www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SZKOLNA LIGA PODBESKIDZIA - V TURNIEJ 29/02/2020


Rafał Kubik (SP-2 Pszów) wygrał piąty turniej Szachowej Ligi Szkolnej Podbeskidzia na rok szkolny 2019/2020, który odbył się dzisiaj w Strumieniu.
Drugie miejsce zajął Mateusz Myrmus (SP-3 Skoczów), a na trzeciej pozycji uplasował się Dawid Marekwica (SP-2 Ustroń).


Wyniki:


Grupa A - 7 rund

1 Rafał Kubik SP-2 Pszów 6,5 pkt. 23,0 31,0
2 Mateusz Myrmus SP-3 Skoczów 6,0 pkt. 22,0 31,5
3 Dawid Marekwica SP-2 Ustroń 5,0 pkt. 19,5 29,0
4 Krzysztof Niemczyk SP-2 Ustroń 5,0 pkt. 16,5 24,5
5 Jeremiasz Gębusia SP Drogomyśl 5,0 pkt. 14,5 20,5
6 Jakub Kuczera SP-6 Cieszyn 4,5 pkt. 22,0 30,5
7 Radosław Sobik SP-1 Cieszyn 4,5 pkt. 22,0 30,5
8 Mateusz Macura SP  Cisownica 4,5 pkt. 20,0 29,5
9 Karolina Myrmus SP-3 Skoczów 4,5 pkt. 20,0 28,5
10 Stanisław Matus SP-2 Ustroń 4,5 pkt. 19,5 28,0
11 Bartosz Mruk SP-1 Cieszyn 4,0 pkt. 22,0 31,5
12 Nikola Herezy SP-6 Ustroń Nierodzim 4,0 pkt. 19,0 26,0
13 Paweł Kuczmik SP Łąka 4,0 pkt. 18,0 25,0
14 Mikołaj Słobodzian SPTE Cieszyn 4,0 pkt. 16,5 22,0
15 Stanisław Tyrna SPTE Cieszyn 4,0 pkt. 14,5 19,5
16 Mariusz Chruszcz SP-6 Ustroń Nierodzim 3,5 pkt. 20,0 26,5
17 Patryk Piec ZST Ustroń 3,5 pkt. 18,0 25,0
18 Maciej Kosiec ZSP Międzyrzecze Górne 3,5 pkt. 16,0 23,0
19 Adam Kuczmik SP Łąka 3,0 pkt. 20,0 27,0
20 Filip Chwastykowski ZSP Bąków 3,0 pkt. 18,0 26,0
21 Dawid Pala SP Kaczyce 3,0 pkt. 16,5 23,5
22 Miłosz Hajducki SP Górki Wielkie 3,0 pkt. 16,0 23,0
23 Zofia Czaja SP Strumień 3,0 pkt. 15,5 22,5
24 Paulina Trzaskalik SP Golasowice 3,0 pkt. 15,5 21,5
25 Krzysztof Dybał SP Radziechowy 3,0 pkt 13,5 19,0
26 Monika Chruszcz SP-6 Ustroń Nierodzim 2,5 pkt. 17,5 24,5
27 Natasza Świerczyńska ZSP-10 Rybnik 2,0 pkt. 18,5 26,0
28 Wiktoria Nowak ZSP-10 Rybnik 2,0 pkt. 17,5 24,0
29 Paweł Krawiec SP Strumień 2,0 pkt. 14,5 21,5
30 Paweł Stasica SP-6 Żywiec 2,0 pkt. 14,0 21,5
31 Karina Dziedzic SP-2 Wilkowice 2,0 pkt. 12,5 18,5
32 Dominika Kasprzyk SP-1 Ustroń 2,0 pkt. 12,0 17,0
33 Oskar Stelmach SP-5 Rybnik 2,0 pkt. 11,0 15,5
34 Mateusz Czech SP Strumień 1,0 pkt. 14,0 20,0


Czołówka grupy B - 7 rund

1 Artur Wałaski SP Drogomyśl 7,0 pkt. 20,0 27,5
2 Maciej Czaja SP Strumień 6,0 pkt. 20,0 28,5
3 Jakub Sadlok SP-2 Ustroń 5,5 pkt. 22,5 32,0
4 Kamil Kozłowski SP-6 Ustroń Nierodzim 5,5 pkt. 22,5 31,0
5 Jan Legierski SP Pruchna 5,0 pkt. 25,0 34,0
6 Michał Czernin SP-1 Ustroń 5,0 pkt. 22,5 32,5
7 Fabian Brandys SPTE Cieszyn 5,0 pkt. 21,0 29,5
8 Antoni Bojda SP Strumień 5,0 pkt. 19,0 27,0
9 Rafał Pryczek ZSP Bąków 5,0 pkt. 18,5 25,5
10 Karolina Sadlok SP-2 Ustroń 5,0 pkt. 18,0 22,5

Pełne wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/V turniej - grupa B.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności