pkt. 37,5
3 Aleksandra Duda UKS 21 Podlesie Katowice 6,0 pkt. 37,0
. ... ... ... ...
19 Julia Słobodzian MUKS SZS Cieszyn 3,0 pkt. 25,5


Juniorki do lat 8 - 9 rund

1 Kinga Lajdamik KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 9,0 pkt. 37,0
2 Karolina Figa KSz Zefir Boguszowice 6,0 pkt. 37,0
3 Zuzanna Kamińska UKS Hetman Częstochowa 6,0 pkt. 33,0
. ... ... ... ...
11 Daria Słobodzian MUKS SZS Cieszyn 4,5 pkt. 23,0
13 Blanka Niemczyk SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 28,0



Juniorzy do lat 14 - 9 rund

1 Kamil Kaliszuk UKS Hetman Częstochowa 8,0 pkt. 40,0
2 Mateusz Dziendziel UKS Pionier Jastrzębie 7,0 pkt. 40,5
3 Kacper Karut UKS Pałac Młodzieży Katowice 7,0 pkt. 36,5
. ... ... ... ...
12 Bartosz Goszyk SSz Olimpia Goleszów 5,5 pkt. 35,0
15 Mateusz Myrmus SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 39,0
20 Mikołaj Grzybek MUKS SZS Cieszyn 5,0 pkt. 33,0
39 Michał Wąsowicz MUKS SZS Cieszyn 3,0 pkt. 27,5
41 Karol Stronczek UKS Pionier Jastrzębie 3,0 pkt. 22,5


Juniorzy do lat 12 - 9 rund

1 Jakub Herwy UKS Pionier Jastrzębie 8,0 pkt. 43,0
2 Piotr Karwacki SSzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 7,0 pkt. 41,0
3 Zbigniew Wiatrowski MDK nr 1 Bytom 7,0 pkt. 40,0
. ... ... ... ...
21 Jakub Kuczera SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 36,5
24 Dawid Marekwica SSz Olimpia Goleszów 4,5 pkt. 35,0
25 Mariusz Chruszcz SSz Olimpia Goleszów 4,5 pkt. 33,0
26 Krzysztof Niemczyk SSz Olimpia Goleszów 4,5 pkt. 33,0
36 Maksym Osak SSz Olimpia Goleszów 4,5 pkt. 24,0
43 Stanisław Matus SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 31,5
44 Bartosz Bała UKS Pionier Jastrzębie 3,5 pkt. 31,5


Juniorzy do lat 10 - 9 rund

1 Kamil Warchoł UKS Pionier Jastrzębie 8,0 pkt. 43,0
2 Wojciech Wielgus Akademia Szachowa Gliwice 8,0 pkt. 41,5
3 Wiktor Zmarzły Akademia Szachowa Gliwice 7,0 pkt. 43,0
4 Mateusz Macura SSz Olimpia Goleszów 6,5 pkt. 41,0
5 Michał Niesyt SSz Olimpia Goleszów 6,5 pkt. 38,0
. ... ... ... ...
38 Filip Tyrna MUKS SZS Cieszyn 4,0 pkt. 33,5
44 Nikodem Glajc MUKS SZS Cieszyn 4,0 pkt. 27,0
51 Dawid Pala MUKS SZS Cieszyn 3,5 pkt. 25,5


Juniorzy do lat 8 - 9 rund

1 Marek Konieczny UKS Pałac Młodzieży Katowice 8,5 pkt. 38,5
2 Borys Witczak UKS Hetman Częstochowa 8,0 pkt. 38,5
3 Tobiasz Gawron Akademia Szachowa Gliwice 6,5 pkt. 35,0
. ... ... ... ...
14 Stanisław Tyrna MUKS SZS Cieszyn 5,0 pkt. 37,5
15 Jakub Kałuża SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 37,0
23 Mikołaj Słobodzian MUKS SZS Cieszyn 4,5 pkt. 30,5
42 Nikodem Herezy SSz Olimpia Goleszów 2,0 pkt. 24,0





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.