www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







USTRON CHESS FESTIVAL - ZNAMY PIERWSZE ROZSTRZYGNIĘCIA 20/08/2020


Znamy pierwsze rozstrzygnięcia Festiwalu Szachowego 'Szachy w Ustroniu łączą pokolenia'.
W turniejach dzieci, które trwały od 17 do 19 sierpnia najlepsi okazali się Anna Kula (KS Roszada Żory), Patryk Cieślak (MKSz Rybnik) oraz Paweł Brzezina (KSz Hetman Katowice). 


Wyniki:


Grupa D (juniorzy do lat 12) - 9 rund

1 Anna Kula KS Roszada Żory 6,5 pkt. 38,5 48,0 I
2 Michał Kolasa KS Pszczyńskie Szachy 6,5 pkt. 37,5 48,0  
3 Filip Nowara MKSz Diagonalia Imielin 6,5 pkt. 37,0 46,0  
4 Maciej Nowak UKS Bakcyl Bielany 6,5 pkt. 36,0 46,5  
5 Karol Zimny TS Kuźnia Rybnik 5,5 pkt. 39,5 50,0  
6 Jan Legierski MUKS SZS Cieszyn 5,5 pkt. 39,5 49,0 III
. ... ... ... ... ... ...
12 Nikola Herezy SSz Olimpia Goleszów 5,0 pkt. 29,0 35,5  
16 Nikodem Glajc MUKS SZS Cieszyn 4,5 pkt. 30,0 35,0  

Pełne wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/Ustron Chess Festival - Grupa D.pdf


Grupa E (juniorzy do lat 10) - 9 rund

1 Patryk Cieślak KSz Hetman Katowice 8,0 pkt. 40,0 51,0 II
2 Mateusz Oleś MKSz Rybnik 7,0 pkt. 41,0 53,5  
3 Adam Bulawa SK Slavia Orlová 6,5 pkt. 40,0 52,0  
4 Piotr Brzezina KSz Hetman Katowice 6,5 pkt. 40,0 50,0  
5 Tymoteusz Hlubek KSz Zefir Boguszowice 6,5 pkt. 39,0 51,5  
6 Aleksandra Łukasik LKS Chrobry Gniezno 6,5 pkt. 35,5 44,5  
. ... ... ... ... ... ...
36 Jakub Kałuża SSz Olimpia Goleszów 4,0 pkt. 31,0 39,5  
41 Dawid Pala MUKS SZS Cieszyn 4,0 pkt. 23,5 32,5  
49 Blanka Niemczyk SSz Olimpia Goleszów 3,0 pkt. 25,5 32,0  
56 Stanisław Ziebura UKS Pionier Jastrzębie 1,0 pkt. 19,5 25,0  

Pełne wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/Ustron Chess Festival - Grupa E.pdf



Grupa E (juniorzy do lat 8) - 9 rund

1 Paweł Brzezina KSz Hetman Katowice 7,0 pkt. 42,0 52,5 III
2 Patrycja Pajak KKSz Kraków 7,0 pkt. 40,0 51,0  
3 Ksawery Rebelski KSz Zefir Boguszowice 7,0 pkt. 38,5 49,0  
4 Dominik Wasiluk UKS Bakcyl Bielany 7,0 pkt. 35,0 45,5  
5 Zuzanna Kamińska UKS Hetman Częstochowa 6,5 pkt. 42,0 45,5  
6 Jakub Kryszak KSz Hetman Katowice 6,0 pkt. 37,5 48,0  
7 Mikołaj Słobodzian MUKS SZS Cieszyn 6,0 pkt. 37,5 47,0  
. ... ... ... ... ... ...
24 Wiktor Niemczyk SSz Olimpia Goleszów 4,5 pkt. 24,0 31,5  
27 Daria Słobodzian MUKS SZS Cieszyn 4,0 pkt. 26,5 36,0  
35 Nikodem Herezy SSz Olimpia Goleszów 3,5 pkt. 26,5 33,5  

Pełne wyniki - http://www.sport.olza.pl/public/Ustron Chess Festival - Grupa F.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności