www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







V MEMORIAŁ IM. MARIANA SOLARZA 24/01/2020


Czterdziestu trzech młodych szachistów wzięło udział w Powiatowym Turnieju Szkół Podstawowych Ziemi Cieszyńskiej - V Memoriale im. Mariana Solarza, który odbył się dzisiaj w Pogwizdowie.
W tym gronie najlepszy okazał się uczeń Szkoły Podstawowej w Ochabach, Bartosz Goszyk.

W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Bartosz Goszyk, Krzysztof Niemczyk (SP-2 Ustroń) oraz Mikołaj Słobodzian (SPTE Cieszyn).


Marian Solarz (stoi) - foto: z archiwum SSz Olimpia Goleszów



Wyniki - 7 rund

1 Bartosz Goszyk SP Ochaby 6,5 pkt. 24,5 32,5
2 Krzysztof Niemczyk SP-2 Ustroń 6,5 pkt. 23,5 34,0
3 Mateusz Macura SP Cisownica 6,0 pkt. 22,0 32,5
4 Radosław Sobik SP-1 Cieszyn 5,0 pkt. 24,0 33,5
5 Mikołaj Grzybek SP-3 Skoczów 5,0 pkt. 23,0 32,5
6 Anna Wąsowicz SP-2 Cieszyn 5,0 pkt. 21,5 31,0
7 Agnieszka Goszyk SP Ochaby 5,0 pkt. 21,0 30,0
8 Mikołaj Słobodzian SPTE Cieszyn 5,0 pkt. 19,5 27,5
9 Paweł Stoszek ZSP Kończyce Wielkie 5,0 pkt. 14,5 21,5
10 Nikodem Glajc SP-3 Cieszyn 4,5 pkt. 21,0 29,0
11 Filip Pytel SP-5 Cieszyn 4,0 pkt. 21,0 30,0
12 Michał Wąsowicz SP-2 Cieszyn 4,0 pkt. 21,0 28,5
13 Jakub Kałuża SP Ochaby 4,0 pkt. 19,5 27,5
14 Zofia Czaja SP Strumień 4,0 pkt. 18,5 27,0
15 Paweł Krawiec SP Strumień 4,0 pkt. 18,5 25,5
16 Michał Milanowski SP Strumień 4,0 pkt. 17,0 25,0
17 Mateusz Czech SP Strumień 4,0 pkt. 17,0 23,5
17 Nikodem Herezy PP-6 Ustroń 4,0 pkt. 17,0 23,5
19 Daria Słobodzian SPTE Cieszyn 4,0 pkt. 17,0 22,5
20 Wiktor Niemczyk PP-4 Ustroń 4,0 pkt. 16,0 24,5
21 Blanka Niemczyk SP-2 Ustroń 4,0 pkt. 16,0 23,0
22 Dawid Pala SP Kaczyce 3,5 pkt. 19,5 27,5
23 Nikola Herezy SP-6 Ustroń Nierodzim 3,0 pkt. 21,0 29,0
24 Błażej Nowok SP Strumień 3,0 pkt. 19,5 25,0
25 Wiktoria Matuszek SP-6 Cieszyn 3,0 pkt. 17,5 24,0
26 Bartosz Studnicki SP-2 Cieszyn 3,0 pkt. 17,0 23,0
27 Szymon Milanowski SP Strumień 3,0 pkt. 16,5 23,0
28 Maciej Czaja SP Strumień 3,0 pkt. 16,0 23,0
29 Antoni Bojda SP Strumień 3,0 pkt. 16,0 22,0
30 Marcin Wąsowicz SP-2 Cieszyn 3,0 pkt. 15,5 22,0
31 Adam Moj SP Strumień 3,0 pkt. 14,0 20,5
32 Wiktor Lach SP Strumień 3,0 pkt. 12,5 18,0
33 Krzysztof Bylica ZSP Kończyce Wielkie 3,0 pkt. 12,5 18,0
34 Wojciech Moj SP Strumień 2,0 pkt. 18,0 24,0
35 Wojciech Krawiec SP Strumień 2,0 pkt. 15,0 21,0
36 Michał Raszka ZSP Kończyce Wielkie 2,0 pkt. 15,0 20,5
37 Krzysztof Foltyn ZSP Kończyce Wielkie 2,0 pkt. 15,0 20,5
38 Adam Studnicki SP-2 Cieszyn 2,0 pkt. 14,5 20,0
39 Nataniel Dziadek SP Pogwizdów 2,0 pkt. 14,0 19,5
40 Tymoteusz Michnik PSP Czeski Cieszyn 2,0 pkt. 14,0 18,5
41 Tatiana Borys SP-6 Ustroń Nierodzim 2,0 pkt. 12,5 18,5
42 Cezary Jagieła SP Strumień 2,0 pkt. 9,5 16,5
43 Adam Jagieła SP Strumień 1,0 pkt. 13,0 18,5


Klasy VI-VIII

1 Bartosz Goszyk SP Ochaby 6,5 pkt. 24,5 32,5
2 Mikołaj Grzybek SP-3 Skoczów 5,0 pkt. 23,0 32,5
3 Anna Wąsowicz SP-2 Cieszyn 5,0 pkt. 21,5 31,0
4 Agnieszka Goszyk SP Ochaby 5,0 pkt. 21,0 30,0
5 Paweł Stoszek ZSP Kończyce Wielkie 5,0 pkt. 14,5 21,5
6 Michał Wąsowicz SP-2 Cieszyn 4,0 pkt. 21,0 28,5
7 Paweł Krawiec SP Strumień 4,0 pkt. 18,5 25,5


Klasy III-V

1 Krzysztof Niemczyk SP-2 Ustroń 6,5 pkt. 23,5 34,0
2 Mateusz Macura SP Cisownica 6,0 pkt. 22,0 32,5
3 Radosław Sobik SP-1 Cieszyn 5,0 pkt. 24,0 33,5
4 Nikodem Glajc SP-3 Cieszyn 4,5 pkt. 21,0 29,0
5 Filip Pytel SP-5 Cieszyn 4,0 pkt. 21,0 30,0
6 Zofia Czaja SP Strumień 4,0 pkt. 18,5 27,0
7 Michał Milanowski SP Strumień 4,0 pkt. 17,0 25,0
8 Mateusz Czech SP Strumień 4,0 pkt. 17,0 23,5
9 Dawid Pala SP Kaczyce 3,5 pkt. 19,5 27,5
10 Nikola Herezy SP-6 Ustroń Nierodzim 3,0 pkt. 21,0 29,0
11 Błażej Nowok SP Strumień 3,0 pkt. 19,5 25,0
12 Wiktoria Matuszek SP-6 Cieszyn 3,0 pkt. 17,5 24,0
13 Bartosz Studnicki SP-2 Cieszyn 3,0 pkt. 17,0 23,0
14 Szymon Milanowski SP Strumień 3,0 pkt. 16,5 23,0
15 Antoni Bojda SP Strumień 3,0 pkt. 16,0 22,0
16 Marcin Wąsowicz SP-2 Cieszyn 3,0 pkt. 15,5 22,0
17 Wojciech Moj SP Strumień 2,0 pkt. 18,0 24,0
18 Michał Raszka ZSP Kończyce Wielkie 2,0 pkt. 15,0 20,5
19 Krzysztof Foltyn ZSP Kończyce Wielkie 2,0 pkt. 15,0 20,5
20 Tymoteusz Michnik PSP Czeski Cieszyn 2,0 pkt. 14,0 18,5
21 Tatiana Borys SP-6 Ustroń Nierodzim 2,0 pkt. 12,5 18,5
22 Cezary Jagieła SP Strumień 2,0 pkt. 9,5 16,5


Klasy I-II (i młodsi)

1 Mikołaj Słobodzian SPTE Cieszyn 5,0 pkt. 19,5 27,5
2 Jakub Kałuża SP Ochaby 4,0 pkt. 19,5 27,5
3 Nikodem Herezy PP-6 Ustroń 4,0 pkt. 17,0 23,5
4 Daria Słobodzian SPTE Cieszyn 4,0 pkt. 17,0 22,5
5 Wiktor Niemczyk PP-4 Ustroń 4,0 pkt. 16,0 24,5
6 Blanka Niemczyk SP-2 Ustroń 4,0 pkt. 16,0 23,0
7 Maciej Czaja SP Strumień 3,0 pkt. 16,0 23,0
8 Adam Moj SP Strumień 3,0 pkt. 14,0 20,5
9 Wiktor Lach SP Strumień 3,0 pkt. 12,5 18,0
10 Krzysztof Bylica ZSP Kończyce Wielkie 3,0 pkt. 12,5 18,0
11 Wojciech Krawiec SP Strumień 2,0 pkt. 15,0 21,0
12 Adam Studnicki SP-2 Cieszyn 2,0 pkt. 14,5 20,0
13 Nataniel Dziadek SP Pogwizdów 2,0 pkt. 14,0 19,5
14 Adam Jagieła SP Strumień 1,0 pkt. 13,0 18,5





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności