www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II SESJA ŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW W SZACHACH 16/02/2020


W dniach 16-17 lutego w Chorzowie odbyła się II sesja Drużynowych Mistrzostwach Śląska Juniorów w szachach. 

W rozgrywkach ekstraligi dobry występ zanotowali szachiści UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój, którzy wygrali wszystkie trzy spotkania, dzięki czemu przewodzą w tabeli rozgrywek.

Równie dobry występ w rozgrywkach I ligi zanotowała drużyna SSz Olimpia Goleszów. Podopieczni Macieja Mroziaka dzięki trzem wygranym awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. Nieco gorzej spisali się szachiści MUKS SZS Cieszyn, którzy wygrali jeden mecz, jeden przegrali oraz otrzymali dodatkowy punkt za pauzę w piątej kolejce.
 

SSz Olimpia Goleszów - KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
Foto: SSz Olimpia Goleszów
 

Wyniki spotkań UKS Pionier Jastrzębie w II sesji ekstraligi:

UKS Pionier Jastrzębie - UKS Ognisko Rydułtowy - 4,5 : 1,5
Tomasz Gałuszka - Bartosz Panek - remis
Mateusz Dziendziel - Adam Radecki - porażka
Kamil Warchoł - Rafał Kubik - zwycięstwo
Jakub Herwy - Marek Karwot - zwycięstwo
Wiktoria Zniszczoł - Hanna Bugaj - zwycięstwo
Lena Obrochta - Maja Bodganko - zwycięstwo

UKS Pionier Jastrzębie - Wasko Hetman Katowice - 4,0 : 2,0
Tomasz Gałuszka - Artur Oborski - zwycięstwo
Mateusz Dziendziel - Michał Pełka - porażka
Kamil Warchoł - Alan Bogusz - zwycięstwo
Jakub Herwy - Jeremi Wesołowski - zwycięstwo
Wiktoria Zniszczoł - Irenea Hertlein - remis
Lena Obrochta - Magda Oborska - zwycięstwo
 
UKS Pionier Jastrzębie - KŚ AZS Politechnika Śl. Gliwice - 4,0 : 2,0
Tomasz Gałuszka - Karol Kałuża - zwycięstwo
Mateusz Dziendziel - Sebastian Szeliga - remis
Kamil Warchoł - Jan Pisarek - zwycięstwo
Jakub Herwy - Leon Dudek - porażka
Wiktoria Zniszczoł - Elżbieta Pisarek - remis
Lena Obrochta - Alicja Białek - zwycięstwo


Wyniki pozostałych spotkań - http://www.sport.olza.pl/pl/tabela/szachy/szachy-druzynowe-mistrzostwa-slaska-juniorow-ekstraliga-20192020br/1537/




Wyniki spotkań SSz Olimpia Goleszów w II sesji I ligi:

SSz Olimpia Goleszów - MKSz II Rybnik - 4,5 : 1,5
Mateusz Myrmus - Tomasz Smuda - zwycięstwo
Bartosz Goszyk - Mateusz Oleś - zwycięstwo
Mateusz Macura - Michał Bonczek - remis
Michał Niesyt - Stanisław Potyra - porażka
Maja Nieckarz - Jessica Cieślak - zwycięstwo
Karolina Myrmus - Julia Sroka - zwycięstwo

SSz Olimpia Goleszów - LKS Strażak Zabrzeg - 4,5 : 1,5
Mateusz Myrmus - Paweł Distel - porażka
Bartosz Goszyk - Maciej Kosiec - zwycięstwo
Mateusz Macura - Marcel Hozumbek - zwycięstwo
Michał Niesyt - Dawid Kostrzewski - zwycięstwo
Maja Nieckarz - Julia Wojtas - zwycięstwo
Karolina Myrmus - Natalia Kukla - remis

SSz Olimpia Goleszów - KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny - 5,5 : 0,5
Mateusz Myrmus - Dominik Kubica - zwycięstwo
Bartosz Goszyk - Igor Zaborski - zwycięstwo
Mateusz Macura - Piotr Łysakowski - zwycięstwo
Michał Niesyt - Michał Rożek - remis
Maja Nieckarz - Julia Cichoń - zwycięstwo (+/-)
Karolina Myrmus - Helena Pyrc - zwycięstwo



Wyniki spotkań MUKS SZS Cieszyn w I sesji I ligi:

MUKS SZS Cieszyn - UKS Ognisko II Rydułtowy - 2,0 : 4,0
Mateusz Gabzdyl - Kamil Piechota - porażka
Michał Wąsowicz - Karol Kordowski - remis
Mikołaj Grzybek - Łukasz Kordowski - zwycięstwo
Nikodem Glajc - Franciszek Niesporek - porażka
Anna Wąsowicz - Oliwia Czerwińska - remis
Wiktoria Matuszek - Marta Wilk - porażka

MUKS SZS Cieszyn - Wasko Hetman III Katowice - 3,5 : 2,5
Krzysztof Franek - Wojciech Wdowski - remis
Michał Wąsowicz - Patryk Cieślak - porażka
Mikołaj Grzybek - Piotr Brzezina - zwycięstwo
Nikodem Glajc - Paweł Brzezina - zwycięstwo
Anna Wąsowicz - Antonina Bobakowska - zwycięstwo
Daria Słobodzian - Celina Bobakowska - porażka

 

Wyniki spotkań pozostałych naszych zawodników

Oliwia Czerwińska (UKS Ognisko II Rydułtowy)
Oliwia Czerwińska - Małgorzata Sidło (UKS 21 Podlesie Katowice) - porażka
Oliwia Czerwińska - Anna Nowak (MKSz Diagonalia Imielin) - zwycięstwo
Oliwia Czerwińska - Anna Wąsowicz (MUKS SZS Cieszyn) - remis

Macie Kosiec (LKS Strażak Zabrzeg)
Maciej Kosiec - Bartosz Żychowski (MDK nr 1 Bytom) - porażka
Maciej Kosiec - Bartosz Goszyk (SSz Olimpia Goleszów) - porażka
Maciej Kosiec - Dorian Chodaczyński (UKS 21 Podlesie Katowice) - porażka

Marcel Hozumbek (LKS Strażak Zabrzeg)
Marcel Hozumbek - Zbigniew Wiatrowski (MDK nr 1 Bytom) - remis
Marcel Hozumbek - Mateusz Macura (SSz Olimpia Goleszów) - porażka
Marcel Hozumbek - Szymon Sidło (UKS 21 Podlesie Katowice) - porażka


Wyniki pozostałych spotkań - http://www.sport.olza.pl/pl/tabela/szachy/szachy-druzynowe-mistrzostwa-slaska-juniorow-i-liga-20192020br/1538/
 




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności