www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI 01/03/2020


Irena Hetlein (KSz Hetman Katowice) wgrała Pawłowicki Otwarty Turniej Szachowy Dzieci ze Szkół Podstawowych, który odbyl się pierwszego dnia marca.
Z licznego grona naszych adeptów królewskiej gry najlepiej zaprezentował się Karol Stronczek (UKS Pionier Jastrzębie), sklasyfikowany na czwartej pozycji.


Wyniki - 9 rund

1 Irena Hertlein KSz Hetman Katowice 8,5 pkt. 40,5
2 Paweł Kotula KS Hetma Marklowice 7,0 pkt. 38,5
3 Rafał Kubik UKS Ognisko Rydułtowy 6,5 pkt. 38,0
4 Karol Stronczek UKS Ponier Jastrzębie 6,5 pkt. 35,0
5 Bartosz Goszyk SSz Olimpia Goleszów 6,0 pkt. 42,0
6 Oliwia Czerwińska UKS Ognisko Rydułtowy 6,0 pkt. 40,0
7 Dawid Marekwica SSz Olimpia Goleszów 6,0 pkt. 39,5
. ... ... ... ...
12 Radosław Sobik SSz Gminy Pawłowice 5,5 pkt. 35,5
13 Krzysztof Niemczyk SSz Olimia Goleszów 5,0 pkt. 38,0
14 Bartosz Mruk SSZ Gminy Pawłowice 5,0 pkt. 35,5
18 Jakub Kuczera SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 31,5
21 Jeremiasz Gębusia SSz Gminy Pawłowice 4,5 pkt. 31,5
22 Filip Tyrna MUKS SZS Cieszyn 4,5 pkt. 31,0
25 Filip Chwastykowski SSz Gminy Pawłowice 4,0 pkt. 32,0
29 Stanisław Tyrna MUKS SZS Cieszyn 4,0 pkt. 27,5
31 Dawid Pala MUKS SZS Cieszyn 3,5 pkt. 28,5
35 Agnieszka Goszyk SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 22,0



Dziewczęta - klasy IV-VIII

1 Irena Hertlein KSz Hetman Katowice 8,5 pkt. 40,5
2 Oliwia Czerwińska UKS Ognisko Rydułtowy 6,0 pkt. 40,0
3 Agata Kucharczyk KSz Zefir Boguszowice 5,0 pkt. 35,5
4 Agnieszka Goszyk SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 22,0


Chłopcy - klasy IV-VIII

1 Paweł Kotula KS Hetma Marklowice 7,0 pkt. 38,5
2 Rafał Kubik UKS Ognisko Rydułtowy 6,5 pkt. 38,0
3 Karol Stronczek UKS Ponier Jastrzębie 6,5 pkt. 35,0
4 Bartosz Goszyk SSz Olimpia Goleszów 6,0 pkt. 42,0
5 Dawid Marekwica SSz Olimpia Goleszów 6,0 pkt. 39,5
. ... ... ... ...
9 Radosław Sobik SSz Gminy Pawłowice 5,5 pkt. 35,5
10 Krzysztof Niemczyk SSz Olimia Goleszów 5,0 pkt. 38,0
11 Bartosz Mruk SSZ Gminy Pawłowice 5,0 pkt. 35,5
13 Jakub Kuczera SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 31,5
16 Jeremiasz Gębusia SSz Gminy Pawłowice 4,5 pkt. 31,5
17 Filip Tyrna MUKS SZS Cieszyn 4,5 pkt. 31,0
19 Filip Chwastykowski SSz Gminy Pawłowice 4,0 pkt. 32,0


Chłopcy - klasy I-III

1 Adam Kuczmik KS Pszczyńskie Szachy 5,5 pkt. 36,0
2 Tobiasz Gawron Akademia Szachowa Gliwice 5,0 pkt. 34,0
3 Antoni Radzimski UKS Szach Mat Zabrze 4,0 pkt. 32,0
. ... ... ... ...
6 Stanisław Tyrna MUKS SZS Cieszyn 4,0 pkt. 27,5
7 Dawid Pala MUKS SZS Cieszyn 3,5 pkt. 28,5





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności