www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SZACHIŚCI PIONIERA ZE ZŁOTEM MISTRZOSTW ŚLĄSKA 06/10/2019


Drużyna UKS Pionier Jastrzębie w składzie: Bartłomiej Niedbała, Tomasz Gałuszka, Kamil Warchoł, Jakub Herwy, Zuzanna Adamczyk i Lena Obrochta z kompletem zwycięstw triumfowała w Drużynowych Mistrzostwach Śląska Juniorów w szachach szybkich, które rozegrano dzisiaj w Łaziskach Górnych.
Na trzeciej pozycji uplasował się zespół MKSz Rybnik z Tomaszem Poslusznym z Jastrzębia-Zdroju w składzie.

Warto wspomnieć, że najlepszym zawodnikiem na I szachownicy był Mateusz Myrmus (SSz Olimpia Goleszów), a na VI  - Lena Obrochta.

Przypomijmy, że wczoraj w zawodach indywidualnych reprezentanci Pioniera zdobyli pięć złotych i dwa srebrne krążki.


Wyniki - 9 rund

1 UKS Pionier Jastrzębie 18,0 PKT 44,0 pkt.
2 SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 16,0 PKT 44,0 pkt.
3 MKSz I Rybnik 14,0 PKT 37,0 pkt.
4 UKS Hetman I Częstochowa 12,0 PKT 33,5 pkt.
5 KŚ AZS Politechnika Śl. I Gliwice 12,0 PKT 32,5 pkt.
6 KSz Skoczek I Czerwionka-Leszczyny 11,0 PKT 29,0 pkt.
. ... ... ...
9 SSz Olimpia I Goleszów 10,0 PKT 33,0 pkt.
18 UKS Ognisko II Rydułtowy 8,0 PKT. 24,0 pkt.
23 SSz Olimpia II Goleszów 7,0 PKT 22,0 pkt.
31 SSz Olimpia III Goleszów 1,0 PKT 15,0 pkt.


Skład UKS Pionier Jastrzębie:
Bartłomiej Niedbała - 7,5 pkt. (7-1-1)
Tomasz Gałuszka - 7,0 pkt. (6-2-1)
Kamil Warchol - 6,5 pkt. (5-3-1)
Jakub Herwy - 8,0 pkt. (8-0-1)
Zuzanna Adamczyk - 7,5 pkt. (6-2-1)
Lena Obrochta - 8,0 pkt. (8-0-1)

Skład SSz Olimpia I Goleszów:
Mateusz Myrmus - 8,5 pkt. (8-1-0)
Bartosz Goszyk - 5,5 pkt. (4-3-2)
Mateusz Macura - 3,5 pkt. (3-1-5)
Michał Niesyt - 6,0 pkt. (6-0-3)
Maja Nieckarz - 5,5 pkt. (5-1-3)
Karolina Myrmus - 4,0 pkt. (3-2-4)

Skład SSz Olimpia II Goleszów:
Kamil Podżorski - 2,0 pkt. (1-2-6)
Dawid Marekwica - 2,0 pkt. (1-2-6)
Jakub Kuczera - 5,0 pkt. (4-2-3)
Krzysztof Niemczyk - 7,0 pkt. (4-2-2)
Monika Chruszcz - 3,5 pkt. (2-3-4)
Nikola Herezy - 3,5 pkt. (3-1-5)

Skład SSz Ollimpia III Goleszów:
Patryk Piec - 0,5 pkt. (0-1-8)
Mariusz Chruszcz - 2,5 pkt. (1-3-5)
Stanisław Matus - 6,5 pkt. (6-1-2)
Maksym Osak - 2,5 pkt. (2-1-6)
Agnieszka Goszyk - 3,0 pkt. (2-2-5)
Blanka Niemczyk - 0,5 pkt. (0-1-8)


oraz 

Tomasz Posłuszny (MKSz I Rybnik) - 4,5 pkt. (3-3-3)
Oliwia Czerwińska (UKS Ognisko II Rydułtowy) - 5,0 pkt. (3-4-2)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności