www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







VIII SZACHOWY PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - I TURNIEJ 01/02/2020


Kazimierz Drabiniok (KSz Zefir Boguszowice) wygrał pierwszy turniej ósmej edycji szachowego 'Pucharu Żabiego Kraju', który odbył się dzisiaj Strumieniu.
Na drugiej pozycji uplasował się Krzysztof Wołyński (MKSz Rybnik), natomiast trzecie miejsce zajął Szymon Kołodziej (KS Hetman Marklowice).

Czwarty był najlepszy z naszych zawodników Mariusz Ochodek (LKS Wisła Strumień), tuż za nim sklasyfikowany został Michał Jaromin z Rudzicy.


Wyniki - 7 rund

1 Kazimierz Drabiniok KSz Zefir Boguszowice 6,5 pkt. 21,0 29,5
2 Krzysztof Wołyński MKSz Rybnik 5,5 pkt. 22,5 31,5
3 Szymon Kołodziej KS Hetman Marklowice 5,0 pkt. 22,0 31,5
4 Mariusz Ochodek LKS Wisła Strumień 5,0 pkt. 21,5 31,0
5 Michał Jaromin Rudzica 5,0 pkt. 19,5 29,0
6 (J-1) Paweł Kotula KS Hetman Marklowice 5,0 pkt. 18,5 25,0
7 (S-1) Jan Temel StI Eurobeskidy Łodygowice 5,0 pkt. 18,0 26,0
8 (S-2) Antoni Lisok Tychy 4,5 pkt. 19,5 28,0
9 (J-2) Maciej Borkowski KS Hetman Marklowice 4,5 pkt. 18,0 25,0
10 Paweł Kania StI Eurobeskidy Łodygowice 4,0 pkt. 22,5 31,0
11 (J-3) Alex Leńczowski KS Hetman Marklowice 4,0 pkt. 21,5 29,5
12 Jarosław Ben StI Eurobeskidy Łodygowice 4,0 pkt. 20,0 27,5
13 (J-4) Dagmara Baran LKS Strażak Zabrzeg 4,0 pkt. 19,5 27,0
14 (D-1) Radosław Sobik SSz Gminy Pawłowice 4,0 pkt. 19,5 26,5
15 (S-3) Jerzy Kanach StI Eurobeskidy Łodygowice 4,0 pkt. 17,0 23,0
16 (S-4) Andrzej Rygiel StI Eurobeskidy Łodygowice 4,0 pkt. 16,5 23,5
17 (J-5) Jakub Kuczera SSz Olimpia Goleszów 4,0 pkt. 16,0 22,5
18 (J-6) Jeremiasz Gębusia Drogomyśl 4,0 pkt. 16,0 22,0
19 (D-2) Filip Tyrna MUKS SZS Cieszyn 4,0 pkt. 14,5 21,5
20 (S-5) Mieczysław Rola MUKS SZS Cieszyn 3,5 pkt. 17,5 25,0
21 (S-6) Katarzyna Brzostowska StI Eurobeskidy Łodygowice 3,0 pkt. 21,5 26,5
22 (S-7) Mieczysław Heczko SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 20,0 28,5
23 (J-7) Bartosz Mruk SSz Gminy Pawłowice 3,0 pkt. 19,5 25,5
24 (S-8) Antoni Szymik StI Eurobeskidy Łodygowice 3,5 pkt. 19,0 26,5
25 Wojciech Głąbiński Ustroń 3,0 pkt. 17,5 26,0
26 (J-8) Miłosz Głąbiński SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 17,5 25,0
27 (D-3) Karol Spyra AKS Mikołów 3,0 pkt. 14,5 18,5
28 (J-9) Patryk Piec SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 14,0 19,0
29 (D-4) Stanisław Tyrna MUKS SZS Cieszyn 3,0 pkt. 14,0 18,0
30 Jerzy Lapczyk LKS Wisła Strumień 2,5 pkt. 15,0 22,5
31 Władysław Czylok LKS Wisła Strumień 2,5 pkt. 15,0 20,0
32 (D-5) Emilia Kulik KSz Zefir Boguszowice 2,5 pkt. 14,0 19,5
33 Agnieszka Gabzdyl LKS Wisła Strumień 2,0 pkt. 17,5 24,0
34 (S-9) Franciszek Kuberski StI Eurobeskidy Łodygowice 2,0 pkt. 16,0 22,5
35 Michał Nowak Sosnowiec 2,0 pkt. 16,0 21,0
36 (D-6) Mikołaj Słobodzian MUKS SZS Cieszyn 2,0 pkt. 13,5 17,5
37 (S-10) Adolf Burawa SSz Olimpia Goleszów 1,0 pkt. 12,5 17,5
38 (D-7) Wiktoria Nowak KSz Zefir Boguszowice 0,0 pkt. 13,5 17,5

J - Juniorzy (13-18 lat) / D - Dzieci (do lat 12) / S - Seniorzy (65 +)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności